841 Shares 4459 views

Łapanie Rotan zimę: siedzę, „podżegacze” nalovlyu

Zazwyczaj wielu wędkarzy zaczynają połowów pod lodem w płytkich zbiornikach wodnych, ale ryba jest dość niebezpieczne, choć wynik jest tego warta. Rotan rybacki zimą jest bardzo ekscytujące zajęcie. W Karasín stawy Roth tuczone aż do bardzo dużych rozmiarów. Dla początkującego rybaka – trofeum wielkości dłoni jest uważane za dobry chwyt. Ale są stawy, które są domem dla dużych okazów. Aktywność ROTAN występuje w pierwszych dniach zamarzaniem. Łapanie Rotan wiele wdzięczności zimie, jak prawie zawsze złapać dużą rybę. Zimowe połowów mały rozmiar ROTAN problematyczne. Doświadczeni wędkarze już wiedzieć, gdzie go złapać. On często żyje w tych samych miejscach. W pierwszych dniach zimy Roth zawsze stosować się do linii brzegowej z gęstą roślinnością, którą wykorzystują w zasadzkę, ponieważ Rotan – ryb drapieżnych.

Gdy grubość lodu sięga kilku centymetrów, ryba ta ma zamiar pakować i skupia się na dogłębnych otwarty, ale tylko odrobinę pozostać wzdłuż wybrzeża.

Podczas połowu ROTAN pamiętać, że ta ryba nie boi się hałasu ldobura. Tak więc, nie możemy bać się odstraszyć łupy i wiercić studnie dziesięć na raz, a następnie sprawdzić je. Jeśli dziura stado ryb zgryz będą musieli poczekać trochę dłużej. Doświadczeni rybacy twierdzą, że im większy otwór jest wykonany, tym bogatszy będzie twój haczyk. Więc nie leń się, bo warto. Oni są wiercone co trzy – cztery centymetry, ponieważ ROTAN zima nie jest szczególnie mobilne, leniwy. Nie jest łatwo złapać ROTAN opinia, że. Ale istnieje różnica między grzywien lub złowione ryby większe. Duże okazy ryb złapać trudniejsze niż dostać, na przykład, pole basów.

ma swoje własne cechy, łowienie Rotan zimy nie wie każdy rybak w każdym wędkowania. Po pierwsze, jak wspomniano powyżej, musimy zrobić wiele kilkanaście dziur. Drugi bieg. Najlepszym rozwiązania jest duży pionowy jig lub przynęty. Duża przynęta widzi z daleka, jeśli wziąć małą jig – firma po prostu nie zwracać na to uwagi. błystki kolor powinien być w kolorze mosiądzu lub miedzi. Przynęty do połowu tej ryby są wyposażone z dużym hakiem może być również używany z lutowanych podwójnych haczyków, ale są one również wykorzystywane do połowu większych ryb. Takie haki są lepiej zachowywał się podczas cięcia. Po wielu rybaków eksperymentalne zgodzili się, że najbardziej skutecznym sposobem, aby trzymać prawy hak przynęty, można użyć błyszczące przynęty. Przynęta może być dowolna, ale musimy pamiętać, że ta ryba jest drapieżnikiem. Idealny kawałek mięsa, skóry kurczaka. Przynęta powinna być zmieniana co pół godziny.

przynęta jest potrzebna, jeśli chcesz złapać duże okazy tej ryby. Wielu rybaków wykorzystać naturalną krew, ale mimo to – nadal najlepsza przynęta dla firmy byłoby drobno posiekane mięso, a nawet lepiej umieścić go przez magiel. Uwierzcie mi, taka przynęta Roth tylko reagować natychmiast. Łapanie ROTAN zima wymaga kompetentnego żywność uzupełniającą. Ale musimy zwabić gdzieś na dzień przed wędkowania.

Kiedy firma została gryzienie, wydawał się Sting, jak to próbuje zwabić. Jego Poquelin ugryzienie przypomina małym pędzelkiem. Kiedy łapie kęs, jest szybki i ostry cios odczuwany przez strony. Uderzenie pioruna jest konieczne, najważniejsze jest, aby nie przegapić. Łapanie Rotan zima jest bardzo interesujący i hazard. Rotan – przysmak. Zawiera on bardzo kilka małych kości. Przetarg mięso, bardzo soczyste i biały, bezwonny osad. Clean to tylko przyjemność, zdjął łuski w jednym prostym ruchem. Palona ROTAN – to po prostu pyszne! Należy jednak pamiętać, że firma, a nie tylko jego, ale wszystkie ryby trzeba złapać tylko w czystych wodach.