357 Shares 4285 views

Krok po kroku receptur ciast z serem i wiśnia

Przepisy z ciasta z serem i wiśnia również pomóc, jeśli trzeba szybko przygotować nie tylko smaczne, ale także użyteczne deser. Taki przysmak można zjeść i do zwykłego picia herbaty rodziny, a na świąteczną ucztę.

Sernik służyć jako doskonały deser zarówno dla dorosłych i dzieci.

Kruche ciasto z twarogiem i wiśniami: przepis ze zdjęciem (krok po kroku)

W przygotowaniu tego deseru, babki nie jest wielkim problemem. Z zastrzeżeniem wszelkich przepisów receptury masz bardzo przysmak z miękkim nadzieniem serowym i soczystych wiśni. Ten deser jest szczególnie lubiący dzieci. Zewnętrznie przypomina domowe ciasto, a smak i tekstura jest całkiem podobny do ciast.

Więc jakie są składniki, które musimy zrobić ciasto piasku z twarogiem i wiśni? Przepis (ze zdjęciami gotowanie będzie o wiele bardziej interesujące) wymaga:

 • duże jaja kurze – 2 szt.;
 • rozsadzający – 4 g;
 • miękki olej maślany – 150 g;
 • przesianej mąki pszennej – 250 g (dodany przed gotowaniem Test);
 • granulowany tłuszczowych twaróg – 200 g;
 • wiśnia zamrożone (lepsza wstępnie rozmrażania) – 200 g;
 • cukier mały – około 7 dużych łyżek.

Zrób z kruchego ciasta

Przepisy ciasta z serem i wiśnia może obejmować stosowanie jakiegokolwiek testu. Najbardziej proste i szybkie w przygotowaniu bazy piasku. Aby ugniatać miękkie masło połączeniu z cukrem (2 duże łyżki) i ostrożnie roztarto łyżką. Obok nich są dodawane żółtka (rezerwa biele wypełnić) i proszek do pieczenia.

Po uzyskaniu jednorodnej konsystencji, wlać wagi otrzymanej przesianej mąki i dokładnie ugnieciono. Jeśli to konieczne, dodać do ciasta kilka dużych łyżek zimnej wody. Na wyjściu daje gładką i chłodną bazę piasku, który Folie do opakowane i wysłane w lodówce (10-20 minut).

Gotowanie napełnianie wiśniowy i twarogu wypełnienia

Przepis na ciasto z twarogiem i czereśnie nie wymaga zakupu drogich produktów. Wszystkich składników wymienionych w wykazie, można kupić w każdym sklepie.

Mrożone wiśnie całkowicie rozmrożone i odsączone sok. Co do sera, że miele się przez sito i łączyć z resztami cukrowymi. Dalsze oddzielnie bitą pianę z białek. Otrzymaną piankę mieszano z twarogu uzyskania światła i napełniania powietrzem.

Proces tworzenia piasku z wiśniowego tortu

Jak to ciasto z twarogiem i wiśni? Ze zdjęciem (krok po kroku, aby ten deser nie jest bardzo trudne) takie smakołyki można znaleźć w tym artykule. Do jego kształtowania podziału formy używany. Rozprzestrzenił schłodzonej kruche ciasto i ugniata pięścią tak, że jest równomiernie rozłożone w całej miski, tworząc małe zgrubienie.

Umieszczenie na podstawie rozmrożonych jagód, jest jednolicie pokryte serem i białka nadzieniami.

Jak długo upiec ciasto w piekarniku?

Prawie wszystkie receptury ciasta z serem i wiśnia realizowane bardzo szybko. Po deser zostanie utworzony, jest on wysyłany do nagrzanego piekarnika i piec przez 45-50 minut.

W miarę upływu czasu, domowe Korzyści wyjęto i ochłodzono. Posypać na wierzchu z cukrem pudrem, pocięte kawałki i przedstawione w tabeli wraz z niesłodzone herbaty.

Najbardziej pyszne ciasto z twarogiem i wiśniowym multivarka: Przepisy ze zdjęciami domowe desery

Ten deser uzyskuje bardzo pożywne i odżywcze. Aby zrobić to w domu, musimy:

 • Skrzep granulowany na mokro – 400 g;
 • duże jajka – 3 szt.;
 • Jakość margaryny krem – 210 g;
 • przesianej mąki – około 4 filiżanek;
 • rozsadzający – 6 g;
 • porządku cukru – 230 g;
 • sól – 3 g;
 • mrożonych, albo świeżych wiśnie – 150 g

Przygotowanie ciasta ziarnistą i twaróg

Przed upiec ciasto w multivarka należy zagnieść ciasto na nim kruchy i zrobić twaróg. Do tego kremu margaryny rozciera się z mąki pszennej i następnie dodano 3 g soli kuchennej i proszkiem do pieczenia. Na wylotowym jednorodne drobne wióry, które w czasie wyznaczonym w lodówce.

