755 Shares 1144 views

Moonshine od Multivarki własnymi rękami: Materiały do produkcji instrukcji

winiarze domowe nie przestaje wymyślać nowe urządzenia do produkcji alkoholu, a także unikalną metodę destylacyjne recepty produkcji zacieru Istnieje nawet oryginalny pomysł jak bimbru z Multivarki.

W tym przypadku producent nie może sobie pozwolić nawet obserwować proces, jak tryb pracy zostanie ustawiony przez urządzenie. W rezultacie, wyjście okaże się produkt wysokiej jakości, a ilość napoju zostanie zmaksymalizowane. Jak zrobić domowy bimber własnymi rękami, to zostanie omówione w tym artykule.

Co jest multivarka?

Multivarki ciągu ostatniej dekady stały codzienny technologia. Są to hybryda-parowy elektryczny z oprogramowaniem, które uwalnia nas od ręczna w kuchni i skraca czas przygotowania potraw, jak gulasze, tortu lub zupy.

Wiele osób zastanawia się, jak zrobić bimber z Multivarki. Należy zauważyć, że idea tworzenia urządzenie destylacyjne urządzenie z rąk dość oryginalnych i prostych.

Jazdy Braga multivarka – główne zalety procesu

Jak wiadomo, głównym celem jest Multivarki gotowanie. Jednak rzemieślnicy odkryli inną jednostkę cel. Moonshine od Multivarki nie może być lepiej radzić sobie ze swoimi zadaniami. Urządzenie posiada szczelną osłonę i chronić zawór, który odwraca parę.

Ponadto multvarka ma kilka innych zalet. Należą do nich dostępność gotowych pojemników do ciągnięcia. Aby uporać się destylacji w praniu w domu przy użyciu tego urządzenia, nie ma potrzeby zakupu nowego urządzenia. W tym celu mogą być używane i starego urządzenia.

ogrzewanie temperatura jest bardzo łatwe w obsłudze. Wiele modyfikacji nowoczesnej multivarok pozwala ustawić żądaną temperaturę i czas ogrzewania, co jest również bardzo wygodne dla moonshining.

Wszystkie powyższe dodatniej stronie urządzenia sprawiają, że bardzo dobrym rozwiązaniem do produkcji jednostki destylacyjnej do stosowania w domu. Można przygotować samogon na podstawie jęczmienia lub słodu, jednocześnie oszczędzając przyzwoitą kwotę pieniędzy.

urządzenia cons

Rojenia z Multivarki zawiera węże gumowe. Taka konstrukcja jest nie do przyjęcia, ponieważ para z nich będzie podniósł piwny wiele szkodliwych substancji. wylot Zapach produkt może również wpaść w kłopoty.

Wady takiego urządzenia mogą być przypisane na zbyt małą ilość produktu końcowego. Podczas destylacji w przybliżeniu 40% w napoju.

Multivarki montażu destylacji zacieru oparty kostka

Aby zebrać Moonshine Multivarki własnych rąk, powinien mieć pewną wiedzę techniczną. Przy minimalnych nakładach pieniędzy będzie można wyposażyć destylarnię domu w ciągu jednego dnia.

Co jest potrzebne?

Aby bimbru z Multivarki własnymi rękami, trzeba będzie:

 • Multivarka którego wielkość jest nie mniejsza niż 5 litrów.
 • Destylator, które mogą być wykonane ze szkła, obok hartowania lub metalu (tańsze jednostkowy koszt produktu wynosi mniej niż jeden tysiąc).
 • Rura wykonana jest z gumy, która ma długość 3 m. Jest to konieczne, aby trzy odcinki 1 m od żywności lub gumy medycznego.
 • Pomiar temperatury termometr kontaktowy AH napar.
 • Spirytusomierz.
 • Siatka.
 • zaopatrzenia w wodę.

Jeśli nie masz jeszcze nabyć multivarku, ale idą do produkcji bimbru, zaleca się, aby zdecydować się na jednostkę posiadającą wymienny zawór.

Jeśli technika nie jest wyposażony w zawór, możliwe jest, aby zrobić dziurę. Powinien on być wkładany i ustalenie rury z gumy, a drugi koniec jest połączony z otworem na wylot destylatora.

System ten zapewnia niskie ciśnienie, dlatego wymagane są specjalne metody mocowania. Średnia wydajność pary będzie wystarczająca.

