742 Shares 5814 views

Szczegółowe informacje na temat sposobu, aby wyeliminować się nawzajem z taśmy w „Classmates”

Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak wyeliminować się nawzajem z taśmy w „Classmates”. Ale najpierw kilka słów o projekcie. „Koledzy” – sieć społeczną, która została założona w celu dać ludziom możliwość znalezienia ich szkolnych przyjaciół, kolegów i współpracowników. Ale teraz wszystkie sieci społeczne są często wykorzystywane z celu reklamowania różnych towarów, usług i zasobów. Co zrobić, jeśli nie chcesz, aby zobaczyć te informacje w swojej sekcji prasowej? Jednocześnie usunięto z ludzkich przyjaciół, co daje to ogłoszenie nie jest możliwe. Odpowiedź jest prosta – aby wykluczyć inne wydarzenia z taśmy. To nie jest taki trudny sposób, aby dodać do czarnej listy jednak pozbyć się niechcianych wiadomości.


wydarzenia

Być może zastanawiasz się, jak wyeliminować się nawzajem z taśmy w „Classmates”, ponieważ nie są przyjaciółmi, którzy są stale dzielą zdjęć i filmów, że nie jesteś zainteresowany, lub zawierające wulgaryzmy? Być może z jakiegoś innego powodu nie chcesz, aby zobaczyć wiadomości o tych ludzi. Jeśli masz dużą listę znajomych w „Classmates”, oznacza to, że taśma pełen wydarzeń. Jeśli nie chcesz, aby zobaczyć go jako wiadomością użytkownika, można go wykluczyć. W tym artykule zobaczymy dokładnie jak wyeliminować się nawzajem z taśmy w „Classmates”.

algorytm

Nic trudne do zadania nr. Aby osiągnąć cel, czego potrzeba, aby przejść do osobistej strony na portalu społecznościowym „odnoklassniki” ze swojej nazwy użytkownika i hasła. Następnie, w taśmie, aby wybrać zdarzenie, które dana osoba opublikowała wiadomość, że chcesz ukryć. Tuż nad zdjęcie, film lub artykuł pojawi się mały krzyż. Kliknij na nią. Pojawia się kleszcza w zielonym kole: „Private zdarzenie”. Poniżej znajduje się kolejny komunikat. To jest zalecenie, aby ukryć wszystkie wydarzenia i dyskusje przyjaciela zostały wybrane. W pobliżu tej linii znajduje się pole, w którym należy umieścić kleszcza w celu dalszych wydarzeń ten drugi nie pojawiają się w strumieniu. Ponadto, poniżej jest okazją do narzekań. Jeśli zdjęcie, film lub artykuł zawiera wulgaryzmy lub coś innego złego, można postawić znak wyboru w odpowiednim polu. Po dokonaniu niezbędnych znak pojawi się poniżej przycisk „Potwierdź”, należy nacisnąć jeśli naprawdę wziął stanowczą decyzję, aby usunąć to wydarzenie z drugiej taśmie.

Sprawdzanie skuteczności działań

Aby sprawdzić, które jednostki i grupy są wyłączone z taśmy, można przejść do menu opcji na stronie „odnoklassniki”. Aby to zrobić, pod zdjęcie należy kliknąć „Zmień ustawienia”. A następnie w menu po lewej stronie pojawi się napis „Ukryte”, a pod nim, „Ludzie”, „Grupa”, „Gry”. Nie jest wyświetlana i „Czarna lista”. Kliknięcie napisu „People”, będzie można zobaczyć użytkowników, których wiadomości są wyłączone z taśmy. Podobnie, klikając na „grupy”, otrzymasz listę społeczności z ukrytymi wydarzeń. To samo można zrobić z gry, a także sprawdzić, co ludzie są wymienione w swojej czarnej listy i edytować go.

szczęśliwy wynik

To wszystko. Teraz, gdy wiesz, jak wyeliminować się nawzajem z taśmy w „Classmates” i nie widzi w swoich zdjęć, filmów i wiadomości zauważa tych użytkowników, które wydają się zbyt nachalne. Przy okazji, jeśli chcesz w każdej chwili wrócić. Aby to zrobić, należy kliknąć na przycisk „Więcej” i włączyć w ustawieniach. Wykluczania innych z listy „ukryty”. W tym celu odpowiedni element. On pojawia się po najechaniu kursorem myszy na zdjęciach użytkownika.