810 Shares 1469 views

Smartphone "Huawei Honor 4 C": opinie, opisy, opis, charakterystyka

„Cześć 4 Huawei C” ma różnorodne odpowiedzi. Wielu uważa go towar antykryzysowy. Jednak parametry ma dość wysokie. W tym przypadku system operacyjny wykorzystuje serię „Android 4.4”. Konstrukcja tego modelu jest bardzo atrakcyjna. Tylna pokrywa może zostać usunięty bardzo łatwo i wszystkie osika złącza zestawu słuchawkowego w tej sprawie są dostępne. Waga Smartphone wynosi tylko 160 g, aw ręku trzyma łatwo. W sklepach jest on prezentowany w kolorze białym, szarym i czarnym. Warto dziś „Huawei Honor 4 C” (cena rynkowa) około 9000. Rub.


ustawienia ogólne

Rozdzielenie wspomnianej smartphone 1280 x 720 pikseli (o takich samych parametrach w Huawei Honor 4 x). Ekran Autoobracanie w tym modelu jest dostarczany przez producenta. Per inch w przedstawionym urządzeniu ma 290 pikseli. Należy również zauważyć, że aparat jest ustawiony w rozdzielczości 3264 na 2448. Procesor smartfon wykorzystuje serię „Kualkom 410” i jest ona przeznaczona na czterech rdzeni. RAM jest na poziomie 1 GB. Jeśli weźmiemy pod uwagę procesor wideo, ma „Adreno 306” serii urządzenia.

"Iron"

Inteligentny układ „Huawei Cześć 4 S” nowej generacji. Wykonana jest w tym przypadku trzy kanały. Wysoka wydajność uzyskuje się za pomocą procesora o wysokiej jakości. Ustawić go w obecnym modelu ze zwiększoną częstotliwością. Skontaktować się urządzenie służące do talerza. Niepowodzenia w tym modelu występuje rzadko. Wynika to głównie ze względu na obecność filtrów dupleksu.

Również na wydajność systemu zależy od ustalonego modulatora. W tym przypadku, mostek diodowy stosuje ortogonalne typu. Bezpośrednio łączący wybierak jest ustawiony. Należy również zauważyć, że przetwornica w tym modelu znajduje się regulator.

Narzędzia do komunikacji

Do wygodnego smartphone komunikacyjnego „Huawei Honor 4 C” ma wiele sposobów. Przede wszystkim ważne jest, aby zwrócić uwagę na obecność szybki Internet. Dane mogą być przesyłane za pośrednictwem Bluetooth. W tym przypadku jest ona wykorzystywana serię KK220. Posty w tym modelu jest dość wygodne do pisania. Na tych samych znaków, które producent dostarczy dużo. Wstawiania różnych obiektów poprzez menu urządzenia. Jeśli to konieczne, język wejście użytkownik może wybrać.

Jest też funkcja przenoszenia z miejsca. Szablony z pomocą tego urządzenia jest bardzo łatwe do tworzenia. Posty w tym modelu można szybko przekazywane. Ponadto, użytkownik ma możliwość przeglądania informacji o CMC gdy sesja jest możliwe, aby je rozdzielić. Ponadto, należy zauważyć, że ten model obsługuje wiadomości flash USB. Skopiować tekst bezpośrednio w notach, użytkownik ma możliwość. Jeśli mówimy o Internecie, to jest możliwe do przeprowadzenia odniesień do panelu.

kamera

Aparat fotograficzny i kamera wideo urządzenie wymienionych obsługiwane. W tym przypadku, ustawienie rozdzielczości, użytkownik ma możliwość wyboru 1200 700 pikseli. W tym przypadku, nagrywanie wideo jakości. Szczególną uwagę w urządzeniu ustawienia zaawansowane zasługują. Regulacja jasności i kontrastu zdjęć w tym przypadku istnieje możliwość. Dodatkowo można ustawić balans bieli. Przy słabym oświetleniu, lampa wyzwalana automatycznie. Tryby tego urządzenia ma całkiem sporo.

Recenzje komory

„Huawei Honor 4 C” oceny dla aparatu otrzymuje w większości pozytywne. Jeśli wierzyć opinie właścicieli, jakość zdjęć uzyskaliśmy doskonałe. W tym przypadku należy zmienić rozdzielczość. Minimalne dostępne 300 210 pikseli. Jasność modelu jest regulowane przez dość wyraźnie. W tym przypadku, czułość systemu jest regulowana automatycznie. Wzrost w tym modelu jest niewiele.

Domyślny tryb wygładzania dostarczone przez producenta. Również „Huawei Honor 4 C” zasługuje na dobre opinie na dużą dokładnością ogniskowania. Plama na zdjęciach są raczej rzadkie. Dla tragarzy w tym urządzeniu oddzielny tryb. Warto również wspomnieć, jest fakt, że model ten jest zdolny do przechwytywania filmów dłuższych niż 20 minut. Można wybrać miejsce przechowywania.

Odtwarzacz multimedialny „Huawei Honor 4 C”: Przegląd i funkcje

Mediaproigryvat w tym smartphone posiada normę. Listy w tym przypadku można wybrać. Wystarczy mieć możliwość przesyłania muzyki z internetu. Należy również zauważyć, że funkcja szybkiego rozłączania w odtwarzaczu muzycznym, działa dobrze. Szukaj według nazwy tam. obrazy wizualne dostępne w odtwarzaczu multimedialnym.

opinie

„Opinie Huawei Honor 4 C” o odtwarzacz multimedialny dostaje zazwyczaj pozytywne. Po pierwsze, należy zauważyć dość duże przyciski sterujące. Znajdują się one w tym modelu jest standardem na dolnej stronie. Rotacje melodie wykonywane bardzo szybko. Od brakuje ważne jest, aby wspomnieć powolne ściąganie muzyki z napędu. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do dużych kart pamięci. Funkcja wyszukiwania w odtwarzaczu muzycznym, nazwa działa poprawnie.

