467 Shares 6484 views

Peg Perego Pliko P3 Compact: opis, opinie i zdjęcia

Kilka lat temu, młodzi rodzice zebrane posag dla dziecka na zasadzie „którym udało się dostać.” Asortyment towarów produkowanych przez dziecko pozostawiała wiele do życzenia, a import nie jest inna skala. Wózki często przekazywane z jednego dziecka do drugiego, a matki musiał się zadowolić tym, co mamy. Dziś czasy uległy zmianie, „żelazna kurtyna” został zatopiony w zapomnienie, a poziom produkcji znacznie wzrosła. Pozwoliło to dla młodych rodziców, aby wybrać to, co jest bardziej do gustu.

Wózek Peg Perego Pliko P3-Compact – jeden z najbardziej popularnych „chodzenie” na świecie. Często staje się stałym towarzyszem młodych i aktywnych rodziców, którzy dbają nie tylko jakość i komfort dziecka, ale także projektowanie transportu dzieci. Ta kreacja włoskiego producenta z ogólnoświatową renomę zadowolić najbardziej wymagające gusta. Lojalny polityka cenowa firmy sprawia, że wózek dostępny dla szerokiego grona odbiorców.

Cechy konstrukcyjne

Wózek Peg Perego Pliko P3-Compact rozwiązany w nowoczesnym stylu miejskim, które mogą być bezpiecznie nadana klasyków miasta. Posiada zwięzły projekt, nie pozbawione nuty sportowych. Stylowa elegancka ramka, nieograniczonego niczym dziwnym, wygląda nowoczesny. Duży wybór kolorów tekstylnych pozwala każdemu klientowi, aby znaleźć to, co bardziej do gustu.

siedzenie funkcjonalny

Peg-Perego Pliko P3 Compact jako standard – to wózek dla dzieci, które już wiedzą, jak pewnie siedzieć. Oparcie może być rozszerzona do pozycji prawie poziomej, co pozwala dziecku odpoczywać i spać nawet podczas spaceru lub podróży. Obniżyć tyłu z jednej strony.

Nowoczesne moms docenią wygodny i pojemny kosz, który jest wyposażony w wózku inwalidzkim. Dostęp do sklepów nie jest utrudniony, nawet jeśli całkowicie opuszczone oparcie.

wózek siedzenia pokryte czystą szmatką. Wysokiej jakości tkaniny – jedna z wizytówek „Peg-Perego”. Dziecko nie będzie gorący w lecie, ale materiał nie schładza nawet podczas długich spacerów w zimie.

Wózek jest wyposażony w duży kaptur jest bardzo wygodna konstrukcja. W wietrzne dni, może być obniżona prawie do zderzaka, ukrywanie dziecka przed wiatrem. A w okresie letnich upałów może odczepić dolną część (przewidzianych do tego łbem błyskawicami), aby wyłączyć okap w markizę słońca, nie ograniczając wentylację powietrza.

wózek zderzak zdejmowany. Nie trudno było dopasować dziecko, a idąc do niego mogą być dołączone do zabawki.

podwozie

Bardzo wygodny mechanizm składania i rozkładania, który jest wyposażony w wózek Peg Perego Pliko P3-Compact. Recenzje właściciele są przekonani, że jest to możliwe do montażu kompaktowy nawet jedną ręką trzymając się drugiego dziecka. Po złożeniu wózek zajmuje bardzo mało miejsca, a także może ona stanąć na własną rękę, bez względu na to, co nie jest w stanie spoczynku. W przeciwieństwie do wielu modeli rekreacyjnych, wszystkie cztery koła zejść i zepsuć kaptur. Złożony wózek Peg Perego Pliko P3-Compact będzie łatwo zmieścić w bagażniku samochodu lub w przedziale półki, co sprawia, że jest on doskonałym rozwiązaniem dla osób podróżujących.

