446 Shares 3607 views

Szczegółowe informacje na temat „Skype” usuwać SMS

Program „Skype” dla niektórych użytkowników stają się po prostu niezastąpiony, aw rzeczywistości jest bardzo łatwy w użyciu i wszechstronny. Można powiedzieć, jest idealnym miejscem do spotkań towarzyskich. Z pomocą „Skype” może nie tylko prowadzić rozmowę z użytkownikami za pośrednictwem korespondencji, ale także sprawiają, wideo i głosowych połączeń. O tej aplikacji teraz zna dużą liczbę użytkowników, aby ktoś ten program sprosta oczekiwaniom naprawdę, podczas gdy inni, przeciwnie, negatywnego nastawienia do niego. Dzisiaj zdecydowaliśmy się na zewnątrz nie jest zbyt trudne pytanie: Jak usunąć wiadomość SMS z „Skype”. Być może wielu użytkowników już wiedzą jak to zrobić, ale niektórzy potrzebują jeszcze więcej informacji, ponieważ program jest multi-funkcjonalny, aw nim początkujący jest bardzo łatwo się zagubić.


przeciążenie

Niektórzy użytkownicy nie są nawet świadomi, że wiadomość z „Skype” może być usunięta. Jeśli nie masz dużo czasu, aby oczyścić rozmowy w programie wkrótce
aplikacja może być przeciążona, a ta sytuacja może prowadzić do wadliwego działania. Oczywiście dotyczy to tylko tych użytkowników, którzy korzystali z programu na starszych komputerach. Tak więc, aby uniknąć przeciążenia systemu, na pewno trzeba wiedzieć, jak „Skype” usuń wiadomość SMS. Ten problem może wystąpić nie tylko z powodu powyższych opcji, ale również w przypadku, gdy nie masz ochoty do korespondencji mógł odczytać bliskich lub znajomych ludzi, którzy, podobnie jak masz dostęp do wspólnego komputer.

wszechstronność

Miejmy tylko analizować, jakie metody są usunąć w „skype” wiadomości SMS za pomocą komputera lub telefonu komórkowego. Jednak chciałbym zwrócić uwagę, że komputer i smartfon oprogramowanie jest prawie taka sama. Posiada taką samą funkcjonalność, więc nasza metoda jest odpowiednia dla wszystkich użytkowników.

ograniczenia

Ważne jest, aby wiedzieć, że selektywnie usuwać wiadomości można tylko przez pewien okres czasu po wysłaniu. Jeśli przechodzą przez określony czas, aby wykluczyć wiadomości jeden na raz, nie będzie już możliwe. Dla otworzysz funkcję Clear All korespondencji. Zaleca się, aby natychmiast usunąć te wiadomości, które wydają się być zbędne. W przeciwnym razie, po chwili zrobić to byłoby niemożliwe. Pytanie brzmi, jak „Skype”, aby usunąć wiadomość SMS nie jest tak skomplikowane jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Najważniejszą rzeczą – ma być bardzo ostrożnym i nie przypadkowo usunięte te wiadomości, które potrzebne, w przeciwnym razie przywrócenia ich już nie działa.

instrukcja

Tak, niech odpowiedzieć na pytanie, jak do „Skype” usuń wiadomość SMS. Aby rozpocząć, trzeba znaleźć wiadomość od którego chcesz się pozbyć. Trzeba wnieść kursorem myszy na komunikat, a następnie nacisnąć prawy klawisz manipulatora. Dotyku działania urządzenia zajmie nieco inny sposób. Trzeba znaleźć wiadomość, którą chcesz usunąć, a następnie naciśnij i przytrzymaj palec w miejscu, w którym znajduje się wiadomość. Zapisz opisaną pozycję strony tak długo, jak menu kontekstowego. W oknie pop-up można znaleźć przycisk „Usuń”, po prostu kliknij na nim i. Następnie pojawi się prośba o potwierdzenie działania. Jest to konieczne, aby ponownie kliknąć na przycisk „Usuń”. W miejscu, gdzie nie było pojawi się komunikat wskazujący pomyślne zakończenie operacji. Teraz, gdy wiesz, jak „Skype” usuń wiadomość SMS. W tym przypadku, można czyścić podobnie jak cała rozmowa z kimś, i jednej wiadomości, to jest tutaj wszystko zależy od Twoich potrzeb. Dziękuję za uwagę.