597 Shares 4985 views

Suzuki Vitara 2015 opinii właścicieli i zdjęcia

Suzuki Vitara 2015 (opinie i zdjęcia są wymienione w dalszej części tego artykułu) jest bardziej kompaktowy niż jego poprzednik, i jest bliżej wielkością do Nissan Juke i Renault Captur, niż SUV pełnowymiarowego. W odróżnieniu od swoich najbliższych rywali, jednak model ten jest również dostępny w wersji na wszystkie koła napędowego, a wspierany przez szorstkim zewnątrz.


Wniosek jest ograniczony paliwa o pojemności 1,6 litra, a ta sama objętość silników wysokoprężnych, przy czym pierwszy taniej – jest wyposażony w pięć skrzynią biegów, a napędowy realizowane z sześciu prędkości. Automatycznie jest dostępna tylko dla pierwszego przykładu wykonania.

luz

Ci, którzy unikają panoramiczny dach „Suzuki Vitara„zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić tylnych siedzeń Kilka wysokich pasażerów dorosłych, którzy nie czują się ciasno. Jednak, podobnie jak większość samochodów tego typu, w centrum podłodze stoi niewielki wzrost, który będzie musiał znosić siedzenia.

Pień jest nieco większy niż Nissan Juke. Mimo że miejsca jest mniej niż Renault Captur, to wciąż bez problemu jest w stanie pomieścić wózek. Podłoga bagażnika poziom jest regulowany, dzięki czemu można go podnieść i stworzyć całkowicie płaską powierzchnię o złożeniu tylnych siedzeń.

Ilość miejsca w kabinie Suzuki Vitara 2015 opinii właścicieli nazywa odpowiednią – Duży schowek uzupełnione zestawem wygodnych uchwytów na kubki i tace.

elektrownia

Silnik Suzuki Vitara 2015 opinii nazywa ani szczególnie cichy i bardzo głośno, a to sprawia, że dźwięk nie jest szczególnie kłopotliwe. Na wysokiej prędkości silnika wysokoprężnego zachowuje się gładsza i ciszej niż autostrady, choć wiele hałasu od wiatru i nawierzchni drogi sugeruje, że jest jeszcze wiele do zrobienia.

Według właścicieli, stajnię, ale bardzo kontrolowane, tak jak powinno być, że wysokość pojazdu, tak zauważalne stłuczki na drodze rzadko usunąć samochód z toru.

Duża liczba regulacji siedzenia i kierownica Suzuki Vitara 2015 opinie użytkowników zwanych bardzo wygodne – Problemy z instalacją wygodnej pozycji nie będą mieli.

tablica rozdzielcza

W odróżnieniu od większych modeli Suzuki S-Cross, w samochodzie Vitara brakuje żadnych fizycznych przycisków. Zamiast tego, wszystkie elementy sterujące są zintegrowane z ekranem dotykowym centralnego, aż do objętości. Kiedy system ten jest dość elastyczny. Czcionka w użyciu, choć nieco zbyt mały, co utrudnia szybkie czytanie etykiet, dzięki czemu nawet najbardziej podstawowe zadania trudniejsze, niż powinny być.

Podgrzewany zarządzanie kabina jest bardziej tradycyjna, która zgodnie z właścicieli, nawet na lepsze, choć deski rozdzielczej jest ustawiony zbyt nisko.

salon

Wnętrze Suzuki Vitara 2015 opinii zwane trwałe, ale wykorzystanie materiału, zwłaszcza tworzywa sztuczne, strasznie twarde i szorstkie i urządzeń, takich jak analogowy zegar, wyglądają bardzo tanie.

Kierowca nie jest szczególnie wysoka na standardach Formuły SUV 4×4, ale nadal zapewnia dobry widok z przodu. I choć istnieje kilka martwego tyłu, nie są one tak złe, jak wiele innych maszyn tego typu.

Suzuki Vitara 2015: Opinie i właściwości jezdne

łatwość sterowania i precyzyjnej przekładni zmienia łatwiejszą jazdę w mieście, choć parkowanie samochodu wydaje się zbyt szeroka. Ponadto, wysoka czułość układu kierowniczego oznacza kontrolować Suzuki Vitara na autostradach kierowcy zbyt często regulować kierunek jego ruchu. Wyprzedzanie jest o wiele łatwiej zrobić w modyfikacji z silnikiem diesla kosztem większy moment obrotowy w średnim zakresie. Jednak nawet w wersji benzyna jest wystarczająca pojemność, aby nie utrudniać ogólny przepływ, gdy kierowca jest gotowy, aby przełączyć się na jednym lub dwóch poziomach w pagórkowatym terenie.

napęd na cztery koła jest dostępny tylko w droższych modelach Suzuki Vitara 2015.

Recenzje z Europy sugeruje, że wystarczająco sztywne zawieszenie samochodu nie pozwala mu zbyt dużo zginać lub kołysać się na zakrętach, zapewniając doskonałą kontrolę nad pojazdem.

