354 Shares 6328 views

Jak mogę znaleźć model telefonu, jeśli zapomniałeś go lub po prostu nie wiem?

Często używamy telefonu komórkowego, a pytanie, jak znaleźć swój model telefonu nie powstaje. Ale kiedy idzie w dół, w potrzebie remontu, istnieje potrzeba informacji. Aby uzyskać nie jest konieczne, aby wywierać wielki wysiłek, po prostu trzeba postępować zgodnie z instrukcjami, które oferujemy, a problem zostanie rozwiązany.


Kiedy kupujemy nowy telefon komórkowy, zapominając o wszystkich spraw i problemów, zaczynamy odkrywać swoje menu, funkcji i podziwiać jego wspaniałe wzornictwo i nowe, jeszcze promieniowania ciała i wyświetlacz. Taki prezent zawsze mile widziane zarówno dzieci jak i dorosłych, szczególnie wtedy, gdy telefon należący do nowego roku. W tym przypadku, na pewno wiesz, model urządzenia. A może świadomie wybrać pewien model, znając jego specyfikacji i możliwości.

Różne funkcje pozwalają nam dotrzeć do nowych, dotychczas niedostępnych celów. To wymaga ćwiczeń i biorąc je do wysyłania zdjęć lub filmów wideo za pomocą wiadomości MMS, wymianę danych przez Bluetooth i Wi-Fi, a także e-mail, dostęp do Internetu za pośrednictwem programu ICQ, Skype, Mail.Ru agenta, jak również dostęp do sieci społecznościowych oraz wszelkie inne strony internetowe. Istnieje nawet możliwość pobierania czegokolwiek z Internetu. Może przeglądać i przechowywać w telefonie za pomocą plików wbudowanych kart zdjęć, muzyki i wideo, a nawet filmów. W wolnym czasie można grać w standardowym telefonie lub przesłaniu osobiście. W naszych czasach, funkcje telefonu komórkowego tego PDA jest nie tylko ograniczona.

Cóż, kiedy kupić telefon komórkowy w specjalistycznych sklepach i mają w swoich rękach kartę gwarancyjną oraz wszystkie niezbędne dokumenty z opisem parametrów modelu telefonu. Ale co zrobić, gdy produkt został zakupiony, jak mówią, z rękami, z drugiej ręki? Jak mogę znaleźć model telefonu, jeśli nagle potrzebujemy?

Może okazać się konieczne nie tylko do naprawy lub miga telefon, a także, gdy jest on sprzedawany lub wybór nowych części dla niego, aby zastąpić uszkodzony podczas ładowania różnych programów, gier.

Więc skąd wiesz, model telefonu. Okazuje się sposobów, aby uzyskać te informacje bardzo dużo.

Można delikatnie otworzyć pokrywę telefonu, wyjmij baterię, a na nim, aby zobaczyć tekst, który nie jest koniecznie. Znajdź słowo IMEI …, tutaj byłoby określić model telefonu.

Prosta rada: Nie kupić telefon komórkowy z rękami, kupić go w sklepie, a następnie po prostu nie trzeba puzzle na pytanie, skąd wiesz, model telefonu.

Nawet łatwiej uzyskać te informacje, nawet bez uciekania się do aparatury analitycznej. Tylko na tyle, aby wybrać * # 06 # na klawiaturze telefonu. Na wyświetlaczu pojawi się zadawać pytania na temat urządzenia.

Spróbuj znać swój model telefonu można i za pośrednictwem Internetu, które w tym przypadku istnieją specjalne usługi.

Na przykład, witryna międzynarodowe planach numeracji. Konieczne zgodnie z tytułem «Wprowadź numer IMEI Poniżej» wprowadź otrzymane IMEI na ekranie lub napisem, który można zobaczyć na baterii telefonu, a następnie naciśnij przycisk do analizy – «Analyse». Wszystkie niezbędne informacje zostaną dostarczone do ciebie: to producent, urządzenia i model telefonu i co rynek odnosi.

Teraz, jak się uczyć chińskiego modelu telefonu. Tutaj mamy coś do zrobienia. Podłącz telefon za pomocą kabla USB do komputera, a na ekranie pojawi się komunikat, że nie udało się nawiązać połączenia z … (tutaj określony zbiór liczb i liter. Skopiuj to i wejść w pasku adresu przeglądarki. World Wide Web , aby znaleźć i dostarczenie wszystkich niezbędnych danych.

Działania związane z samego telefonu, korzystanie z powyższych instrukcji lub podłączenia do komputera będzie mógł wykonywać każdy.

Teraz, gdy wiesz, kilka prostych sposobów, aby dowiedzieć się model telefonu, jeżeli dokumenty nie istnieje.