279 Shares 8633 views

Jak zrobić post? Jako „In Touch” listach kontrolnych

Wielu użytkowników są zarejestrowane w sieciach społecznych. I pierwsze pytanie, że są martwi, jak uczynić wiadomości? Jako „In Touch” do pisania listów, ich czytać, i odśwież? Wszystko to, a teraz jest to możliwe.

napisać własny

Więc jak zrobić post? Jako „In Touch” użytkownik napisać list i wysłać go? będzie musiał zalogować się do sieci społecznościowej. Musisz być tu swoje osobiste konto. Teraz przejdź do swojego przyjaciela lub użytkownika, który chce, aby napisać wiadomość. Pamiętaj, że jeśli dana osoba nie jest w frendliste, ma w ustawieniach powinny być włączone „Odbieranie wiadomości od wszystkich użytkowników.” W przeciwnym razie, ścieg na realizację pomysłów nie będzie.

Jak zrobić post? Jako „VKontakte” Wyślij e-mail do użytkownika? Raz w profilu, należy po prostu kliknąć na linii „Wyślij wiadomość”. Jest pod avatar użytkownika. W oknie, które się pojawi, wpisz tekst, jeśli jest to konieczne, wstawić emotikony (w prawym górnym rogu pola, aby zobaczyć uśmiechniętą BUN). Gdy wszystko jest gotowe, naciśnij Ctrl + Enter lub „Wyślij”. To wszystko. Teraz ludzie będą odbierać wiadomości i być w stanie spełnić.

czytanie

Jeden pisanie listów, aby zakończyć pracę z sieci społecznej trochę. Kontaktowy użytkownikom pisać bardzo często i dużo. A czasami nie chce przeczytać wiadomości. Administracja pozwala zaznaczyć wszystkie maile wysyłane jako przeczytane. Sprawiają, że nie jest tak trudne. W każdym przypadku, aby poradzić sobie z pytaniem może nawet początkujący użytkownik.

Jak zrobić Read „In Touch”? Aby to zrobić, kiedy widzisz, co masz napisane, wystarczy przewinąć bieżącą stronę do góry. Spójrzmy teraz na panelu po lewej stronie ekranu. Tam znaleźć w sekcji „Moje wiadomości”. Wręcz przeciwnie zostanie sporządzony + i po nim – liczba nieprzeczytanych wiadomości. Aby oznaczyć je jako ją przeczytać, wystarczy kliknąć na numery i przejdź przez otwarte okno. Proces ten trwa mniej niż 1 minutę. Po wszystkich stanowisk, które skierowane zostaną one oznaczone jako przeczytane. Co ważne, nie zapomnij, aby właściwie je odczytać. Może tam przydatne informacje o jakimś!

listy mailingowe

Czasami istnieje potrzeba opracowania korespondencji masowej listów do swoich przyjaciół. Jest to tym bardziej trudne pytanie. Jak zrobić listę wiadomości „In Touch”? Istnieją co najmniej dwie opcje do rozwiązania problemu.

Pierwszy sposób – aby utworzyć rozmowy, zaprosić je wszystkie odpowiednich ludzi i po prostu napisać list i wysłać go. Wszyscy uczestnicy będą widzieć tego, co zostało opublikowane. I nic więcej od ciebie nie jest wymagane. Tworzy rozmowę w zaledwie kilku kliknięć.

Aby rozpocząć, należy zalogować się do swojego profilu i odwiedzić „Moje Wiadomości”. Kliknij u góry ekranu, tekst „Wyślij wiadomość”. W zasadzie, rozmowa w zasadzie ustalone. Jak zrobić post? Jako „In Touch”, aby przeprowadzić masową wysyłkę za pomocą wspólnego dialogu? Wystarczy w odpowiednim polu tekstowym typu, a w kolumnie „beneficjentami” znaku użytkowników, którzy chcą otrzymać list. Ponadto, należy kliknąć na przycisk „Wyślij”. Że wszystkie problemy zostały rozwiązane. Nie najlepsze, ale prawidłowy i bezpieczny scenariusz.

Możliwe jest również przeprowadzenie masowej wysyłki za pomocą aplikacji. Na przykład, poprzez VKbot. Zainstalować samą zawartość, należy zalogować się przy użyciu własnego konta „VKontakte”, wpisać wiadomość i narażać swoje preferencje e-mail. Następnie naciśnij na przycisk złożyć i czekać. Nie najbezpieczniejszy sposób, to lepiej nie uciekać się do dodatkowej zawartości.

repost

Czasem użytkownicy są zainteresowani jak zrobić repost komunikat „VKontakte”. Funkcja ta nie pojawiła się tak dawno temu, ale jest duże zapotrzebowanie. Po wysłaniu jakieś strzępki rozmowy między użytkownikami – to jest bardzo wygodne.

Wiemy już, jak zrobić posty. Jako „VKontakte” będzie teraz zrobić REPOST? Aby to zrobić, przejdź do „Moje Wiadomości” i otwartego dialogu, która wiąże się „wyrwać” czyjeś zdanie. Dalej – znaleźć odpowiednią literę i podświetlić ją kursorem myszy. W prawym górnym rogu okna, aby zobaczyć słowo „do przodu”. Kliknij na niego, a następnie wybrać osobę, która wysyła wiadomość innych. Potwierdź swoje działania. Trzeba otworzyć dialog z użytkownikiem. można po prostu wysłać REPOST jako zwykłego listu, lub dodać komentarz do niego. Po zakończeniu pisania tekstu, kliknij przycisk „Prześlij”. Najlepsza będzie komentarz, a dolny – wyrażenie człowiek, który przeszedł odśwież. Wyświetla również czas wysłania (po otrzymaniu e-maila).