565 Shares 9721 views

Kalorii Pizza Pełnoziarniste z diety nadzieniem

Kalorii Pizza – koszmar dla tych, którzy marzą o smukłej figurze i sprężystych mięśni. Kuszące potrawy w menu wielu restauracji i ewentualnie domu są często zadawane gotować ją na kolację. Nie rozpaczaj i nie spiesz się pożegnać do formy sportowej, nawet jeśli twoja dieta jest rzadko przedstawiają pizzę z szynką. Kalorii całkowicie piec w twoich rękach. Przy użyciu naturalnych produktów i niektóre z tajemnic, można cieszyć się smaczne i zdrowe danie do figur.

Pizza kalorii: jak je zmniejszyć bez utraty smaku

Obecnie diety sklepów spożywczych z szerokiego wyboru produktów, które pomogą zachować harmonię. substytut cukru dla stewiozyd i białej mąki – jęczmienia, migdałów, kokosa lub orkiszu. Ale to musi być brane pod uwagę i inne właściwości produktu, ponieważ cukier dodaje objętości do pieczenia i kolor. Mąki pszennej pozwala zachować kształt i dobrze się pieczone przez. Tak więc, dokonując wymiany, należy wziąć pod uwagę i które mogą wymagać dodatkowych produktów. Kaloryczny pizzy w klasycznym wariancie wynosi co najmniej cztery kalorie. Gwarantuje zmniejszenie to może być spowodowane dietą i łatwe napełnianie. Ale takie składniki jak pizze serem i sosem pomidorowym nie mogą być wykluczone z tego naczynia. Jednak oni też mogą odgrywać istotną rolę w celu zmniejszenia zawartości kalorycznej pizzy co najmniej trzysta kalorii. Mąkę można zastąpić pełnoziarnistych. Ale nie całkowicie, ale tylko częściowo. W takim posiłkiem więcej błonnika, dzięki ciasta jej mocniej, to jest możliwe do rozprzestrzeniania cięższe dodatków, takich jak warzyw i ziół.

Gotowanie włoskie wypieki

Od pół kilograma mąki pszennej , aby uzyskać dwa średniej wielkości pizzy. Nadal potrzebujemy łyżeczkę oliwy z oliwek i szczyptę soli. Umieścić wszystkie produkty w procesorze i ugniatać, dodając małymi porcjami ciepłej wody. Ciasto powinno być gładkie, elastyczne oraz twarde. Ale nie nadmiernie, ponieważ będzie nadal toczyć ją wałkiem lub rąk. Na ciasto trzeba położyć cienkie plasterki mozzarelli. Jest mniej tłuszczu niż ser. Ale nadal jest to pożądane, aby znaleźć światło mozzarella i nie umieszczać na pizzy przez ponad cztery plastry. Wybór sosu jest jasne: nie majonez, masło lub pesto. Przygotować tylko świeżych pomidorów, obrane i rozdrabnia się w mikserze. Dodaj pęczek bazylii, czosnku i kilkoma kroplami oliwy z oliwek. Sól do smaku. Bazylia i czosnek mają zdolność do aktywacji spalanie tłuszczu w organizmie. Zebrać pizzy w następującej kolejności: bazę smaru mąki pełnoziarniste sosu diety, położyć mozzarella na jego miejscu dodatkowego farsz. Bez szkody dla danych liczbowych można dodać chude gotowane kurczaka, owoce morza, warzywa non-skrobię (papryka, brokuł). Wystarczy diety może przyjść i pizza z grzybami. Kalorii to również nie może przekroczyć trzystu kalorii. Pieczarki dla niej nie jest konieczne do smażenia, ale tylko lekko duszone w małej ilości wody.