507 Shares 5103 views

Co zrobić z dziećmi w domu, jeśli nie można iść na spacer?

Co zrobić z dziećmi w domu, jeśli pójdziesz na spacer na ulicy, z jakichkolwiek przyczyn, nie może? matka z dzieckiem lub choroby, niepogody … Naprawdę pipsqueak skazane na nudnych zajęć w czterech ścianach? Oczywiście, że nie! W tym artykule, będziemy oferują wiele opcji, w jaki sposób urozmaicić dziecku dom przyjemności.


Pierwsza opcja to, co zrobić z ich dzieci w domu – to odbywa się w gospodarstwie. Poproś dziecko, aby pomóc w pracach domowych, i przekształcić go w użytecznych działań w zabawy i ekscytującej działalności: żelazko ubrania – niech twoja córka strój głaszcząc jej lalki lub chusteczki; zmywać naczynia – niech syn wyciera talerz. Oczywiście, wiele zależy od wieku dziecka – prawdopodobnie nie powinien dać łamliwy obiektom dwa lub trzy letnie dziecko.

Druga wersja tego, co można zrobić z dzieckiem w domu – czytanie książek. Głównym warunkiem – publikacja powinny być jasne i piękne ilustracje. Historia może komponować i razem – można powiedzieć zdanie pierwsze i drugie dziecko, i tak dalej. Jest to spokojne zajęcie pasować, jeśli dziecko z powodu choroby, trzeba przestrzegać leżenia w łóżku i będzie doskonałym zamiennikiem powszechne gry komputerowe i oglądanie kreskówek.

Trzecia opcja, co zrobić z dziećmi w domu – praca. Wszystko zależy od umiejętności dziecka. Lubił tańczyć? Następnie obrócić wesołą muzykę. Potrafi godzinami malować? Spread stare tapety, farby z dzieckiem, zanurzając palce w farbie. Farbowanie, modelowanie ciasta solnej i gliny – wszystkie te małe dzieci zaangażowanych z przyjemnością. Jeśli boisz się o nowy dywan, tylko w momencie jego pokrycie twórcze zawody papieru lub folii, a następnie Twoje serce będzie spokojne, a dziecko będzie czuć się swobodnie. Jeśli miękisz jest jeszcze małe, uważaj na niego, kiedy skończy z nożyczkami.

Czwarta opcja – desktop i mobilne gry (szczególnie dobre, aby je odtworzyć, jeśli liczba dzieci) i zbierając mozaikowe zagadki (przy okazji, mogą to zrobić sami i – wydrukować zdjęcie i pokroić w kilku kawałkach), etc …

Oto kilka gier na świeżym powietrzu, które pomogą w podjęciu decyzji, co zrobić z dziećmi w domu.

1. „Naucz mnie.” Dziecko pokazuje coś, co on wie, jak to zrobić: ruch taneczny, ćwiczenia fizyczne, itp Potem – Twoja kolej … I tak długo, jak ktoś nie zamierza zakończyć fantazji. Pokonany zwycięzca może zrobić herbatę lub kanapkę.

2. "Read-ride". Zgadzam się z dzieckiem, że gdy czytasz historię lub historię, chciał skakać, słysząc słowo ustawiony wcześniej. Na przykład, można przeczytać historię rzepa, i niech skakać, gdy słyszy słowo „Dedkova”. można skomplikować zadanie wynalezienia trzy ruchy w trzech słowach, i tak dalej. N.

3. „Jesteś bestią?” Take małe kawałki papieru i napisać na nich imiona zwierząt. Wymieszać je w misce lub kapelusz, ciągnąć na linii i przedstawia to, co spadło bez słowa.

4. "wahacz". Data robota chłopaki nosić różne rzeczy bez używania rąk do innego pokoju, na kanapie, i tak dalej. N. komplikuje zadanie oferowanie więcej małych przedmiotów.

5. "Indian Trail". Posypać płaskie kolorowe arkusze papieru, powiedzieć dziecku, że jest indyjski (może być odpowiednio ubrany i malowania twarzy), że dojazdy z pokoju do pokoju, wchodząc tylko na papierze pewien kolor.