619 Shares 6727 views

THL 5000 opinii właścicieli i specyfikacjami

Większość z nas są przyzwyczajeni do chińskiej technologii – to produkty niskiej jakości, co często kopią słynnej marki. To jest powód, to stosunek do smartfonów, tabletów i innych urządzeń elektronicznych z Chin.

Ale mało kto zauważył, że w ostatnich latach chińskie firmy znacznie zwiększyły swój udział w rynku światowym. Wiele telefonów komórkowych wydany i opracowany w tym kraju, teraz zajmuje jedno z pierwszych miejsc w rankingu sprzedaży. Niektóre firmy (takie jak Xiaomi) nawet przewidzieć, lidera w branży w ciągu najbliższych 3-5 lat.

Segodnyashy przedmiotem naszego przeglądu – to kolejny chiński smartfon, który ma kilka funkcji. Nie ma wielkie nazwisko, nie są reklamowane na wszystkich bannerów i serpentyny, a zazwyczaj nie konkurują z gigantami przemysłu światowego smartfonów. Jednak jest to ciekawy telefon, który jest w stanie zaspokoić potrzeby przeciętnego użytkownika z nawiązką. Chodzi o THL 5000. Recenzje telefonu, a także jego cech postaram się wyjaśnić w tym artykule.

Kto słyszał o THL?

Zacznijmy od producenta, który wprowadził telefon. Jestem pewien, że wielu z nas nawet nie słyszał, że istnieje takie marki jak THL (rozszyfrował te trzy litery, przy okazji, jako technologia szczęśliwego życia). Nie jest to zaskakujące, ponieważ firma jest obecna na rynku elektroniki stosunkowo niedawno – w 2008 roku. Co jest najbardziej interesujące, aż do 2013 roku o niej mało kto słyszał poza Chinami, to właśnie od ich ojczyzny , grupa ta zaczęła swój rozwój. Do roku 2012, jak podano na oficjalnej stronie internetowej, THL stanie otworzyć ponad trzystu sklepów w całym kraju. Najwyraźniej dopiero po tym sukcesie firma zaczęła się rozwijać na całym świecie.

Teraz sklepach elektronicznych w naszym kraju, można znaleźć kilka modeli urządzeń tego producenta. Jednak nadal pozostaje najbardziej znanym smartfon THL 5000. Odpowiedzi o nim, dajemy trochę dalej w tekście, a teraz opisać sposób, w jaki telefon stara się pokazać na rynku.

Ogólnie pozycjonowanie modelu 5000

Głównym „trick” kłamstwa telefonów w jego nazwie – „5000”. Oczywiście, ma szczególne znaczenie, ponieważ jest to takie urządzenie posiada pojemność baterii. Dokładnie 5000 mAh! Pytasz dużo czy mało? Odpowiedź: iPhone oferuje pojemność baterii 1800 mAh. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że maszyna na systemie operacyjnym iOS zużywa mniej ładunek niż Android, z pięciu milionowego smartphone bateria z THL, oczywiście rozwiązuje jeden z głównych problemów związanych z urządzeniami na OS – brak ładowania, jest zbyt szybka konsumpcja.

Oprócz tych funkcji, telefon jest niczym pochwalić. Tak, to ma atrakcyjny design i wiele zalet, ale obaj wielokrotnie realizowany w innych chińskich telefonów. Co do baterii, to może zająć dość długą podróż swoje opinie THL 5000. wskazują, że pojedyncza opłata będzie trwał przez około 120 godzin muzyki. Oficjalna strona producenta twierdzi 40 godzin rozmowy, 10 – praca z sieci komórkowej online, a 15 – wideo.

Te cechy są podane w kolejności, aby zrozumieć, jak trudne ten telefon. W międzyczasie, start z jego ogólnych cech, które głównie rozpakowania pola spod urządzenia.

Odsłonięcie okno

Posiadających pakiet z telefonem, pierwszą rzeczą, aby zwrócić uwagę na prostotę jego konstrukcji. Wykonana jest z mocnej, zwartej, ale białego kartonu, który praktycznie nie ma luzu. Tak, oczywiście, producenci jasno wynika, że najbardziej interesującą rzeczą jest wewnątrz opakowania.

Więc ujawniać pudełko i wyjąć z urządzenia. Należy zauważyć, że sam pakiet jest montowany na tyle jakość, a tym samym prowadzić do uszkodzenia telefonu podczas transportu jest prawie niemożliwe. Jest to wyraźny plusem.

Telefon leży w górnej części ściany, podnosząc go, możemy znaleźć dodatkowe akcesoria. Najwyraźniej twórcy THL 5000 (opinie klientów potwierdzają to) przeprowadzić dokładną nacisk na bogaty zestaw smartphone, który nie będzie trzeba kupować żadnych dodatków. Fakt, że mamy na myśli, czytaj dalej.

urządzenie rejestrujące

Więc, co THL oferuje każdemu, kto kupuje telefon 5000? Po pierwsze, sam nośnik. Na swojej fabryce ekranem przyklejona folia do transportu, co prawdopodobnie będzie trzeba obrać, ponieważ ocena nie jest wystarczająco dobre. Po drugie, w pudełku z urządzeniem to słuchawki. Są, oczywiście, oryginalne, produkowane na wniosek inwestora, a zatem mają taką samą logo jako smartphone. Kolor ustawia biały i najwyraźniej nie może zostać wybrany.

