861 Shares 9575 views

Smartphone Sony Xperia C3: opinie

Ostatnio selfie stał prawie epidemia w kochanków „pofotkat”. Marketerzy natychmiast został złapany tej fali popularności, i weszła na rynek nowych produktów z potężnym aparatem przednim-zachodu. Sony wyprzedził wszystkich i natychmiast rozpoczął swoje „dziecko” pod nazwą Xperia C3. Powiedzieć, że gadżet okazał się lepszy niż oczekiwano – nie wspominając. To jest coś, czego nadal rozmawiać i, w oparciu o informacje zwrotne od użytkowników, którzy już udało się przeżyć ten cud pod drugą nazwą – „selfifon”.


Recenzje wygląd

Przy słowie „selfifon” przychodzi na myśl elegancję kobiet, a nie konkretną funkcjonalność i ogromny aparat z przodu, który obejmuje połowę przedniego panelu. Ale, na szczęście, mamy uznać smartfon posiada dyskretny wygląd.

Xperia C3 opinie na temat wyglądu była dość dobra zarówno na kobiety i na mężczyzn. Chodzi o to, że jego konstrukcja jest wykonana w surowych formach. Fani smartfonów firmy Sony będą natychmiast zauważalne podobieństwo tego modelu do T3. Zachowując wszystkie drobnym podobieństwo.

Sony Xperia C3 w ręku nie jest bardzo wygodne. Fakt, że ten gadżet, pomimo dużych rozmiarów, ma grubość zaledwie 8 mm. Tak więc wygląda na to coś spłaszczone płytę. Mimo to, Sony Xperia C3 smartfon ma dobre opinie od czasu jego masy do takiej stosunkowo małej wielkości. W tym szorstką powierzchnię tylną mieszczącycm gadżet bez żadnych problemów.

Recenzje wyświetlaczu

Ten smartphone jest ustawiony IPS-macierzy do „5.5”. Zgadzam się, że to dość dużo, jeśli weźmiemy pod uwagę gadżet jako model klasy średniej. Ale jeśli spojrzeć na rozdzielczość i gęstość punktów, to jest oczywiste, że nie ma wiele wyjaśnić. 1280 x 720 pikseli ma wpływ. Mają gęstość 267 ppi, który tworzy kwadrat w ścisłej oglądania ekranu.

Xperia Sony C3 Podwójny feedback otrzymał dobrą jakość obrazu. Pomimo faktu, że lekko zauważalne pikselacja, kolor, tu jasne i nasycone. Czujnik 10 tu obsługuje punktów jednocześnie, co jest dobre.

Ogólne wrażenie z użytkowników wyświetlaczy tylko dobre. Według nich, to tak musi być smartphone mid-market.

Recenzje wydajności i „wypychania”

Zasilany procesor czterordzeniowy smartfon taktowany zegarem 1,2 GHz. To jest dość dużo i pozwala na uruchamianie bardzo zaawansowanych aplikacji. 1 GB RAM wystarczającej do utrzymania normalnej prędkości roboczej nawet w przypadku dużego ładowane.

Wewnętrzna pamięć telefonu to 5 GB. Wartość ta jest wystarczająca do prac wstępnych, ale nie na tyle, aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje. Z tego powodu, nie jest warunkiem rozszerzenia do 32 GB za pomocą kija. Naturalnie, wszystkie aplikacje zostaną zainstalowane w pamięci wewnętrznej.

W Xperia C3 opinie dobre i dzięki doskonałej układu graficznego. Wszystkie wspólne punkty odniesienia uzyskano dobre wyniki podczas testów, a użytkownicy nie narzekają grafiki i szybkości przetwarzania.

Recenzje komorach

Głównym atutem smartphone Sony Xperia C3 – kamera. W tej szczególnej jakości wyróżnia właśnie przez przodu. Jest to matryca nawet o 5 MP. Jest na selfie w tym gadżecie i głównym naciskiem. Tutaj programistów, oprócz bardzo silnej matrycy, a nawet pod warunkiem, błysk, to jest wciąż bardzo rzadkie w innych modelach. W Xperia C3 oceny byłoby lepiej, gdyby przednia kamera „nabyte” autofocus. Ale to było wielkie dziękuję producentowi.

Główny aparat jest trochę mocniejszy niż z przodu. Jest on wyposażony w matrycę 8 megapikseli a jednocześnie jest bardzo jasne autofocus LED typu flash. Zdjęcia z jednej kamery, że inne są dobrej jakości, a użytkownicy są zadowoleni z korzystania z tych przywilejów.

Komentarze na temat pracy w trybie offline

Smartphone Sony Xperia C3 "dostał" Pretty potężną baterię 2500 mAh. Jej wystarczy na 9 godzin nieprzerwanie oglądać online w wysokiej jakości oraz ze średnią jasność wyświetlacza. Użytkownicy oznakowane i przedłużona żywotność baterii w „ciężkich gier» 3D. Tutaj ta osiągnęła pięć godzin.

Recenzje Sony Xperia C3 przez całkowite czasy pracy otrzymanych od użytkowników jest bardzo dobra. I choć w praktyce powstały rysunek jest nieznacznie niższa od producenta, wciąż więcej niż oczekiwano. Ponadto przyjemność w czasie do pełnego naładowania, który trwa od 0 do 100% w odniesieniu do tylko 2,5 godziny.

wniosek

Przyjrzyjmy się, że w końcu dostał użytkowników, którzy zdecydowali się kupić ten telefon z aparatem fotograficznym. Pierwszą zaletą który uderzające jest rozmiar ekranu, jak i soczystość obrazu. Tutaj producent postanowił nie oszczędzać pieniądze, a w rezultacie użytkownicy dostaliśmy świetną urządzenia wyjściowego informacji. Drugą pozytywną cechą jest wydajność. Tutaj deweloperzy oszczędzono również żadnego wysiłku i zrobił naprawdę potężną klasę cenową zabawka środkowy.

Najbardziej główną cechą tego gadżetu jest kamera. Smartfon Sony Xperia C3 opinie pozytywne z fanami selfie dostał więcej niż tylko ze względu na jakość obrazu z przodu urządzenia. Tutaj, dodatkowy i zintegrowana lampa błyskowa, która pozwala na fotografowanie w słabym świetle.

Jeśli chodzi o negatywne opinie, nie jest wiele. Pierwszą rzeczą, którą płaci kupujący UWAGA – cenę. Chociaż wartość początkowa jest niższa od „kolegi” T3 (14 000), ale jeśli spojrzeć na ogół kilka tysięcy mogłyby rzucić łatwo.

użytkownicy również zauważyć, że ciało nie jest bardzo wysoka jakość montażu. On skrzypi i trochę luzu, co nie jest typowe dla smartfonów tego producenta. Jest również często określane błędu oprogramowania. Dzieje się tak, mimo że nie wszystkie smartfony tego modelu, ale właściciele bardzo zły. Z tego powodu, na Xperia C3 zawiera recenzje negatywne. A potem, jak zawsze, przychodzi na myśl o locie w maści. Cóż, nie wszystko jest idealne, ale mamy nadzieję, że producent chce być wysłuchane właściciele.