163 Shares 7289 views

produkty pszczele w leczeniu i oczyścić organizm

Miód i produkty pszczele już dawno udowodniły swoją moc uzdrawiania i są szeroko stosowane w medycynie ludowej. Są one niezbędne nie tylko do leczenia chorób, ale również wzmocnić, oczyścić i przywrócić równowagę w organizmie.

Najpopularniejsze produkty aktywności pszczół jest, oczywiście, miód, wosk pszczeli, propolis, mleczko pszczele, jad pszczeli i chleb pszczeli. Każdy z nich posiada dużą ilość białka, witamin, węglowodanów użytecznych i minerałów, które są wchłaniane przez organizm łatwo.

Wiele firm farmaceutycznych dodać do swoich leków i wyrobów z produktów pszczelarskich. „Tentorium” Firma opracowała unikalny przepis na zachowanie wszystkich cennych substancji miodu. Produkcja łączy w sobie elementy nowoczesne osiągnięcia kosmetologii i naturalnych składników, stworzonych przez naturę.

Lecznicze właściwości miodu

Kompozycja miodu zawiera dużą ilość glukozy, witamin, enzymów, białek roślinnych. Glukoza korzystny wpływ na wątrobę, co skutkuje tonu układu sercowo-naczyniowego i zmniejsza wrażliwość organizmu do bakterii i zakażenia. Miód jest podstawą żywienia w sporcie od znacznie zwiększa energię organizmu. Specjaliści i trener powinni jeść do 100 g miodu przed dużym wysiłkiem fizycznym i później.

Dzieci są zachęcani do korzystania z miodu wzmocnić system nerwowy i poprawia sen. Gdy poważna choroba miód jest smaczne i niezbędny lek, który pomaga organizmowi zwalczać zakażenia i przywrócić zasilanie, tak szybko jak to możliwe.

Miód poprawia układ pokarmowy, łagodzi zgagę i nudności. Również działa jako środek antyseptyczny i łagodzą stan zapalny. Osoby z chorobami serca, lekarze, zaleca się stosowanie miodu w profilaktyce patologii.

Częste bóle głowy, depresja i zwiększenie długotrwałego miodu nerwowość jest uniwersalnym lekiem i naturalnych antydepresyjne.

Propolis jest najczęściej używany do produkcji maści i nalewek. Ma działanie bakteriobójcze, pomaga goić rany, wrzody i złagodzenia stanu zapalnego, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. przeciwbólowe propolis i aktywuje własności obronne organizmu. Jest częścią wielu leków z jamy ustnej, żylaki, hemoroidy, rwa kulszowa. Jest podstawą ocieplenie maści i kremy do chorób skóry.

Mleczko pszczele jest najczęściej przepisywany zapalenie żeńskich narządów płciowych, a także senność, brak apetytu i bulimii.

jad pszczoły, w małych dawkach, ma korzystny wpływ na ciśnienie krwi, wzrost ilości hemoglobiny rozrzedza krwi. Bardzo dobre dla częste bóle pleców i zaciśniętych nerwu.

Pyłek jest powszechnie stosowany w kosmetykach, żywności i lekarstw. Ze względu na duże ilości witamin, dzienne spożycie pyłku może znacznie wzmocnić układ odpornościowy. Pergu zaleca po operacji i anemii. Ciężarne pożądane stosowanie pergu aby zapobiec toksyczność i zmniejsza prawdopodobieństwo poronienia.