Druga rura (zasilanie) jest połączony z lodówki (to chłodnicą rojenia). Ponadto, lodówka jest podłączony do trzeciej rury.
Działa również jako chłodziwo do bimbru. Jednostką Multivarki gotowy.

Jak przygotować się do Braga Multivarki?

Od dostępnych pięć litrów miski, a wyjście jest mała ilość wsadu.

 • Zapoznaj się z wody cukru i drożdży prasowanych w stosunku 2000: 2000 250. Czas trwania fermentacji tygodnia.
 • Bierze wodę cukier i drożdże w stosunku 1000: 3000: 100. Sposób wytwarzania alkoholu trwa około 10 dni.

Po napój ferment całkowicie stracić słodki smak, a przestanie się pojawiać pianę, możliwe jest, aby rozpocząć proces destylacji multivarka. Ta procedura jest prosta.

destylacja

Każdy winiarz wybiera swoich systemów do produkcji wysokiej jakości bimbru, ale proces ten powinien rozpocząć się w następującej kolejności.

 • Moonshine z Multivarki włączone w trybie „multipovar” lub „owsianka zupa”. Dobiera się temperaturę do + 120 ° C, Tak szybko, jak pianki, urządzenie powinno być natychmiast przełącza się na tryb + 100 ° C,
 • Temperatura zacier jest sterowany za pomocą termometru kontaktowego. należy utrzymywać w granicach + 65 ° C + 68 ° C Ten tryb jest idealny do usuwania wszelkiego rodzaju szkodliwych zanieczyszczeń. Że ma 2 kg cukru, „głową” wynosi około 100-150 ml. Treść może być oddane, bo to jest zbyt niebezpieczne dla zdrowia.
 • Tryb jednostka temperatury zmienia się tak, że napój ogrzewa się do + 80 ° C Teraz zaczyna się proces destylacji użyteczne frakcje „ciała”. Temperatura stopniowo wzrasta. Braga destyluje tak długo jak siła nie spada poniżej 40 ° C. W tym czasie napój do ogrzania się do temperatury + 85 ° C Więc frakcji „ogony” zaczyna. Frakcja „ciało” jest oddzielony w osobnym pojemniku.

Czy muszę mieć bimbru z Multivarki kotła parowego?

Niektórzy artyści udało się włączyć do projektu Multivarki refluksu. Więc oczyszczanie napoju alkoholowego jest o wiele szybciej i bardziej efektywnie. Należy jednak pamiętać, że urządzenie jest uzupełniane przez bęben parowej i za wszelką cenę powinno być zarezerwowane dodatkowe środki zapachowe.

Bęben parowy może pełnić rolę brzegu zwykłego szkła, który jest wywiercony w pokrywie dwoma otworami, do których są przylutowane do rurowej parzonej aparatury miedzi. Tylko wtedy są umieszczone w pojemniku substancje, które dadzą domu wyrafinowany smak napoju i posmak aromatycznej.

Na przykład, jeśli destylowanej zaparzania mandarynka, bęben parowy jest zwykle umieszczony na skórki owoców cytrusowych. Jak się okazuje nasycony napój przyjemny zapach.

bęben parowy banków miedzi

Jeszcze inny przykład wykonania wytwarzania kotła parowego – puli miedzi. Materiał ten doskonale nadaje się do produkcji takich części jak naczynia miedziane mogą wytrzymać naprężenia mechaniczne i uszkodzenia. Tworzenie kotła parowego na podstawie miedzi – pracochłonny proces. Jest to o wiele trudniejsze niż stosowanie szklanych słoikach.

wniosek

Aby domowy bimber z rękami w piwnicy. Instrument jest multivarka vulgaris. Pożądane jest zastosowanie modelu na obecność wymiennych zaworu do wylotu pary.

Proces przygotowania napojów alkoholowych z tej jednostki staje się szybsze i łatwiejsze. Koszty pieniężne są również znacznie zredukowane. Gdy wyjście jest wysoka aromatyzowany napój.

Wszyscy, którzy są zainteresowani w produkcji domu prania, mogą spróbować swoich sił za pomocą małej głośności urządzenia. Nawiasem mówiąc multivarka bardzo łatwe do czyszczenia i nie ma w sobie zapachy nie zapisać.

zachować