815 Shares 7607 views

Lista rzeczy dla noworodków. W zimie specjalne wymagania

Czy w Twoim życiu czeka cię radosne wydarzenie? Potem nadszedł czas na zastanowienie się na zakupie posagu dla noworodka. Wszakże, gdy wszystkie niuanse dotyczące narodzin dziecka są świadczone, czujesz się bardziej pewny siebie, a spokój rozciąga się w twojej duszy. Więc, od czego zacząć?


Aby nie zapomnieć o czymś ważnym, musisz najpierw sporządzić listę rzeczy dla noworodków. Zimą będzie to jedna z opcji, latem – trochę inaczej.

Określ, co będzie potrzebne w chłodnym sezonie. Oczywiście, nie możesz zrobić bez ciepłego koca lub koperty. Zastąpienie dla nich może być ogólnie transformatorem. Choć dziecko jest bardzo małe, ubrania te są wykorzystywane jako koperta, a gdy dorasta, można ją łatwo przekształcić w pełnoprawną całość. Taki zakup będzie używany przez więcej niż jeden sezon, a jeśli ma rozłączalny podstezhkoj, to dziecko jest wyposażone w odzież i na jesień-zima.

Każdy z powyższych opcji można znaleźć w sklepie dla dzieci. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na możliwość zakupu gotowego zestawu zimowego do rozładowania, który zawiera wszystkie potrzebne akcesoria. A jeśli jest pragnienie, możesz kupić osobno wszystkie niezbędne rzeczy. Pomoże Ci w tym spisie rzeczy dla noworodków. W zimie potrzebujesz:

  • Kilka wariantów czapek;
  • Ciepły kapelusz wykonany z naturalnych materiałów;
  • Wełna bawełniana i flanelka;
  • Suwaki są lekkie i ciepłe;
  • Pieluchy bawełniane i flanelowe (zazwyczaj ich liczba to 20 światło, 15 ciepła);
  • Pieluchy lub pieluchy;
  • Ciepłe skarpetki lub buciki.

Nie kupuj wielu różnych ubrań naraz, ponieważ w pierwszych miesiącach nie jest to konieczne, a następnie dziecko szybko zwiększy masę i wzrost, a może łatwo rosnąć z szafy zakupionej wcześniej.

Jakie inne akcesoria należy umieścić na liście niezbędnych rzeczy dla noworodka? Oczywiście – łóżeczko i wózek. Na zimę najlepiej jest wybrać wersję zamykaną wózka. Uważaj na swoje koła, powinny być duże, grube i dmuchane, w takim przypadku łatwiej będzie jeździć na śniegu.

Kompletna lista rzeczy dla noworodka powinna obejmować takie rzeczy, jak materac wykonany z naturalnych materiałów, pościel i zestaw ochronny w łóżeczku, kąpiel do kąpieli, pieluszki lub pieluchy jednorazowe, pielęgnacja dziecka, dwa duże ręczniki, apteczka pierwszej pomocy. Wszystko to lepiej kupić przed wyjazdem do szpitala. Jeśli wierzysz w znaki i nie chcesz kupować wszystko z wyprzedzeniem, przygotuj listę rzeczy dla swoich noworodków dla swoich bliskich.

Zimą ciała dziecka są bardzo wygodne do noszenia, ratują rodziców przed nieustannym wyciąganiem rajstop, wychodzeniem z suwaków, a tył okruchów zawsze będzie ciepło. Na sen możesz kupić coś takiego jak śpiwór dla niemowląt. Jego wygoda jest niezaprzeczalna, ponieważ nogi dziecka znajdują się w wolnej pozycji, a jednocześnie nie ma możliwości otwarcia się w nocy. Więc nie zamarznie.

Mamy nadzieję, że jesteś przekonany, że musisz przygotować listę rzeczy dla noworodków. W zimie cud zdarzy się albo o innej porze roku, ty albo twoi krewni z niego skorzystają – w każdym razie docenisz jego konieczność.