389 Shares 4680 views

Jak powrócić do rozmowy, jeśli usunąć dialogu w „BK”

Większość użytkowników sieci społecznych „VKontakte” aktywnie korzysta z usługi do komunikacji i rozrywki na dłużej niż rok. W tym czasie zgromadził ulubione nagrania, klipy wideo, obrazy, cytaty, etc. Ale co najważniejsze – .. Rozmowy z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

Czasami kłócą lub rozwiązanie komunikacji pcha użytkowników, aby usunąć wątek wiadomości, że nie ma nic bardziej przypomina konkretnej osoby. Chociaż Podstawowa zasada sieci mówi, że niemożliwe jest, że każdy całkowicie usunięty z Internetu, zwraca usunięty wiadomość nie jest łatwe.

Wyjdź i usuwanie rozmowy, „VKontakte”

Tworzenie rozmowy „VKontakte” jest powszechne nie tylko wśród bliskich przyjaciół, którzy chcą podzielić śmieszne zdjęcia i ciekawe rekordy z kilkoma rozmówcami. Rozmowy w „VC” integracji uczniów i studentów pracujących nad wspólnym projektem, grupy uczelni, klientów i freelancerów, i, oczywiście, grup roboczych. Kiedy prace nad wspólnym zadaniem zbliża się do końca, wielu użytkowników wolą usunąć oddziału, tak aby nie zaśmiecać zakładce „Wiadomości”.

W celu usunięcia zbędnego dialogu lub rozmowy, wystarczy przejść do zakładki „Wiadomości”, najedź kursorem na datę ostatniej aktywności w wątku wiadomości, a następnie kliknij pojawiła ikonę Usuń.

System prosi o potwierdzenie działania, zauważając, że byłoby to niemożliwe, aby anulować.

Jak powrócić do rozmowy, jeśli usuniętego dialogu

Są chwile, gdy wątek wiadomość została usunięta przez przypadek: dziecko bez zapotrzebowania wspiął się na inteligentnego telefonu lub laptopa, przyjaciół postanowił spłatać figla lub zawieszony system operacyjny odpowiedziała na wszystkie kliknięcia i otarł dialogu. W takich sytuacjach pojawia się pytanie: „W jaki sposób, aby powrócić do rozmowy, jeśli usuniesz dialog?”

W sieci społecznej „portalu VKontakte” nieuzbrojonym tylko poszczególne wiadomości mogą być przywrócone. Ale to prawda długo. Aby powrócić do dialogu i rozmowy będą musieli uciekać się do pomocy z zewnątrz.

Odzyskiwanie historie Wiadomości użyciu narzędzi firm trzecich

Kwestia, jak wrócić do rozmowy, jeśli usuniesz dialogu, w obliczu wielu użytkowników zasobu. I rozwiązać trudny problem opracowania nowych aplikacji. Jeden z nich – Vkpot.

Suplement pobierane i instalowane jako rozszerzenie do przeglądarki. Po instalacji należy ponownie uruchomić pracę przeglądarki. Ponadto, nie ma problemu wracając do rozmowy, jeśli usunąć okno.

Wraz z instalacją wtyczki na stronie „VKontakte” będzie nowy rozdział w komunikatach, które będą zarówno natychmiast usunąć wszelką korespondencję i przywracania usuniętych wiadomości.

Niemniej jednak, każdy program innej firmy związane z sieci społecznej – jest rozwój pirata. Przez pobieranie i instalowanie wtyczek, należy uważnie przeczytać warunki i referencje. Oszuści często włamują się do kont za pomocą programów, które pomogą rozwiązać problem, jak wrócić do rozmowy w VC.

Pomoc techniczna „VKontakte”

O radę, jak wrócić do rozmowy, która jest usuwana w sieci społecznych „VKontakte”, można uzyskać dostęp i wsparcie techniczne. Aby to zrobić, kliknij na strzałkę obok miniatury w prawym górnym rogu strony. wybierz „Pomoc” w menu podręcznym.

Ponadto, serwis będzie oferował rzutem odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Wśród nich będzie „I usunięte wiadomości jak odzyskać.” Klikając odnośnik, informacje będą dostarczane użytkownikowi, że niemożliwe jest, aby przywrócić utraconą rozmowę.

Jednakże, jeśli drugi rozmówca pozostał historię korespondencji, może on łatwo wysyłać je do użytkownika. Administracja witryny ostrzega również, że wszelkie programy lub rozszerzenia mogą prowadzić do kradzieży konta i szantażu.