593 Shares 5366 views

"Samsung": telefony, rozkładany. Przegląd, rodzaje, cechy i recenzje

Dzisiaj rzadko wystarczającej spotkać znane osobistości telefony clamshell. W ich miejsce przyszli smartfony i przyniósł wiele innowacji. Jednak są ludzie, którzy są przyzwyczajeni do korzystania to clamshells. Najbardziej znana firma, która produkuje informacji o urządzeniu jest „Samsung”. Clamshell telefonów tej firmy ma wspaniały wygląd i doskonałe osiągi.


„Samsung” pracował wystarczająco ciężko i był w stanie uwolnić pewną liczbę telefonów komórkowych z różnych form i ustawień. W tym artykule, zastanówmy się najczęściej z „Samsung” komórkowe, clamshell.

Samsung E1272

Zewnętrznie, mobilne urządzenie wydaje się być dość mały i zgrabny. Masa zaledwie 83 gramów. Podstawowy materiał, z którego korpus wykonany jest z metalu i tworzywa sztucznego. Urządzenie okazało się bardzo kompaktowy i wielką zasługą „Samsung”. Clamshell telefonów w tym przedziale cenowym mają bardzo podobne właściwości. Samsung E1272 wyposażony ekran TFT o przekątnej 1,77 cala jest o rozdzielczości 160×128 pikseli.

Firma „Samsung” telefony, które są bardzo popularne clamshell, zadbał o pragnienia swoich klientów wyposażając urządzenie o dobry aparat. Nie będzie użytkownik bez muzyki, urządzenie jest wyposażone w odtwarzacz muzyki, który obsługuje wszystkie popularne formaty. Ponadto, radio FM i dyktafon łatwo wyzwala telefon „Samsung”.

Z klapką Samsung E1272 jest wyposażony w dwa wejścia na karty SIM oraz 64 MB pamięci jest zarezerwowana dla przechowywania danych. Pojemność baterii 800mAh, który pozostanie w kontakcie przez długi czas. Urządzenie kosztuje około 2000 rubli.

Samsung SGH-E770

SGH-E770 – bardzo wygodny i funkcjonalny telefon komórkowy „Samsung”. Klapka jest mały i atrakcyjny. Obdarzone dobrym telefon z aparatem 1,3 megapiksela, która pozwoli na tyle wysokiej jakości zdjęć. Z pomocą standardu GPRS, EDGE i WAP mają okazję odwiedzić stronę internetową. Do przechowywania danych przydzielone 88 MB pamięci, którą można rozszerzyć łatwo za pomocą microSD. Bez muzyki nie będzie nabywca – obsługuje MP3, podobnie jak wielu telefonach, „Samsung”. Clamshell, wszystkie modele, które wyróżniają małe formy, doskonale nadaje się dla osób, które często podróżują. Wychodzą na modelu najbardziej pozytywne opinie. W trybie połączenia, SGH-E770 może pracować do czterech godzin.

Samsung E2530 La Fleur

E2530 La Fleur pokazuje jego styl, jak mogą wyglądać dobry telefon „Samsung” -raskladushki. Wszystkie modele są wykonane głównie wystarczy, ale nie ten. Telefon ma niewielkie gabaryty i wygodnie mieści się w dłoni. Wykonana jest w większości z tworzywa sztucznego. Przekątna ekranu wynosi 2 cale o rozdzielczości 128×160 pikseli. Korpus wykonany jest na tyle atrakcyjny, to jest dobrze położony przyciski regulacji głośności, wejście do ładowania, słuchawki i gniazdo microSD.

Dobry aparat 1,3 MP szczyci się przyciskowej telefon „Samsung”. Clamshell wyposażony w wbudowany odtwarzacz, który pozwala odtwarzać większość znanych formatów. Jest on oznaczony przez wielu właścicieli.

Do przechowywania telefon jest wyposażony w 20 MB pamięci wewnętrznej, ale można zainstalować kartę pamięci do 8 GB. Klapka jest wyposażony w technologie, które będą uczestniczyć w zasobów internetowych i transfer danych.

Akumulator ma pojemność 800mAh i pozwala komunikować się około 11 godzin.

