693 Shares 1352 views

Szczegółowe informacje na temat sposobu, aby dowiedzieć się, kto napisał „Ask.fm”

Jestem pewien, że wielu użytkowników sieci społecznych Zadaj zastanawiał się, jak dowiedzieć się, kto napisał „Ask.fm”. Ten problem ma teraz sporą popularność jako bardzo ciekawych ludzi. Dzisiaj, będziemy kontaktować się z Tobą aby odpowiedzieć na to trudne pytanie i dać zalecenia jak przeglądać anonimowych autorów, którzy czasami mogą zadawać pytania nie tylko przyjemne, ale także nielegalne. Jeśli chcesz wiedzieć, co uczestnicy projektu piszesz, zalecamy przeczytać uważnie ten artykuł do końca.

incognito

Jeśli masz stronę na „Ask.fm” sieci społecznych, to prawdopodobnie masz takich ciekawych przyjaciół, którzy wyrażają swoje opinie w formie anonimowej. Może być wiele powodów. Na przykład, osobista niechęć do siebie i strach, aby usłyszeć odpowiedź mówiąc w swoim wystąpieniu. Ludzie często piszą incognito psuć nastroju, lub po prostu nie chcą ujawnić swoją prawdziwą tożsamość. Anonimowy „Ask.fm” jest teraz bardzo aktywne. Widać pytania z nimi na prawie każdej stronie, to wyjątkowość tej sieci społecznej.

oszustwo

Załóżmy teraz przejść do zajęcia się fundamentalne pytanie, w jaki sposób dowiedzieć się, kto napisał na „Ask.fm”. Jeśli wcześniej zadał to pytanie, to na pewno czytać dużo materiału, a nawet próbował kilka specjalnych usług, ale wciąż nie może odtajnić anonimowy, to przeczytaj ten artykuł dalej. Obecnie istnieje duża liczba programów, które twierdzą odtajnić anonimowe, często po pobraniu i rozpakowaniu aplikację będzie wymagane, aby wprowadzić numer telefonu lub wysłać wiadomość tekstową na określony numer, a następnie można zainstalować pobraną narzędzia. Możemy śmiało stwierdzić, że wszystkie te elementy są oszustwa, a nawet jeśli dokonać płatności, w końcu nie dać pożądanego rezultatu, ponieważ takie rozwiązania po prostu nie działają. Często też znaleźć specjalistów, którzy oferują swoje usługi odtajnić anonimowy, oczywiście, nie jest to wszystko zrobić za darmo, ale nie radzą, aby skontaktować się z takimi osobistościami, w przeciwnym razie można spędzić nie tylko swój cenny czas, ale także pieniądze popyt na usługi.

chamstwa

Pytania dla „Ask.fm” od anonimowo często są „brudne”, a następnie użytkownik nadal chce dowiedzieć się więcej o tym, kto faktycznie napisał podobne. Dowiedzieć się prawdy, jak to możliwe, a do tego jest tylko jeden sposób, który możemy teraz powiedzieć.

instrukcja

Możemy przejść bezpośrednio do pytania, w jaki sposób dowiedzieć się, który pisał o „Ask.fm”. Pomożesz specjalny projekt o nazwie Anonymastik. W porządku, że można w pełni korzystać z usługi, trzeba będzie wypełnić prosty rejestracji, która nie zajmie Ci dużo czasu. Raz ta procedura zostanie zakończona powodzeniem, musisz się zalogować, a następnie wprowadzić adres strony do „ask”. Ponadto powinien on być zobowiązany do udowodnienia, a dopiero potem będzie połączenie z programem, który łatwo śledzi anonimowy. Rozwój ten jest intuicyjny i nie zawiera żadnych trudności, a w związku z tym pytanie, w jaki sposób dowiedzieć się, kto napisał „Ask.fm” na zostanie w pełni rozwiązany. Na zakończenie kilka słów o usłudze. Zapytaj – sieć w oparciu o pytania i odpowiedzi, który został uruchomiony w 2010 roku. Projekt został opracowany na Łotwie, jako konkurent Formspring. Po zakończeniu rejestracji, użytkownik przechodzi do wypełnienia swoje profile i można zacząć zadawać pytania, w tym anonimowo, i reagowania na nie.