Aby przygotować zastosowanie tylko wypełnienie świeżych serów i wilgotne. Jego bita Blender, a następnie łączy się z cukrem i kurzych jajach. Dodawanie do składników pozostałości proszku do pieczenia, następuje przejście do tworzenia placka.

Jak utworzyć deser twaróg?

Aby przygotować ten ciasto multivarka, kubek nie jest konieczne oleju. Rozprzestrzenił ½ granulowanej podstawy, na której umieszczona jest świeże lub mrożone wiśnie. Po tym pokrywać całkowicie masy jagód twarogu. Pod koniec okruchy ciasta zasnąć ponownie margaryna.

Proces pieczenia multivarka

Jak upiec ciasto z twarogiem i wiśni? Przepis w multivarka realizowanych, polega na wykorzystaniu w trybie wsadowym. Że powinno być gotowane deser twarogu. W tym przypadku, zegar musi być zainstalowany. Program i tak przez 60 minut.

Jak zrobić deser na stole?

Po upieczeniu sernik ochłodziła się ona bezpośrednio w misce Multivarki. Po deser grab, jest on usuwany i pokroić na kawałki. Do tabeli jest delikatny i pożywny przysmak przedstawiane z niesłodzone herbaty lub kawy.

Dokonywanie słynnego Cherry Pie „Brownie”

Jak gotować ciasto czekoladowe z twarogiem i wiśni? Przepis ze zdjęciem „Brownie” zajmiemy się teraz. Aby wdrożyć go, musimy następujący zestaw produktów:

 • przesianej mąki pszennej – 150 g;
 • dobry krem olej (72-75% tłuszczu) – 120 g;
 • czekolada – 120 g;
 • porządku cukru – od 50 do 100 g ciasta i nadzienie;
 • duże jajka – 2 szt. w cieście i 2 cz. do wypychania;
 • proszek do pieczenia – 1 łyżeczka;
 • wanilina – 5 g;
 • Olej roślinny – około 15 ml (do smarowania naczyń);
 • Cukier waniliowy – 2 deser łyżki;
 • sól – dodaj do smaku;
 • pestek wiśni – 300 g;
 • ziarnisty twaróg wsi – 300 g

Przygotowanie ciasta

Aby klasyczny tort „Brownie”, duże jajko roztrzepane z cukrem na bardzo dużą prędkością. Masę otrzymaną dodano waniliny oraz solą (Pinches para).

Mieszając składniki, przejdź do wytwarzania ciemnej czekolady. Jego przerwa plastry i rozpływają się w misce z masłem. Wymieszać składniki do jednorodności i ich rozprzestrzenianiu się na jajach. Potem dodać mąkę i proszek do pieczenia. Wyjście nie jest bardzo gęsta czekolada ciasto.

farsz gotowanie

Polewy do „Brownie” ciasto przygotowuje się dość prosta. Gruboziarnisty Twaróg przez boju sita, a następnie dodać jajka i cukier. Wszystkie składniki są dokładnie bita z mieszadłem, aż będzie gładkie. Co do wiśni, jest myte i czyszczone z nasion. Jeśli berry został zamrożony, to rozmraża się wcześniej.

Postać deser czekolada

Upiec ciasto „Brownie” z wiśniami i twarogiem, jak można w piecu lub w multivarka. Najważniejsze – aby użyć głębokiej miski, które koniecznie smarowane olejem roślinnym.

Dla wytworzenia takiego deser czekolady ciasta dzieli się na trzy części. Układanie jednego z nich w urządzeniu pojemnika i jego pokrywa połowę masy serowej i jagód. Po tym, wlać wiśniowy 2. część podstawy czekolady. Następnie na ciasto ponownie rozłożone biały twaróg i jagody. Na koniec wszystkich produkt ponownie pokryte czekoladą ciasto.

Jak upiec?

Jeśli zdecydujesz się upiec deser multivarka, trzeba będzie do pieczenia lub smażenia tryb. Jeśli takie urządzenie nie ma w magazynie, proponujemy zastosowanie konwencjonalnego pieca. Jej wstępnie ogrzewa się do temperatury 200 ° C. W tej temperaturze, placek czekolada „Brownie” serem i wiśniowy piec przez 55-60 minut. W tym czasie, deser powinny być bujne i rumiany. Po upieczeniu go w postaci częściowo chłodzi się, po czym wyjmuje i pocięte na kawałki.

Jest przedstawiony do rodziny picia herbaty

Jeśli chcesz złożyć piękny tort „Brownie” do stołu rodzinnego, zaleca się posypać cukier puder śnieżnobiały. Należy zauważyć, że w ramach takiego deseru staje się dość niezwykłe. Ciemne warstwy na przemian z pięknym białym i wiśniowego tortu przywiązuje szczególną kwasowości i soczystości.

Do stołu to uczta być obecny razem ze szklanką gorącej herbaty lub kakao.

podsumować

Jak widać, w przygotowaniu deser twaróg z wiśni nie jest wielkim problemem. Oprócz przedstawionych receptur, można użyć drugiego. Na przykład, okazuje się bardzo smaczny biszkopt z jagodami i twarogiem i puff, a nawet drożdży.