86 Shares 1205 views

Trochę o tym, jak smażyć kotlety

Doświadczona gospodyni może ostatecznie uważa się guru gotowania. Czasami najzwyklejszy na pierwszy rzut oka, może gotować jedzenie jest naprawdę arcydzieło sztuki kulinarnej. Aby stać się wirtuozem, musisz się wiele nauczyć. Ktoś zdobywania doświadczenia od swoich matek lub babć, ktoś musi czerpać wiedzę z książek kucharskich, magazynów czy zadawać pytania wszechobecny i wszechwiedzący Internet.

Tu i w przygotowaniu kotlety dla początkujących gospodyń domowych i domu gotuje kilka przydatnych porad i wskazówek. W rzeczywistości, jak hamburgery smażyć, bez specjalnych sztuczek. Najważniejszą rzeczą – jest dobrze ugruntowana masę kotlet lub mięso mielone. Po to wszystko będzie zależeć od tego, jak smaczne i pachnące otrzymać gotową potrawę.

Nie jest tajemnicą, że można smażyć placki nie tylko mięso, czy wołowiny lub wieprzowiny. Istnieją przepisy na ryby lub kurczaka kotlety, a nawet nietypowe kotlety z kapusty. Wszystko na wyciągnięcie ręki!

Prosty przepis kotlety pieczeni

Jeśli mówimy o kotlety z mięsa, to lepiej, aby farsz mieszać. Kotlety z jednego wołowiny są zbyt twarde i chude. Nadzieniem składająca świni, a wręcz przeciwnie, może być tłuszczem, a perełki krystalizacji może następnie rozpaść na patelni.

Kupić gotowe wołowiny w supermarkecie – nie jest dobrym pomysłem. Na wygląd jest trudny do określenia, co jest zawarte w jego skład, a zaufanie do etykiety, nie zawsze możliwe.

Teraz konieczne jest, by zamieszkać na pytanie, jak smażyć kotlety. Do przygotowania tradycyjnych klopsy z mięsa na receptę, znany milionom kobiet, potrzebne są następujące produkty:

  • Wołowina – 400 g;
  • Wieprzowina – 400 g;
  • Cebule – 2 głowice;
  • Czosnek – kilka ząbków;
  • surowe ziemniaki średniej wielkości – 3 kawałki;
  • czerstwy chleb;
  • jajko – 2 szt;
  • mleko;
  • sól i pieprz do smaku.

Mięso pokroić na kawałki tak, że łatwo wejść szlifierkę dołków. Pętli będzie łatwiejsze, jeśli jest to trochę odmrożone. również przekazywane z cebuli mięso szlifierka, moczone w mleku pieczywa czerstwego i ziemniaki, czosnek, wyciskany przez chesnokodavku.

Powstałą pastę dodaje się jaja, sól, pieprz, wszystkie dokładnie wymieszano. Wyrabiać rękami potrzeba czułości i miłości do przebierał kotlety do uzyskania jednolitej konsystencji. Niektóre gospodynie wolą nie korzystać z jajek, ponieważ uważa się, że białko fałdy, w wyniku czego stracił dużo soku mięsnego. Z drugiej strony, bez jaj paszteciki może stracić swój pierwotny kształt.

Od kotlet gotowane ciasto jest formowane klopsiki podłużne lub zaokrąglone ze wszystkich stron walcowanych w bułce tartej. Nie pryncypialny w kształcie i wielkości produktu gotowego nie istnieje. To wszystko zależy od preferencji poszczególnych rodzin.

Kulek może być utworzony jako pasztecików smażyć na patelni, i piec swój piec lub gotować dla pary. Każda z metod ma prawo do życia. Konieczne jest jedynie, aby pamiętać, że w smażone kotlety zbyt dużo cholesterolu, to nie jest najlepszy sposób wpływa na zdrowie.