286 Shares 3499 views

Szczegółowe informacje na temat jak usunąć wpis w „Instagram”

Jeśli są zapisani w popularnej sieci społecznej „Instagram” to z pewnością regularnie przesyłane do nowych zdjęć. Rzeczywiście, stosując tę usługę, można osiągnąć bardzo dużą popularnością. Jeśli strona jest aktywnie odwiedził, to z pewnością inni ludzie zostawiać komentarze do zdjęć. Zatem, obrazy wyglądają „żywe”, a nie pusta. Klikając na zdjęcie, można także przeczytać komentarze innych użytkowników. W związku z powyższym, abonenci nie będą się nudzić. Sieć „Instagram” komentarze teraz też mają dużą popularnością. Jest to jedyny sposób, za pomocą którego użytkownicy mogą oceniać zdjęcia i komunikować się ze sobą. W tym artykule, zdecydowaliśmy się mówić o tym, jak można zmieniać opinii, a także jak usunąć komentarz w „Instagram”, ponieważ kwestie te są obecnie niepokoju dla wielu. Ale wszystko w porządku.


Kluczowe cechy

Niech najpierw mówić o komentarze na portalu społecznościowym „Instagram”. Wspominaliśmy już, że są one jedynym sposobem komunikowania się. Jednak komentarze są wyposażone w wiele dodatkowych funkcji dla wygody użytkowników. Pisania wiadomości na portalu społecznościowym „Instagram” jest naprawdę bardzo wygodne. Jeśli już musieli zostawiać komentarze pod zdjęciami, to pewnie wiesz o tym. Poza faktem, że można pisać opinie, masz również specjalną funkcję, która pozwala oznaczyć ludzi. Podobnie, można zaadresować wiadomość do konkretnego użytkownika. Po opuszczeniu opinię, wybrane osoby do swojej strony otrzyma specjalne powiadomienie. Jeśli nie wiesz, jak edytować komentarz w „Instagrame”, to możemy dostać od razu powiedzieć, że ta procedura nie jest skomplikowana, a jeśli chcesz, w każdej chwili można edytować wiadomości wysłane pod zdjęciem. Chciałbym wspomnieć o jeszcze jednej ważnej kwestii. Edytować komentarze można tylko własne, nie ma takiej funkcji, co dałoby możliwość dokonania redaguje wypowiedzi innych ludzi.

Wybieranie miejsca docelowego

Zajmijmy się jak prawidłowo oznaczyć użytkowników w komentarzach, ponieważ w ten sposób można stworzyć bardziej komfortową i wygodną komunikację. Przed utworzeniem opinię, trzeba będzie zainstalować specjalny symbol – @. Następnie zacząć pisać logowanie użytkownika, chcesz rozwiązać ten list. System automatycznie dostarczyć listę uczestników w systemie, w którym należy wybrać osobę, z którą chcesz zaznaczyć. Ponadto, jeśli masz pytanie, jak usunąć komentarz w „Instagram”, należy postępować w sposób opisany poniżej.

ograniczenia

Idziemy na górę. Jak już wspomniano wcześniej, można usunąć tylko te komentarze, które zostały pozostawione w osobie. Więc nie spróbować wykluczyć posty innych ludzi, więc w rezultacie nie będzie osiągnąć absolutnie nie. Więc przejdźmy do pytania, w jaki sposób usunąć komentarz w „Instagram”. W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste, i należy postępować zgodnie z instrukcjami.

decyzja

Po pierwsze trzeba znaleźć obraz na podstawie których wcześniej skomentowało. Ponadto, w ramach obrazu, po lewej stronie widać niewielką ikonę. Ma rodzaju komentarze. Następnie nacisnąć przycisk Edytuj. Nie będziesz w stanie usunąć opcje. Jak można zobaczyć na własne oczy, na pytanie, jak usunąć wpis w „Instagram” proste i szybko rozwiązany.