Jednak obrazy wizualne brakuje podczas gry, i że wielu właścicieli zdenerwowany. Jeśli mówimy o części funkcjonalnej, czyli melodie sort oferowana nawet przez gatunku. Dodatkowo, można utworzyć osobne albumy. Nazwa wskazują one możliwe tylko poprzez menu odtwarzacza multimedialnego. W ogóle, to działa poprawnie, odpowiednio, do słuchania ulubionej muzyki jest idealny.

Opcje

Standardowy zestaw wspomnianych urządzeń jest raczej skromny, a sprawa „Huawei Honor 4 ° C” nie jest w nim zawarte. W tym przypadku, karta pamięci do modelu nie są wliczone. Na tych samych słuchawek w standardzie są najbardziej powszechne. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, że są one w stanie pracować na długo. Instrukcje dla tego modelu, użytkownik jest w języku rosyjskim. Przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia zaleca się uważne przeczytanie. kabel USB do standardowego zestawu modeli włączone. Również z niego pobierana jest opłata. Kierowcy są również zawarte w zestawie. Sprawa dla „Huawei Honor 4 ° C” i zapasowy akumulator będzie trzeba zakupić oddzielnie.

ustawienia ogólne

Ustawienie tego telefonu prezentuje bardzo obszerna. Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na dźwięki. Dostosować dźwięk dzwonka w tym modelu jest bardzo prosta. Gdy ta wibracja jest wybrany w konkursie indywidualnie. Natychmiast naciskając towarzyszy melodii. To samo można powiedzieć o dotykowym. Dźwięk blokady ekranu w tym przypadku jest ustawiony osobno.

Ustawienia pamięci można sprawdzić w odpowiedniej zakładce. Informacje te są również oddzielnie dla urządzeń i nośników. W tym przypadku podział odbywa się na aplikacji, gier i dokumentów. Karta pamięci funkcja czyszczenia w tym modelu jest przewidziane. Skonfigurować styków w urządzeniu opisanym jest również możliwe. W szczególności, użytkownik ma możliwość tworzenia oddzielnych grup.

ustawienia wyświetlania

Przede wszystkim należy zauważyć, że model Huawei Honor 4C ma wiele wygaszaczy ekranu do wyboru. Ponadto, ważne jest, aby wspomnieć, że pokaz slajdów w prezentacji zapewnia producenta urządzenia. Pobieranie wykresy funkcji w tym modelu tam. Można również zmienić formatów graficznych. Bezpośrednio skonfigurować panel jest dość prosta na wyświetlaczu. Główny tryb ekranu w tej konfiguracji jest włączony domyślnie.

Podkreślając model ma również możliwość dostosowania. Gdy jasność jest regulowana za pomocą suwaka. hibernacji czas na ekranie, użytkownik może wybrać własną rękę. Jednak należy zauważyć, że są również wybrane ustawienia wyjściowe niego. Standardowe gotowości do wyświetlenia w tym modelu nie. Inną cechą tego urządzenia obejmują obecność funkcji regulacji rozmiaru czcionki. Dla osób niedowidzących, to będzie bardzo przydatne.

aplikacje na smartfony

Telefon „Huawei Honor 4 C” ma wiele zastosowań. Niektóre z nich są przeznaczone do zabawy, podczas gdy inne – dla bezpiecznej eksploatacji systemu. Anti-reprezentowane w próbce stosowanej przez ATS. Ponadto, należy zauważyć, że w tym modelu jest dość wysokiej jakości edytor zdjęć. Jeśli wierzyć opinie właścicieli, a następnie w celu dostosowania parametrów obrazu to pasuje idealnie. Bezpośrednio przetestować urządzenie, użytkownik ma możliwość korzystania z „Ailam” aplikacji.

Dodatkowo można pobrać specjalne narzędzie dzięki zastosowaniu „Lior”. Czytać książki, istnieje również program. Menedżer plików używane w urządzeniu „montaria”. Gry można zauważyć, GTA, "Need for Speed" i "Prędkość". Dodatkowo, użytkownik w smartfonie można znaleźć wiele gier karcianych dla rozrywki. W tym przypadku producent dostarcza również wniosek online.

dostępność

Specjalnych funkcji urządzenia Huawei Honor 4C to dość niezawodny system ochrony. W tym przypadku, raport jest zawsze błąd użytkownika może wyglądać. Bezpośrednio do debugowania USB w tym modelu, można dostosować. W tej fikcyjnej lokalizacji plików na urządzeniu określane są dość szybko.

Szczególną uwagę w prezentowanym modelu zasługuje regulację podświetlenia. W tym przypadku, aktywny obszar ekranu użytkownik jest w stanie regulować granicę. W tym przypadku, aktualizacje są ustawione w menu. Skala ekranu jest regulowana po prostu, po kolei. Dodatkowo, można zaangażować w ustawieniu przejścia ekranu. funkcja hardware overlay jest obecny w modelu. Ogólnie rzecz biorąc, model można nazwać całkiem przyzwoity zakup.