88 Shares 4155 views

kule styropianowe i rzemiosła, w tym: warsztaty, pomysły i opisy. Snowman z kulkami z pianki

kule styropianowe można kupić w wielu sklepach z rękodziełem lub tworzyć własne ręce w domu. Jest to doskonały materiał dla dzieci i dorosłych kreatywności. Jaki rodzaj rzemiosła można dokonać w oparciu o kulistych pustych piany?

Produkujemy obrabiany w domu

Wszystkie kursy mistrzowskie w rzemiośle wykonane z kulek z pianki rozpocząć w ten sam sposób: wziąć odpowiednią ilość kulek. Ale gdzie je znaleźć? Najprostszym sposobem – kupić gotowe wykroje w sklepach towarów do robótek. Ale jeśli chcesz, to jest łatwe do cięcia własnych kulek o odpowiedniej wielkości kawałek pianki. Aby to zrobić, robimy specjalnego narzędzia. Podnieść słuchawki: dopasowania rury kartonowe z linoleum lub cylindra cyny cięcia pakiecie każdego strumienia cieczy /. Z jednej strony muszą być cięte na dwie połowy długości pożądanej średnicy balonu. Wewnątrz klej papier ścierny mój najlepszy na obu stronach rury. Weź kawałek pianki i wyciąć używając wynikowy cylinder urządzenia. Następnie otrzymaną preform przewrócić go i dołączyć kształt kulisty. Końcowy etap – toczyć kulki na powierzchni skrawania w cylindra urządzenia we wszystkich kierunkach. Jak widać, piłka piana z rękami zrobić nie trudne. Po całkowitym rozdrobnieniu, można zacząć rękodzieła.

Zabawki choinkowe

Najprostszym artefakt z wykroju pianki – Christmas kulki na choince. Wygodny najpierw zrobić uchwyt do liny, a następnie przejść do zdobienia. Styropianowa Bombki mogą być ozdobione przy użyciu różnych materiałów w różnych technikach. Starają się malować projekty, wzory i kolory całego obrazu. Jednym z najprostszych dekorów – rozmaz całą kleju przedmiotu i zanurzyć je w rozpraszaniu cekinów. Oryginalne iw specjalnym tamtejsze kulki patrzeć, pokryte tkaniną haftowaną z oplotem i frędzlami, ozdobione koralikami i wstążkami. Spróbuj dodać jasne cekinów i dżetów. Może być używany do dekoracji zabawek i dość nietypowych materiałów – kolorowe koraliki, kawałki układanki. Dzieci sugerujemy wklejony pianki kulki zbóż, kręcone makaron i gotową zabawkę można malować na górze puszki farby.

Topiary – Magiczne drzewo

Zaledwie kilka lat temu w naszym kraju rozpoczął modę na „drzewko szczęścia”. Większość z tych artefaktów nazywane są topiary. Składa się z dekoracyjne drzewa „korona” – najczęściej jest to prawo ball, urządzone w każdym szczególny sposób, piękne krzywe nogi i garnek, w którym wzór jest ustalone. W sklepach robótki często sprzedają obrabianego właśnie dla takich jednostek. Wymyślić tematu i stylu dla topiary. Ozdobić wstążkami balon, sztuczne kwiaty, czekoladki, kawa ziarnista lub kilka bardziej interesujących materiałów. Następnie, po prostu trzeba ozdobić drut na trzpieniu i naprawić całą strukturę w garnku. Topiary uważane nie tylko stylowym elementem wnętrza, ale także uroki rodzaju. Takie rzemiosło może dać do rodziny i przyjaciół z najlepszymi życzeniami.

Dekoracyjne bale – nie tylko w nowym roku

Jeśli nie podoba drzew ozdobnych, lub nie wiesz, gdzie mogą znajdować się, spróbuj użyć piany puste we wnętrzu drugiego. Ozdobić styropianowe kulki na topiary, ale nie przymocować je do bagażnika. Zamiast spędzać obrabianego przedmiotu w pokoju, złóż w dekoracyjny wazon lub zrobić z nich girlandę. Ozdoby te można zmieniać w zależności od sezonu – na przykład, dzięki czemu wiosną i latem cebul kwiatowych, a jesienią dokonać skład jagód, orzechów i kolorowych liści. Jeśli mają gładką półfabrykatów oshlifovannye – mogą tylko malować, rysować na ich twarze z różnych wyrażeń twarzy, zdjęcia z fantastycznymi postaciami lub twarze śmieszne zwierzęta. Szczególnie dobry pomysł na dekorowanie mieszkania na wakacje. Piana – materiał tani i można zrobić kulki do wszystkich świąt i stron.

Snowman z kulkami z pianki – oryginalne okolicy Nowego Roku

Dwa lub trzy kule, różniące się średnicą, jest możliwe, aby pierwotną postać zimą. Wybrane preform dla bałwana spróbować na siebie. Dla lepszego łączenia trochę odcięty każdą postać z jednej strony. Łączyć elementy z uniwersalnego kleju. Sprawdź figurę na stabilność, jeśli to konieczne – odciąć trochę więcej i podstawa. Uwaga: za korzystanie z pianką jest idealne normalny urząd nóż. Kiedy klej wyschnie, można przystąpić do najciekawszej części – wystrój. Szyć lub dzianiny kapelusz lub czapkę, szalik i można zrobić. Ze skrawków kulki można wyciąć dwie ręce – części prostokątne dla nich mogą również rękawiczki. Nie zapomnij pomalować twarz, mogą być klejone lub malowane reprezentować przyciski bagażniku. Snowman z kulkami styropianowymi mogą być trzymane w rękach miotły lub torbę mały prezent.

Lalki z pianki

Kulisty kształt nadaje się do przetworzenia za pomocą szmatki, malowideł i innych ozdób. Wielu artystów używać kulek pianki do produkcji kolekcjonerskich lalek i gier. Taki preparat może dołączyć do miękkiego ciała szmata waty. kule styropianowe są idealne do produkcji lalek, rękawiczki noszone na ręce w grze w teatrze. Do produkcji tych zabawek obtyanite szmatką kulowym. Haftować lub narysować twarz, szyć włosy i nakrycie głowy. Oddzielnie Konstrukt ciała odpowiedniego typu. wiele znaków mogą być wykonane w technice – zarówno chłopców jak i dziewczęta, przedstawicieli niektórych zawodów, a nawet bajki znaków opowieść. Na podstawie perełek pianki mogą być wykonane i zwierząt – rysowanie odpowiednich twarze, trzymając uszy, rogi, kosmyk i inne charakterystyczne cechy.

Co jeszcze może być wykonane z kulek z pianki?

Ze względu na jego dostępność i niski koszt piany – jest to doskonała baza dla kreatywności dzieci. Eksperymentowanie z tego materiału może być nieskończona. Postaraj się, aby dane lub gąsienica Smeshariki. Zbierając kilka przedmiotów obrabianych razem, można uzyskać różne zwierzęta i bajkowych postaci. Małe kulki styropianowe mogą być używane do produkcji biżuterii. Spróbuj je szmatką lub pasek kolorach raskashivat. Gotowe elementy mogą być nawleczone na nitkę lub zszyć razem. Jeśli masz dużo bardzo małych koralików, można je stosować jako wypełnienie poduszek i zabawek antystresowych. Wyroby z kulek styropianowych mogą być wykonane za każdym razem inny, trening wyobraźni i uczenia się wszystkich nowych technik rękodzieła.