104 Shares 3954 views

Jak gotować pyszne zupy z podrobów z kurczaka: recepta i wskazówki

Jakie są podstawowe zasady przygotowania pierwszych potraw, które korzysta drobiu? Na przykład, gotowany kurczak zupę z podrobami lub bez nich? Niektóre gospodyń przygotować bez użycia kawałki mięsa lub filety, który jest lepszy do pełnego cyklu głównego. Po tym wszystkim, bogaty bulion można dostać całkiem smaczne i podroby. W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki, jak gotować zupę z kurzych podrobów, biorąc pod uwagę cechy produktów wykonanych. Opiera się na powyższych zaleceń, i niezwykłe na pierwszy rzut oka, skład danie będzie jednym z najbardziej ukochanych.


Które części drobiu są zazwyczaj wykorzystywane do zupy z podrobów z kurczaka?

Wiele gospodyń domowych z wyjątkiem serca, żołądka i wątroby jest umieścić w gotowaniu w wodzie i kawałki szyi sztywny ty, cięte mięso z tuszy. Niektórzy smakosze prostu szaleję nogi kurczaka i głowy. W toku jest wszystko według własnego uznania. Jest to możliwe do przeprowadzenia gotowania zupy z pełnego zestawu, a następnie usunięcie jego części, nie jest bardzo atrakcyjny dla karmienia, na przykład, pozostawiając tylko mięsiste wnętrzności.

Jak zrobić zupę z podrobów z kurczaka przejrzysty i bez osobliwego zapachu?

Który wpływa na jakość brzeczki? Zamglenie i specjalny smak zupy mogą nadawać wątroby. Mięsiste kawałki czasami zawierają w sobie nadmiar krwi, które mieszczą się w temperaturze wrzenia w wodzie, zmienia konsystencję i wygląd widok zupy. wątroba może nadać potrawie często nawet trochę gorzki ton. Dzieje się tak dlatego, że podczas cięcia ptaka przypadkowo został zraniony i pokruszony pęcherzyka żółciowego, który jest przymocowany bezpośrednio do wnętrza kurczaka. Jeśli nie jesteś pewien poprawnych podrobów towarowych z niepotrzebnych „części” lepiej umieścić w zupie podrobów nie jest w pełni sił. Również dla jasnego bulionu zwrócić uwagę na staranne usunięcie piany wytworzonej podczas ogrzewania. Mięso lepiej zanurzony w zimnej wodzie, stopniowo doprowadzeniu do wrzenia.

Zupa z kurczaka podrobów: przepis na proste gotowanie

Wlać do miski 2-2,5 litra surowej wody. Natychmiast się w nim około 300 g podrobów. Doprowadzić do wrzenia, usuwając pianę. Podczas przygotowywania bulionu, posiekane 1 część. marchwi i cebuli. Warzywa smażyć w 3 łyżkach. l. olej (może być stosowany na maśle lub wybór warzyw, a także wziąć je w równych proporcjach). Przynosząc masę do złotego koloru, wyłączyć grzanie. Gdy mięso produkty uboczne są prawie gotowe, wlać do rondla 5-6 PC. średnie ziemniaki krojone w kostkę. Zazwyczaj zupa z podrobów z kurczaka gotowane przez około godzinę, ale jeśli używasz mięso młodych ptaków wystarczą na 30-40 minut. Usunąć z niego wszystkich produktów ubocznych. Wyciąć żołądek i wątrobę na kawałki o wielkości serca i umieścić go z powrotem do garnka. Głowy, nóg i pleców to lepiej nie wracać do bulionu, stosując je tylko dla bogactwa. Następnie umieścić w zupie smażone cebuli i marchwi. przyprawy sezon naczynia (pieprz, oregano, liść laurowy) i sól do smaku. Czasami wiele gospodyń domowych dla większej gęstości przy użyciu małych, makaron domowej roboty makaron lub ryż. W każdym razie, najważniejsze – „nie przesadzaj”, jak flaki i ziemniaków bez dodatku innych składników dać zupie tyle bogactwa. W ostatnich minutach gotowania wymieszać z drobno posiekane zioła i zmiażdżony czosnek. Pachnąca zupa jest gotowa!