Po trzecie, model zaproponowany w zestawie jest również zestaw składający się z folii ochronnej i dwóch okładkach. O plenochke powiedzieć nic specjalnego, ale okładki – list przewozowy przezroczysty zderzak i skóra „książka”. Ich jakość, jeśli mierzona w skali 5-punktowej, wyraźnie nie przekracza 3,5-4 punktów. Chociaż początkowo dość schodzić.

Oprócz powyższego, w polu również znaleźć ładowarkę składający się z przewodu i zasilacza, a także instrukcję.

urządzenie wyświetlające

Od pełnego przeglądu przejść na pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok – na wyświetlaczu telefonu. Według specyfikacji, ekran w telefonie THL 5000 (opinie, które są na ogół dobrze) – czujnik 5-calowy, pracujący w oparciu o matrycę IPS. Ze względu na umieszczenie wskaźnika gęstości pikseli 441 ppi, przesyłania zdjęć do telefonu idealnie. Jedynym minusem – nie jest zbyt dobra jakość obrazu przy oglądaniu pod kątem. Po obróceniu telefonu, będzie zauważalne zmiany kolorów w zależności od oglądania, co nie powinno być.

W celu ochrony przed zadrapaniami producentów objętych szkła Gorilla Szkło 3 Wzór THL 5000. Recenzje wskazują, że rozwiązanie to naprawdę pomaga, choć i folię, większość użytkowników nie odmówi.

wypełnienie techniczny

Ekran z dowolnego urządzenia – to jest dobre, ale też ważne jest „serce” urządzenia – jego wypełnienie.

Według specyfikacji, działających w oparciu o procesor Mediatek MT6592 Turbo właścicieli smartfonów THL 5000. Recenzje wskazują, że takie urządzenia sprawia, że można rozpocząć niezwłocznie, wszelkie, nawet najbardziej wymagające gry, takie jak Real Racing 3 lub Respawnables. Te i wiele innych aplikacji działa dobrze ze względu na wysoką wydajność smartfonów częstotliwości 2 GHz.

aparat fotograficzny smartfon

THL 5000 (opinie użytkowników potwierdzają to) jest wyposażony w dwie kamery, o rozdzielczości 13 megapikseli i 5. Oni z kolei mają różne dodatki, takie jak automatyczne wykrywanie twarzy, focus, lampę błyskową (w głównym). Producent aparatu (zgodnie z dokumentacją techniczną) – firma Sony.

Jako dowód THL 5000 Recenzje właścicieli, zdjęcia wychodzą wystarczająco jasne, choć nie zbyt nasycone kolory. Jest możliwe, że urządzenie nie jest wystarczająco dobre odwzorowanie kolorów, dzięki czemu fotografie są nieco nierealne bilans białego i innych kolorów. Jednak można umieścić zdjęcia solidnej czterech.

oprogramowanie

W sprawie zainstalowanego w modelu, nic nowego i niespodziewanego oprogramowania. Tutaj jest zainstalowany system Android 4.2.2 KitKat, która jest najbardziej stabilna wersja 4 generacji. O tym, następna wersja ukaże się, jeżeli producent nie informuje. Jeśli ta zmiana nastąpi, nastąpi to wkrótce. Dlatego też użytkownicy będą musieli być zadowoleni z tego, co mamy. Chociaż, oczywiście, KitKat i okazał się być bardzo dobry system.

Możliwość THL 5000

Dodatkowe funkcje THL 5000 (czarny) Liczba wydzielają dostępności transmisji danych bezstykowych (NFC), wsparcie dla dwóch kart SIM, a także wystarczająco dobrej transmisji dźwięku (ze względu na to, co telefon może być używany jako mały odtwarzacz).

Wśród braków należy zauważyć brak wsparcia pracy w sieciach formacie LTE. Okazuje się, że Internet 4G Twój THL nie może zaakceptować, będzie musiał ograniczyć się do wolniejszego 3G. Jednak, jak wynika z opinii, nie jest to problem dla większości użytkowników.

stanowisko cena

Wreszcie, kolejna miła rzecz, która charakteryzuje model 5000 – to jest cena. Smartfon jest pozycjonowany jako przedstawiciel średniej w swoim segmencie i jest warta około 11,5-12,5 tys. Biorąc to pod uwagę, możemy stwierdzić, że wartość ich relacji i funkcji telefonu można jednoznacznie nazywa konkurencyjny. Ponadto, można go łatwo ominąć starsze wersje flagowy Samsung i Apple, w obliczu nawet droższe.

Dlatego możemy powiedzieć z pewnością, że model 5000 – godnym kandydatem do zakupu, w przypadku gdy potrzebny jest prosty, ale funkcjonalny smartfon na dwie karty SIM zdolny do działania na jednym ładowaniu wystarcza na długi czas. Funkcje, takie jak stylowy design i bogate wyposażenie, w tym przypadku można uznać jako miły bonus.