367 Shares 7976 views

Jak do obejrzenia zdjęć w iCloud, a dostęp do innych danych

usługa iCloud jest przydatny w chmurze dla praktycznie każdego rodzaju danych, to chwali dużą liczbę użytkowników. Ale w rzeczywistości ma wiele wad. Wadą jest to, że wszystkie materiały, które zakładać w tym serwisie są daleko od ciebie, czy raczej takiej lokalizacji. Również uzyskać pliki, które zostały pobrane wcześniej, podczas korzystania z urządzenia w sposób inny niż firmy, na przykład komputer osobisty, to będzie bardzo trudne. Dlatego wielu chciałoby umieć spojrzeć na zdjęcia do iCloud z innego urządzenia. Ten problem został rozwiązany, ale do pracy, jednak trzeba. Oczywiście, jeśli jest przechowywany nie tylko zdjęcia, ale również inne pliki. Więc dzisiaj będziemy rozmawiać o tym, jak uzyskać dostęp do swoich danych bez użycia przyrządu, który został uprzednio stosowanej przy starcie.

rezerwowy

Niech najpierw określić fakt, że musimy zająć się kwestią sposobu przeglądania zdjęć na iCloud. Oczywiście, przede wszystkim, trzeba mieć dostęp do komputera osobistego, jednak może to być laptop. Następnie należy skopiować swój Apple ID i hasło do niego. Wcześniej w chmurze, trzeba utworzyć jedną lub więcej kopii zapasowych, w każdym przypadku muszą być tam obecny, a jeśli ich nie ma, aby uzyskać dane będzie prawie niemożliwe. Niewiele osób wie o tym, gdzie iCloud przechowuje zdjęcia, choć są użytkownicy produktów i aktywnie korzystających z usługi. W większości przypadków dotyczy to początkujących. Oczywiście, problem będzie odbierać dane, gdy użytkownik nawet nie wie o tym, gdzie są one zlokalizowane. Jeśli jesteś taką osobą trzeba zachować maksymalną ostrożność, ponieważ dzisiaj powiemy Ci wszystkie drobne szczegóły.

identyfikator

Jeśli znasz Apple ID, to jest bardzo dobre, jak za pomocą tej opcji można uzyskać wszystkie szczegółowe informacje, które są przechowywane na usługi wykorzystywane, jak również do siebie iPhone, iPad, iPod. Na pewno wiesz jak dodać zdjęcia do iCloud, ale tutaj jest jak wyświetlić zdjęcia z innych urządzeń i dotrzeć do chmury – nie, więc zapoznać się z instrukcją poniżej ostrożnie.

usterka

Po pierwsze, zdecydowaliśmy się powiedzieć o tym, dlaczego taka instrukcja jest podana, a kiedy może to być istotne. W rzeczywistości produkt iPhone nie jest często łamane, ale można spodziewać się niespodzianek, na przykład, jeśli urządzenie jest całkowicie odmawia być włączone, i uzyskać dane potrzebne teraz. W tym przypadku, sposób możemy pomóc rozwiązać ten problem. Kopia zapasowa do iCloud jest tworzony automatycznie, więc nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo swoich danych, wszystkie materiały można pobrać i bez użycia urządzenia, za pomocą którego zostały wcześniej dodane. W tym przypadku, zanim będzie można tylko głównym zadaniem – aby zebrać wszystkie pliki, które zostały wcześniej zapisane w systemie.

aplikacje

Nie każdy wie, jak do obejrzenia zdjęć w iCloud bez korzystania z urządzenia głównego, jak nigdy wcześniej pewne napotkał podobny problem. W rzeczywistości obecnie istnieją specjalistyczne programy, które umożliwiają uzyskanie ważnych danych z zapisaną kopią. Pobierz aplikację bezpośrednio do rezerwy, po którym użytkownik może pobrać pliki bez problemów. Dzisiaj zdecydowaliśmy się mówić o Wondershare Dr.Fone dla iOS programu specjalistycznego. W rzeczywistości, ta aplikacja może nie być dostępne dla użytkowników, ponieważ koszt jest obecnie $ 69.99, ale można skorzystać z wersji testowej, choć jest niekompletny. Z tego programu dowiesz się nie tylko jak zapisać zdjęcia w iCloud, ale także w jaki sposób odzyskać swoje dane, jeśli urządzenie zostało uszkodzone rozruchu lub jest obecnie walnięcie. W celu korzystania z tej aplikacji, trzeba go zainstalować. Pamiętaj, że musisz użyć urządzenia, które działa na platformie iOS, po zainstalowaniu i obciążenie nie powinno być absolutnie żadnych trudności. Proces instalacji nie różni się od każdego innego programu.

instrukcja

Po zainstalowaniu programu, trzeba go uruchomić po wprowadzeniu identyfikatora urządzenia, należy nacisnąć specjalny strzałkę, chodzi o formy hasło. Jeśli znasz swój Apple ID, który jest ładowany z plików, w tym przypadku pytanie, jak wyświetlić obraz w iCloud, będzie bardzo szybko rozwiązany, ponieważ program dostarczy Ci wszystkich niezbędnych danych. Na zakończenie kilka słów o usłudze. ICloud została zaprezentowana w 2011 roku. Każdy użytkownik ma dostęp do pięciu gigabajtów miejsca na dysku, które mogą przechowywać e-mail, dokumenty (w tym zdjęć) i tworzenia kopii zapasowych plików, które mogą być potrzebne.