427 Shares 4449 views

Jak usunąć kod blokady Nokia: nagły wypadek!

Przez wiele lat, telefon komórkowy nie jest postrzegane jako drogie zabawki, ale jako konieczność w codziennym rzeczy. A ponieważ każde niepowodzenie w urządzeniu może nie tylko spowodować właściciela negatywnych emocji, ale również powodować naruszenie procesie pracy, etc., i to nie jest żart. Z takiego nieporozumienia nie są ubezpieczone przez dowolny, nawet najfajniejsze marek i modeli.

Na przykład telefon komórkowy wiszące na zamek: kod zapomniał lub nie wie, czy telefon „beushnye” kupił z nim i poprosić o odpowiednią liczbę nowy właściciel nie spieszyć się. Firma – znany i kochany przez wielu Nokia. Jak usunąć kod blokady Nokia? Ludzie w obliczu tego samego problemu, wiedzą, że kłopoty zaradzić, choć czasami trzeba majstrować.

Tak więc, aby usunąć kod blokady telefonu Nokia w domu, można użyć co najmniej dwie opcje.

Opcja pierwsza: metoda „naukowego” włócznią.

 1. Jeśli telefon jest włączony, należy go podłączyć do komputera za pomocą oprogramowania PC Suite. Następnie można usunąć kod zabezpieczający Nokia jeśli jest wymagana natychmiast po urządzenie jest włączone.
 2. Konieczne jest, aby pobrać narzędzie JAF Setup, kierowcy będą podchodzić z dowolnego dysku startowego z Nokia.
 3. Włączeniu telefonu, aby znaleźć to, co jego rezystancji. Różne modele mogą się różnić.
 4. Ponadto potrzebne są dwa małe centymetrów na 30-TB, przewody i dwa konwencjonalnej igły do szycia.
 5. Cała konstrukcja jest połączone w taki sposób, Needle, oporność przewodów, kabli, igłę. Kolejność powinna być surowe! Łączy zdolność energii od 3,6 do 4 V. połączenia udzielonym + opony i – lub BSI są izolowane z baterii kontaktowych. Pomiędzy stykami BSI baterii CND 2 dodaje się igieł. Następnie naciśnij przycisk zasilania na telefonie. Samo urządzenie nie drgają, wibracje tak, aby nie zostały usunięte z igieł. Kilka sekund po włączeniu na wyświetlaczu musi poinformować napis taki jak «lokalnego trybu» lub «tryb testowy», doświadczenie było sukcesem.
 6. Następnie podłącz kabel telefoniczny-USB do komputera. Te ostatnie muszą ustalić, jak Nokia jest włączony i działa dobrze. Poprzez komputerze zainstalować sterowniki. Następnie należy zainstalować program JAF, otwórz go i nacisnąć przycisk «Start».
 7. Kolejnym krokiem jest usunięcie kodu blokady Nokia – należy przejść do zakładki BB5. Tam, w pobliżu punktu odczyt kodu zabezpieczającego w celu ustalenia kleszcza i kliknij Serwisu. Gdy pojawi się okno dialogowe Nowy, kliknij na pozycję «odczyt kodu».
 8. Kiedy operacja jest wykonywana, program zarejestruje urządzenie kodu po lewej stronie przycisku
  Odczytać kod.

Uwaga: Ta metoda jest dobra dla telefonów komórkowych tworzonych na platformie BB5.

Sposób drugi: „oprogramowanie”

Metoda ta jest również stosowana w domu, chociaż, jak Nokia wydać kod blokady, wiem, oczywiście, w warsztatach w sklepach komórkowych. Ale ich adresowania kosztuje czas i pieniądze, i zrobić wszystko, co możliwe, aby szybko i za darmo, co samo w sobie jest korzystne.

Tak więc kolejny sposób na „ożywienie” – za pomocą programu Mbro USB Nokia Tools Lite. Będzie to przydatne w przypadku, gdy telefon prosi o hasło przed włączać i komputera, ponieważ nie można się połączyć. Następnie można spróbować uzyskać kod blokady w następujący sposób:

 • Program chcesz zainstalować i rozpakuj, uruchom.
 • Następnie podłącz telefon za pomocą PC Suite.
 • Przycisk z mikrofonem i przycisnął najechaniu kursorem na niego.
 • W oknie, ostatni wiersz jest taki sam kod bezpieczeństwa, który jest potrzebny. Należy wpisać w telefonie, aby przetestować funkcjonalność. A poza tym, lepiej napisać kod, dzięki czemu nie trzeba ponownie walczyć z telefonem.
 • Ta metoda, która powie Ci, jak usunąć kod blokady, Nokia, a także hasło, nadaje się do tych telefonów, które znajdują się całkowicie. Sam program działa na komputerach, w których systemy operacyjne są Windows XP lub Winows7. A jako modeli telefonów i smartfonów Nokia N79, odpowiednio, Nokia 6300.

W końcu, telefon może być sformatowana, jeśli żadne inne opcje są odpowiednie. Ale to jest – skrajny przypadek. Mimo, że to jest możliwe, aby w pełni zaktualizować oprogramowanie, włóż inny, bardziej interesujący system operacyjny, różne narzędzia i inne, w końcu, nowy model jest jeszcze bardziej doskonały – jeśli tylko „wyciągnął” nadzienie, czyli „Internal” komórka.