831 Shares 8824 views

Szczegóły dotyczące sposobu usuwania głosu w ankiecie „VC”

Dziś prezentujemy kilka sposobów pracy, w jaki sposób usunąć głos w sondzie „VC” lub peregolosovat. Możemy skorzystać z bezpłatnej usługi Showid. To pozwala szybko rozwiązać problem.

skopiuj kod

Teraz zobaczymy, jak usunąć głos w ankiecie „VK” bez użycia specjalnego serwisu. W ten sposób jest trudniejsze. Przede wszystkim, należy przejść do strony odpytywania. W prawym dolnym rogu znajduje się funkcja „Pobierz kod”. Używamy go. Otworzy się specjalne okno, w którym znajduje się kod. W następnym kroku, kopiujemy to połączenie w buforze. Kliknij na podświetlonym kodu z góry prawym przyciskiem myszy, wybierz menu pop-up z „kopia”. Ponadto, metody, co zrobić z otrzymanym kodem. Można wybrać najbardziej odpowiednie.

Jsbin

Zwracamy się do pierwszego przykładu rozwiązania problemu tak wyraźny głos w „VC” sondzie. Apelujemy do Jsbin zasobu. Byliśmy zainteresowani w tym przypadku po lewej stronie strony. Pastę HTML słowo wcześniej skopiowane kod, zaczerpnięte z badania. Pole chcesz używać, mogą zawierać tekst, można go usunąć. W kolejnym kroku kliknij w biegu z JS link. Znajduje się on po prawej stronie. W efekcie strona usługa pojawi się ankieta. Zwracamy uwagę na górnej części. Nie wydaje ogniwem „peregolosovat”. Kliknij na tej funkcji. W rezultacie, głosowanie w plebiscycie „VK” zostaną usunięte. Możesz wybrać opcję bardziej odpowiedni do głosowania bezpośrednio na stronie serwisu, lub zrobić go ze swojego konta na portalu społecznościowym.

korekta

Przejdź do kolejnej wersji rozwiązania problemu: Jak zmienić głos w „VC” w badaniu. Otwórz notatnik. Wklej kod z badania schowka. Znajdź //vk.com/js/api/openapi.js?75 linii. Zmień go http://vk.com/js/api/openapi.js?75. Zapisuje odebrany dokument w dowolnym dogodnym katalogu. Idealny na pulpicie. Po zapisaniu w odpowiednim polu wpisz dowolną nazwę, należy włączyć w końcu rozszerzenie .html. Na przykład, Opros.html. W „typ” wybierz „Wszystkie pliki”. Kliknij "Save". Otwórz plik wynikowy za pomocą przeglądarki. Najczęściej wystarczy do konwencjonalnych dwóch kliknięć myszką. W efekcie będzie ona wyglądać przed nami, jak również link „peregolosovat”. Kliknij na nią. zanika głos z badania. Wybierz inną opcję, można bezpośrednio z otwartym przed nami stronie lub za pośrednictwem sieci społecznej. Więc zorientowali się, jak usunąć ten głos w „VC” sondzie. Uwaga. HTML plik nie może zostać otwarty w przeglądarce. W tym przypadku, należy kliknąć na nim prawym przyciskiem myszy. Używamy „Otwórz”. Wybierz z listy proponowanych aplikacji wykorzystywanych w przeglądarce internetowej komputera.