Samsung GT-C3592

GT-C3592 jest dość nowy model i pokazuje, jak dobry telefon komórkowy powinien wyglądać „Samsung”. Z klapką posiada wszystkie niezbędne funkcje dzisiaj. Atrakcyjny design spodoba się zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Tworzywo sztuczne, z którego wykonany jest korpus dostatecznie mocne i odporne na upadek i inne obrażenia.

Duży wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczości 240×320 pikseli, pozwala na łatwy dostęp do informacji o ekranie. technologie GPRS i EDGE pozwoli odwiedzić swoje ulubione strony internetowe. Oczywiście, wbudowanej pamięci telefon nie może się pochwalić – tylko 40 MB. Jednak można ją rozszerzyć do 32 GB za pomocą microSD wierzył właścicieli jednostki. Słuchawka jest również wyposażone w dobry aparat fotograficzny 2 MP, który pozwoli, aby wystarczająco dużo obrazów o wysokiej rozdzielczości.

Samsung GT-C3592 posiada długą żywotność baterii 900mAh. Cena urządzenia wynosi około 4000 rubli.

Samsung G400

Bardzo wysoka jakość i mocny telefon. Sprawa Urządzenie jest wykonane z miękkiego w dotyku tworzywa sztucznego, który umożliwia telefon leżeć wygodnie w dłoni. Zasadnicza różnica między tą klapką wielu takich telefonów jest obecność ekranu TFT dotykowy. Przekątna ekranu wynosi 2,2 cala i rozdzielczości 240×320 pikseli. Budynki panelowe przycisków głośności, złącza do ładowania i słuchawek, a także mały ekran, który pokazuje czas i nieodebranych.

Główną zaletą urządzenia jest to, MP oszałamiające komory 5, które są wyposażone w lampy, a czterokrotnie zbliżania cyfrowego automatycznym i stabilizacji. Ten punkt jest zauważyć w przeglądzie. Dzięki wbudowanym odtwarzaczu można odtwarzać wiele popularnych formatów plików.

pamięć 100 MB, ale można ustawić na poziomie 16 GB microSD. Jest wsparcie dla bezprzewodowej komunikacji za pośrednictwem technologii GPRS i WAP. Telefon jest już zainstalowane przeglądarki i klienta poczty.

Pojemność baterii 880mAh pozwalają być podłączony do 5 godzin i czuwania bateria będzie trwać 300 godzin.

Samsung SGH-E910 Serene

Niezwykle niezwykły telefon komórkowy. Szczególnie apeluję do tych, którzy są ważne w urządzeniu jest nie tylko funkcjonalny, ale również niezapomniany wygląd. Telefon pomoże Ci stać się dla swoich ekstrawaganckich poglądów wśród przyjaciół. Jego główną osobliwością jest zarządzanie. Występuje, gdy obrotowy napęd przycisku. Ponadto, sam ekran telefonu można obracać o 180 stopni.

Wyświetlacz telefonu jest dostatecznie wysoką jakość i ma rozdzielczość 320×240 pikseli. Obudowa clamshell wrangling również przyczyny. Urządzenie jest na tyle mały i łatwo mieści się w dłoni.

Wbudowana pamięć telefonu do 16 MB, ale może być zwiększona za pomocą map. Podobnie jak wiele innych podobnych urządzeń, Samsung SGH-E910 Serene może odtwarzać wszystkie standardowe formaty bez żadnych problemów. Powinniśmy również powiedzieć o telefon komórkowy. Nie VGA aparat fotograficzny, który jest wyposażony w cztery czasu zoom. Obrazy są bardzo czysty i żywy.

Telefon tryb nazywa stanie żyć około trzech godzin.

clamshell smartphone

Stosunkowo nowym stworzeniem „Samsung” spółka. Telefon jest zwykle clamshell, ale wewnątrz niej mocniejszy komponenty. Główną zaletą jest dostępność systemu operacyjnego Android. Telefon jest wyposażony w wydajny procesor, dzięki czemu problemy z uruchomieniem nawet najbardziej zaawansowanych gier powinny powstać.