521 Shares 4998 views

Ziemniaki z konserwa z wołowiny – klucz do szczęścia rodzinnego.

Każdy zna popularny zwrot „serca mężczyzny przez żołądek”. Uzbrojony w tym zdaniu, zacząłem oddawać mężowi wiele potraw, które mogą pochodzić tylko do głowy. Sałatka z owoców egzotycznych, halofitów mięsnych, mięsa duszone śliwki i wypchanych ptaków – to właśnie to, co przychodzi do głowy wszystkich moich kulinarnych eksperymentów … I, jak człowiek, który już ustawić zęby same guz na tym kątem, ostrzegam cię, panie. : nie starają się robić to, co robię! Wszystkie moje próby doprowadziły jedynie do tego, że ledwo próbą przysmaki małżonka dyskretnie w toalecie. Iw dół nie tylko produkty, ale mojego czasu, wysiłku i energii. Dlaczego tak się dzieje? Wielu może pomyśleć, że w rękach niedoświadczonego gospodyni i cukru może stać się gorzki, firma muzyka była zupełnie inna – dla tych, którzy przychodzą do odwiedzenia, chętnie pochłaniają wszystkie uzgodnienia i zażądał suplementów. Okazało się, że droga żono jak zdecydowanej większości kobiet w naszym kraju, a obcymi od kulinarnych i zdrowej żywności. Ogień w jego oczach pojawiają się tylko wtedy, gdy patelnia, zraszanie we wszystkich kierunkach masła, pieczonymi marchew i cebula i ziemniaki w tushilas garnka. … Tak, drodzy kobiety! Mamy walczyć z tym, jak zadowolić swoich bliskich, a oni mają prawdziwe, fizyczne pobudzenie powoduje ziemniaki z konserwa z wołowiny! I nie potrzebuję twojej foie gras, ich zdaniem, jest show-off dla spotkań biznesowych, a smażone ziemniaki z duszonym mięsem – pokarm bogów, a ci faceci. Tak więc dla tych, którzy chcą zobaczyć uśmiech wdzięcznym mężem po obiedzie, piszę ci receptę szczęścia rodzinnego. To się nazywa szczęście „ziemniaki z wołowiny”.

Więc najpierw obrać ziemniaki, im więcej tym lepiej, chociaż w worku! (Wszystko to samo, to będzie wystarczająco). Wtedy on oczyścić marchew, cebula, papryka i dwa pomidory. Ruszt marchew, cebula drobno posiekanego, pieprz cięte na paski i mielona pomidorów. Na podgrzewanym garnku ułożyć gulasz. Nie, nie tak! Wszystko konserwy mięsne z białego tłuszczu! Tak, to jest złe! Tak, wątroba będzie narzekać głośno przekleństw. Ale lepiej żona przysięga wątroby niż męża, wierz mi. … Teraz, w stopionym tłuszczu rozpostartymi marchewki, a kilka minut później i cebuli. Odjąć korek wlewu paliwa nie jest objęty. Warzywa powinny smażyć, nie gaśnie! Choć pochodzi z marchwi, pokrojone ziemniaki w drobną kostkę. Porządku !!! Więc co, że wrzeć i tracą kształt, w zależności od mężczyzn, ziemniaki z konserwa z wołowiny i to powinno być! Ale wtedy był zadowolony rozmaz i wymieszać wszystko aż do sprawnego stanu i będzie bardzo zadowolony.

Pokrojone ziemniaki napełnić wodą tak, że woda tylko przykryła, nie więcej, i podpalono. W międzyczasie, nadszedł czas, aby dodać pokrojoną paprykę i pomidory na patelni z passirovkoy. Czekamy na pięć minut i wyłączyć gaz. Co z ziemniakami? Gotować? Tak ładne, przesunąć całą zawartość patelni do garnka i gotować na małym gazie przez trzydzieści minut pod pokrywką uchylone, nie zapominając dodać sól. Kiedy widzisz, że ziemniaki nie są już mieć wyraźny kontur, dodać posiekane świeże zioła, z których wszystkie mają, za zapachem rolki jednym ząbkiem czosnku. Pięć minut później, ogień może być wyłączony, droga do serca mężczyzny jest już wolny.

Duszone ziemniaki z duszonym mięsem daje dobrą okazję do przekazania umiejętne gospodyni, ale jeśli chcesz spędzić trochę czasu „Jaskółka”, „jagoda”, „Mary-Tkacz” i „Vasilisa the Beautiful” – następnie opcję – smażone ziemniaki z duszonym mięsem. Tylko upewnij się, że konieczne jest skorygowanie że był złoty, ostry, skorupą i pachnący koper. Nic skomplikowanego, po prostu pamiętać, że jest to konieczne, aby wylać na patelnię trochę oleju, włożyć konserwy mięso i tłuszcz nie są wprowadzane w ogóle! W przeciwnym wypadku, gdy ziemniaki będą absorbować wilgoć i stają się miękkie, nie stają się brązowe. Nie przykrywać ziemniaki, przykryć go tak mało, jak to możliwe i obróć sól do pięciu minut, aż gotowane. To wszystko. Tytuł "Wife of the Year", który podałeś. Ale nie na długo. Ponieważ jutro jest twój mąż zaczyna wzdychać i paskudne marudzenie pod ucha, że nigdy nie widział ziemniaki z duszonym mięsem przez dwa miesiące, że on siedzi na trzy dni głodny i zobaczyłem łożu śmierci ziemniaki delirium z konserwa z wołowiny. … Cóż, mogę doradzić? Nóż w ręku, i do kuchni. Atak ziemniaki …