821 Shares 1611 views

Jak odmrozić stronę w „BK”? Wskazówki

Jak odmrozić stronę w „VC”? Jednym z najbardziej popularnych pytań, które pojawiają się w odniesieniu do tej sieci społecznej. Codzienne podawanie witryna blokuje portalu „VKontakte” tysięcy użytkowników na całym świecie za niewłaściwe wykorzystanie zasobów internetowych. Jeśli strona ten sam los, to nie martw się i denerwuję. W tym artykule pokażemy, jak być w podobnej sytuacji.


Jak odmrozić stronę w „VC”?

Odpowiedź na to pytanie można szok i straszyć, ale trudnej rzeczywistości jest to, że zasady słynnej sieci społecznej. Fakt, że self-rozmrażania strona „VC” nie jest dostępna. Oznacza to, że użytkownik nie może podejmować żadnych działań, aby odzyskać dostęp do niego. „Jak to możliwe?” – Pytasz. Nie trzeba się spieszyć się i po prostu poczekać i starannie rozważyć informacje, które są obecne na swojej stronie.

Za to, co strona jest zablokowana?

Zamrażać konta można zrobić z różnych powodów. Oto najczęstsze z nich to:

  • Wiele dodaj znajomych (subskrybentów), dołączając do grupy (publicznych) w tym samym czasie;
  • skarg od innych użytkowników na stronie (zazwyczaj tak się dzieje, gdy spam jest z nim);
  • korzystanie z oprogramowania firm trzecich, który został zaprojektowany w celu rozszerzenia standardowej strony funkcję „VKontakte” lub włączyć aktywność oszukańczych.

Jak odmrozić stronę w „VC” w każdym z tych przypadków? Pierwsza wskazówka dla Ciebie: jeśli się do strony i zobaczyć informacje o stanie konta, a następnie przeczytać do końca. Co do zasady, należy zawsze przestrzegać następujących informacji na temat kiedy zostanie przywrócony dostęp. Na przykład, dwie godziny lub trzy tygodnie. Czas, w zależności od przyczyny blokowania mogą się różnić. Wskazówka druga: Nie próbować oblegać witrynę pomocy technicznej za to, że usunięto one zamrożenie jak najszybciej. Specjaliści na takich wniosków nie reagują i nic zrobić nie można. Pozostaje tylko czekać do tego czasu.

Rozmrażać – opłatę czy nie?

Działania w celu przywrócenia dostępu do konta jest całkowicie bezpłatne. A jeśli zaproponował, aby wysłać wiadomość SMS w celu rozmrażania, a następnie ignorować te informacje i sprawdzić, które miejsce można natknąć się, a jeśli nie ma wirusów na komputerze. Ponadto, istnieją sytuacje, które „VC” wnioski o dopuszczenie do odmrozić stronę i podaj swój numer telefonu komórkowego, aby potwierdzić, że rzeczywiście jesteś posiadaczem rachunku. Ostrzeżenie! Numer należy określić jeden, że jesteś przywiązany do tej strony. Na nim zrobisz wiadomość tekstową z kodem weryfikacyjnym. To musi zmieścić się w wyznaczonym miejscu na stronie internetowej, aby potwierdzić swoje działania. Administracja pokój jest zazwyczaj wymagane przez system, gdy istnieje podejrzenie stronę przechwytywania przez inną osobę. Dlatego zaraz po kodzie witryny zostaną zaakceptowane i dostęp odrestaurowany, najpierw zmienić swoje hasło z profilu. Można to zrobić w ustawieniach, na stronie głównej.

streszczenie

Jak odmrozić stronę w „VC”? Należy przestrzegać wszystkich zaleceń podanych na stronie. Jeśli zarejestrowany, trzeba czekać, a następnie czekać!