282 Shares 1624 views

Obsesją tajnych zamówień, lub jak zrobić ostrze zabójcy własnymi rękami

Assassin Creed – gra, która podbił miliony. W nim główną Desmond postać będzie poruszać się w przeszłości i rozpocząć walkę z Zakonem Templariuszy. Pierwsza część gry, której akcja odbywa się w okresie wypraw krzyżowych, huragan przeszedł komputerów dla fanów action-adventure. Dla platform PC takie gry jakości wydany bardzo rzadkie. W drugiej części są transportowane do Włoch renesansu. Kontynuacja serii była tak skuteczna, że otrzymała aż dwa dodatki – Brotherhood i Revelations.


W 2013 roku doszło do trzeciej serii, w której akcja toczy się w czasie kolonizacji obu Ameryk na półkach.

Udane franczyzy miał niesamowity wpływ na graczy. Sieci zaczęły oślepiać fanfic i cosplay. Idea staje się odważny tylko złapać mordercę młodych ludzi. Szczególną uwagę należy zwrócić na niezwykłą chowanym ostrza.

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminów elita zabójców podjęte w porządku. Na poświęcenie zabójcy dostał chowanym ostrzem i pozbawiony środkowego palca. Takie bronie były łatwe do wykonania niedostrzegalny morderstwa. I dzięki jego szybkiej reakcji łatwo może pomóc zdecydować o wyniku bitwy.

Jeśli chcesz poczuć się jak zimnokrwisty morderca, najlepszy łowca Zakonu, a następnie zastanowić się, jak uczynić ostrze zabójcy własnymi rękami, na przykład papieru. Można to zrobić w domu przy użyciu łatwo dostępnych materiałów.

Tak, aby ostrze zabójcy własnymi rękami, musimy co następuje:

  • Koronki.
  • Papier.
  • Scotch.
  • Nożyczki.
  • Wątek.
  • Wykałaczka.

1. Zwracamy papier do probówki i zamocować za pomocą taśmy. Nie sprawiają, że zbyt wąskie.

2. deptane i spłaszczony z dwóch stron, tak że nas się obrócił pudełko.

3. Zastosowanie przedmiotu obrabianego na ramieniu i wymierzyć niezbędnej ilości. Długość powinna być w przybliżeniu równa połowie odległości od przegubu do łokcia. Przycięcie część, a reszta przełożona.

4. Teraz należy przejść do głównej części rozważenia jak zrobić ostrze zabójcy własnymi rękami. Wzmacniamy naszą pudełko z taśmą. W środku stronach nacięcia, który jest również dołączony.

5. Take inny papier i zmieniając go w mniejszej średnicy rury. Kotwiącego, tak jak w etapie 1.

6. Podobnie jak wiele puste spłaszczyć jest następnie podzielona na kilka mniejszych części, a raczej dwa.

7. Jeden z wykrojów z jednej strony do uszczelniania i wyciąć drugą w postaci wklęsłego łuku. Farszu trochę papieru w środku.

8. Drugi popychacz, którego koniec jest cięty w zależności od kształtu sztyletem, wprowadzonego do pierwszego. Klej.

9. Przejdź do następnej części opisu, w jaki sposób, aby ostrze zabójcy własnymi rękami. Weź wykałaczka klejem naprawić u podstawy naszego noża papieru.

10. Łączymy nasze ukryte ostrze z pudełka. Włóż końce wykałaczek w gnieździe. Wyeliminować wady, papier podkleivaya wewnątrz skrzynki po obu stronach ostrza (górnej i dolnej).

11. W wykonać w górnej części „ostrza” mały otwór, do którego gwintów, to zakotwienie. Na jednym końcu pętli zrobić, zostanie ona ustalona na palcu.

12. Wyjąć przewód i przeciąć go na dwie części, a następnie skleić je w naszym oknie. Zatem mechanizm zostanie ustalona na dłoni. Na tej i kończy się wraz z opisem jak zrobić ostrze zabójcy własnymi rękami.

Więc teraz do dyspozycji nie jest niebezpieczny układ zabójcza broń. Niektóre robione to z tych noży, ale gra jest w porządku, a sztylet. Przyjrzeliśmy się, jak zrobić ostrze zabójcy, obwód może być wykonane przez siebie, z pewnymi modyfikacjami.