243 Shares 1529 views

Kampania Literacy: jak ukryć inne „BK”?

W sieciach społecznych, zawsze jest coś do ukrycia, nawet od swoich przyjaciół i krewnych. Może mówimy o bliskiej osoby, która strona nie chciałby zabłysnąć przed innymi lub po prostu patologiczną nieufność niektórych użytkowników. Bądź co bądź, kwestia jak ukryć kolejny „VC” jest zawsze otwarty. W tym artykule omówimy, jak usunąć z oczu innych ludzi niektórych osób z listy kontaktów do popularnej sieci społecznej „VKontakte”.

Jak ukryć inne „BK”?

Chciałbym zacząć od tego, że wielu użytkowników uważa, że niewidzialne może zrobić wszystko na swojej liście przyjaciół. I wszystkie są złe. Taka możliwość istniała wcześniej. Ale później administracja miejscu „VKontakte” postanowił usunąć tę funkcję w celu uczynienia bardziej służba społeczna, czyli do zmniejszenia liczby tajemnic i dać użytkownikom maksymalny dostęp do informacji nawzajem. W tej chwili, to jest możliwe, aby tylko kilku przyjaciół ukryte. Mianowicie, mówimy o liczbie 30.

Jak ukryć przyjaciół „BK”?

  1. Idź do ich stronie w sekcji „Moje ustawienia”.
  2. Wspiąć się na zakładkę „Prywatność”.
  3. Znaleźć w sekcji „Moja strona”, ostatnie dwie linie – jesteśmy nimi zainteresowani.
  4. Link tytułem „Kto może zobaczyć moje listy znajomych” – lista osób, można ukryć. Kliknąć na listach, a następnie w oknie, które zostanie otwarte, wybierz lewy początek musimy użytkowników, klikając na przycisk „+” znajdujący się obok imienia i nazwiska, a tym samym przenosząc je do prawej strony okna. Po osiągnięciu limitu 30 osób, system poinformuje o tym.
  5. Ostatnia wzmianka, zatytułowany „Kto widzi moje ukryte przyjaciół” pozwala skonfigurować grupę użytkowników, która będzie dostępna lista ukrytych przyjaciół. Kliknij na niebieskimi literami i znów znajdziemy się w oknie z listą imion i nazwisk. W podobny sposób wybrać niektóre z nich. Wybrani użytkownicy pokaże, w prawej części okna.

Jak ukryć inne „BK”?

Po wszystkich powyższych czynności wybranym znajomi nie będą już wyświetlane na liście głównej. A ludzie, z którymi zdecydowali się je ukryć, pokaże mniejszą liczbę kontaktów (czyli jeśli masz 100 znajomych i 30 zostały ukryte, inni użytkownicy będą widzieć, że masz łącznie 70 znajomych). Jeśli zmienisz zdanie i zdecydujesz się ponownie usunąć niektóre osoby z „tajnego” liście, odwiedzi sekcji zakładkę „Prywatność” „My Settings”. Wystarczy kliknąć na znak „-”, który znajduje się obok nazwy oraz nazwy żądanej osoby po prawej stronie ekranu, a to znowu stają się widoczne na liście znajomych. Są nehitnye wskazówki pomogą Ci w odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób ukryć kolejny „VC”.

sd Ejlat inny ukryty tylko wtedy, gdy znajduje się na liście kontaktów. Oznacza to, że najpierw dodać go, a następnie zrobić listę ukryte.

Teraz, gdy wiesz, jak „WE” zaprzyjaźnić ukryte, i można bezpiecznie korzystać z informacji w celu dostosowania prywatność swojej stronie w popularnej sieci społecznej. Funkcja ta pozwala pozbyć się niechcianych wiadomości ludzi.