Układ kierowniczy reaguje szybko na początku, a potem staje się nieco niejasne. Ale trakcji wystarczające, nawet w wersji na przednie koła.

Chociaż brakuje modyfikacja benzyna moc silnika wysokoprężnego, ta wersja jest o wiele lepiej nadaje się „Vitara” cięższe niż S-Cross, a to jest nietypowe dla tego typu samochodu, model budzi się do życia, kiedy to umiejętnie zarządzać. Silnik z turbodoładowaniem, montowany w modelu S daje prawdziwą radość, pokazując wigor i energię.

W 2014 roku, firma „Suzuki” otrzymał przeciętny ankietę oceny satysfakcji klienta, w rankingu 23. miejsce na liście 26 producentów, choć należy zauważyć, że w tym czasie włączone tylko jedną modyfikację, Swift.

Podobnie jak Nissan Juke na Vitara rozciąga trzyletnią gwarancję 100.000 kilometrów, ale nie całkiem na żywo do czterech lat, Renault Capture.

oszczędność paliwa

Diesel „Vitara” wykazały zużycie paliwa wynosi 4 litry na 100 km w teście europejskim, w porównaniu z 3,8 litrowym Renault Captur, ale ten parametr odpowiada specyfikacji większości innych modeli w tej klasie. Ale w rzeczywistości, powinniśmy spodziewać się bardziej realistyczny 5.1 litra.

Modyfikacja twierdzi 5,3 litra benzyny w teście UE i szanowanej 6,6 litra użytkowników. Przy wyborze automatyczną skrzynią biegów można oczekiwać, aby zwiększyć zużycie 0,5-0,6 litra na 100 km.

W przeciwieństwie do konkurentów Nissan Juke i Renault Capture, Suzuki Vitara nie może zaoferować ilość emisji CO2 poniżej 100 g / km, a więc podatki od samochodu nie jest tak niska, ale koszty ubezpieczenia są porównywalne.

Trochę dziwne, że, oprócz modelu podstawowego „Vitara” jest wart niemal tyle, ile jeszcze kilka modyfikacji S-Cross, pomimo faktu, że oba pojazdy wyposażone są w tych samych silników. To sprawia, że druga modyfikacja jest wyraźnie bardziej opłacalna nabycie.

A jeśli chcesz inwestować w wersji na cztery koła napęd diesla, koszt czekać i patrzeć na „Skoda Yeti” lub „Nissan Qashqai”.

systemy zabezpieczeń

W standardzie „Vitara” pochodzi z siedmiu poduszek powietrznych, w tym dla ochrony kolan kierowcy, co daje maksymalne pięć gwiazdek w testach zderzeniowych bardziej rygorystycznej Euro 2015 NCA.

2015 właściciele samochodów Suzuki Vitara opinie preferencji, w porównaniu z Renault Captur i Fiat 500X, z punktu widzenia ochrony kierowcy, dorosłego pasażera i pasażerskich dziecka. Model pokazuje dobre wyniki dzięki zaawansowanym systemom bezpieczeństwa. Należą radar aktywny tempomat i wsparcie najwyższej klasy modyfikacje hamulcowe SZ5, tak, że hamulec jest aktywowany automatycznie, gdy system uzna, że kolizja jest nieunikniona.

Suzuki Vitara 2015: przegląd opinii i modyfikacje

Linijka „Vitara” składa się z trzech poziomów specyfikacji, ponieważ SZ4, które obejmuje 16-calowe felgi aluminiowe, radio DAB, klimatyzacja, zelektryfikowanych okna i tempomatu.

Według użytkowników, uaktualnienie do wersji SZ-T jest uzasadnione, choćby dlatego, że obejmuje 17-calowe felgi aluminiowe, nawigacja satelitarna, inteligentny telefon z łącznością i kamery cofania.

Samochody SZ5 modyfikacja topovoy automatycznego hamowania awaryjnego jest otrzymywany, panoramiczny dach, przednie i tylne czujniki parkowania, reflektory i wycieraczki do czujnika deszczu LED.

Tymczasem modelu wyścigi S wyposażona inteligentne akcesoria obudowę i Alcantara obszyte czerwonymi przeszyciami. Jednak za przywilej wymaga znacznie zapłacić.

Ponadto do wyboru kilka pakietów stylizacji, która zaktualizuje wygląd „Vitara”.

werdykt

Jeśli przyszły właściciel będzie mógł współistnieć z taniego plastiku, jego „Suzuki Vitara” będzie jego funkcjonalny samochód, z dobrym poziomem wyposażenia standardowego i ekonomiczny silnik. Należy unikać wersje z wysokiej specyfikacji, które są prawie jak „Skoda Yeti” i „Nissan Qashqai”, takie jak SZ5 i Suzuki Grand Vitara 2015 opinii użytkowników.