95 Shares 3567 views

Jako „VKontakte” odnosi się do mężczyzny: Instrukcje

Dziś będziemy rozmawiać z tobą o tym, jak „VKontakte” w odniesieniu do danej osoby. Jest to całkiem fajna funkcja, szczególnie jeśli wiesz, gdzie to można i należy stosować i kiedy. Więc spróbujmy zrozumieć tej delikatnej materii.

Co daje

Ale najpierw trzeba dokładnie przemyśleć, co odnosi się do człowieka, „VKontakte”. I rzeczywiście, co mamy do czynienia. To nie jest tak samo jak my nadano taką możliwość.

W rzeczywistości, ta funkcja jest bardzo przydatna. Można go używać do komunikowania się i w pełni wykorzystać wszystkie funkcje sieci społecznościowej. Mając to wszystko pojawi się odnośnik do człowieka „VKontakte” słowo. Fakt, że chcesz.

Teraz dość często można znaleźć wiele prezentów, a nawet skarg dotyczących konkretnych osób. Tak więc, jeśli wiesz, jak „VKontakte” odnosi się do osoby, możliwe jest, aby chronić ludzi, pokazując, na przykład, strona lub oszust oszust. Między innymi, można pogratulować siebie, takich jak urodziny, i wstawić link do niego innym użytkownikom i towarzyszy, może być szczęśliwy dla przyjaciela. Spróbujmy sobie z wami w tej trudnej sprawie.

szkolenie

Po pierwsze, musimy przygotować się trochę. W rzeczywistości, trzeba zrobić prawie nic, ale tzw id-numerów żądanego profilu. Link do osoby „VKontakte” stworzył dość łatwo, jeśli masz niezbędne dane.

Id-number można dowiedzieć się wchodząc na stronę o pożądanym profilu. Tam, na końcu ogólne odesłanie do strony, widać cenionych cyfr i liter. Teraz jednak, użytkownicy często zastąpić tę liczbę do pierwotnej nazwy.

Nie bój się, jeśli myślisz jak zrobić odniesienie do nazwy osoby, a zamiast id w adresie powinien jakaś inna nazwa. Jest to również miłe. Skopiować go do schowka komputera (Ctrl + C), a następnie przystąpić jak najszybciej do sprawy.

Trochę o linki

Dobrze, jeśli myślisz, jak „VKontakte” odnosi się do osoby, z krótkim adres lub numer już masz, trzeba będzie użyć trochę specjalnego kodu. Nie trzeba posiadać umiejętności programowania, aby poradzić sobie z zadaniem.

Niby jaka kombinacja: [adres link | tekst wyświetlany zamiast link]. Teraz możemy przyjrzeć się bliżej z was proces tworzenia naszego obecnego obiektu.

adres link – nie ma nic, ale krótkim adresie profilu Twojego znajomego lub ID-strony. To może być po prostu wklejone ze schowka (jeśli kopiowany powyżej) lub drukowania. Następnie, po prostu zostawić komentarz. W zasadzie wszystko. Wiesz już, jak „VKontakte” w odniesieniu do danej osoby. Ale teraz musimy ci się przyjrzeć tej metody z pomocą dobrego przykładu. Po tym wszystkim, więc to będzie jasne, co zrobić.

publikujemy

Cóż, tutaj mamy ćwiczyć z tobą. Teraz staramy się utworzyć link, który pojawi się w naszym po słowie. Na przykład, powiedzmy, zapisz go na własnej stronie. Pomoże to zrozumieć, jak tak zwany scenariusz.

Jeśli myślisz o tym, jak „VKontakte” odnosi się do osoby, pierwszą rzeczą, przejdź do swojego przyjaciela i spojrzeć na wyświetlaczu w pasku adresu adres. Po nazwie sieci społecznej poprzez zostanie wyświetlony komunikat „/” strona Numer identyfikacyjny lub tzw krótkim adresie nie istnieje. Skopiuj go lub zapisz gdzieś. Jest to ten sam obiekt, bez którego nie można zrobić w naszym pomysłem.

Teraz przejdź do strony i zacząć pisać wiadomość na ścianie. Gdy dojdziesz do miejsca, gdzie chciałbym wstawić odniesienie do osoby, stop. Zrób miejsca (jakby chcesz pisać nowe słowo), a następnie umieścić go *. Ponadto, bez luk email id-adres (wraz z literami). Teraz zrobić przestrzeń w cudzysłowie (najlepiej w nawiasach) komentarz ma być wyświetlany w linkach tekstowych zamiast głodówki. Nadal pisać wiadomość, a następnie wysłać go słupek. Spójrz, co się stało. Teraz już wiesz, jak „VKontakte” odnosi się do słów człowieka. Zobaczymy, jakie będą miały nasze stanowisko.

pomoce wizualne

Dobrze, zacznijmy od ciebie do bardziej szczegółowego zbadania dzisiejszym tematem. Teraz przyjrzymy się, jak pracować z ID-numerów i adresów krótkich stron.

Załóżmy, że nasz profil przyjaciela można znaleźć na stronie: vk.com/id123456. Nazywa się Ivan. To jest nazwa dajemy nasz link. Id123456 skopiować do schowka (zaznacz i naciśnij Ctrl + C) i przejdź do swojej strony, gdzie piszemy nasz raport. Będzie to wyglądać tak: „! Happy Birthday, Ivan szczęścia, zdrowia i powodzenia”

Zaczynamy was ukształtować słupek. Jeśli pojawi się kod komunikatu, będzie wyglądać następująco: „Wszystkiego najlepszego, * id123456 (Ivan) szczęścia, zdrowia i sukcesu”. Teraz wystarczy opublikować nasz raport i zobaczyć, co się stało.

Jeśli nasz Wania zmienić adres strony w formie krótkiej wiadomości nie zmieniło. Na przykład, teraz jej profil wygląda następująco: vk.com/ivanov. Tak więc, możemy skopiować Iwanow w buforze i tworzą ten sam słupek, zastępując id123456 na Iwanow. To wszystko. Nic skomplikowanego.