Koła tego modelu są wykonane z wysokiej jakości materiału, co wyklucza możliwość przebicia i konieczność okresowej stronicowania. Przednia para obracających się kół, dzięki czemu wózek jest bardzo zwrotny i łatwiejsze w zarządzaniu. Ale jeśli jedziesz na nierównych drogach, piasku lub śniegu, blokada koła powinny wówczas postęp będzie gładsza. Aby to zrobić, wystarczy podnieść klipów. Jak łatwo i można je odblokować w trybie „tylko do przodu” z powrotem do pływających.

parametry techniczne

Jeśli wybierzesz wózek dla dziecka i postanowiliśmy zatrzymać wybór na Peg-Perego Pliko P3 Compact, charakterystyka tego modelu warto wiedzieć z wyprzedzeniem.

 • 5-punktowej wiązki o regulowanej wysokości ramiączka;
 • zdejmowany zderzak;
 • Pedał napędowy 3 położenia;
 • hak do zawieszania na masce zabawek;
 • Materiał – bawełna impregnowane;
 • koszyk;
 • Amortyzatory każdego koła;
 • hamulce na tylne koła;
 • masy 8,5 kg.

Opcje Classico

Model ten jest wytwarzany w różnych postaciach. Najczęstsze z nich – Peg Perego Pliko P3-Compact Classico. Jeśli dziecko jest już z niemowlęctwa, i to jest czas, aby aktywne spacery, może to jest właśnie to, czego szukasz. W skład zestawu wchodzi:

 • siedzisko (fotel podwozie +);
 • uchwyt na kubek;
 • płaszcz;
 • torba;
 • Izolowany pokrowiec na nogi, które załączając sprzęgła ręki dziecka.

W razie potrzeby można zakupić różnorodne opcjonalnych akcesoriów, zarówno oryginalnych i innych producentów: organizator, parasol, osłona przeciwsłoneczna, wyjmowane letnich i zimowych materace, moskitiery, tekstyliów zimowych.

completo

Peg-Perego Pliko P3 Compact Completo – opcja dla tych, którzy zdecydowali się kupić wózek dla całego okresu, czyli od urodzenia. Model ten różni się od Compact Classico, z jednym wyjątkiem: na jego funkcje ergonomiczny kołyskę Navetta XL.

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów „Peg-Perego” łóżeczko zaprojektowane do drobiazgami. Jego kształt jest zakrzywiona podstawa, która pozwala na swing to dziecko. Dno absolutnie płaskie i sztywne. Wbudowany w kapturze, uchwyt do przenoszenia można regulować na wysokość.

Materiał, z którego wykonana konstrukcja, solidna i niezawodna, dzięki czemu mogą być stosowane jako autocradle. W celu ochrony przed zimnem w zestawie znajduje się odpinany pelerynę. A wszystkie powierzchnie wewnętrzne, w tym materacu, ozdobiona naturalnej bawełny.

Elementy modułowe 3-w-1

Zwrócił uwagę na producenta i maksymalistami. Po tym wszystkim, pewne korzystne przykłady wykonania, wszystkie włącznie. Wózek Peg-Perego Pliko P3 modułowe Kompaktowa 3-w-1 jest zaprojektowana specjalnie dla nich. W przeciwieństwie do poprzedniej wersji, w skład zestawu wchodzą także grupa 0 + fotelik samochodowy, który może być używany do przewożenia dziecka w samochodzie lub zamontowane na podwoziu.

Producent umożliwia wybranie koloru włókienniczego siedziska spacerówki, gondoli i siedzeń samochodowych. Ktoś bardziej do swoich potrzeb, jeśli wszystkie trzy jednostki urządzone są w tych samych kolorach, a ktoś kocha różnorodność.

ceny

Wózek Peg-Perego Pliko P3 Compact odnosi się do średniej segmentu cenowego, dokładniej do jej górnej krawędzi. Dzisiaj ten wózek można kupić w sklepach dziecięcych w podstawie (opcja 6 miesięcy chodzenia) przez około 150-180 dolarów, w zależności od roku produkcji. Przeciętny koszt pełnego zestawu „3-w-1” wynosi 300 dolarów.

Próbki przedstawione na rynku wtórnym są zwykle 1,5-2 razy tańsze.