108 Shares 1229 views

Jak w „Facebook”, by dodać muzykę i można to zrobić?

Posiadacze kont w popularnym społecznościowym „Facebook” bardzo często chcą podzielić się z przyjaciółmi w niektórych utworów muzycznych. Jednak, jak pokazuje praktyka, nie jest to tak i jest łatwa, zwłaszcza jeśli kompozycja jest przechowywany na własnym komputerze lub urządzeniu mobilnym. Aby uzyskać informacje o tym, jak „Facebook”, aby dodać muzykę, itd. Zostaną omówione. Istnieje kilka sposobów.

Mogę dodać muzykę do „Facebook”?

W zasadzie, jeśli założymy, że muzyka nie tylko formaty audio, ale również wideo, szczególne trudności nie powinno tu być. Ale z torów, na przykład, w formacie MP3 nie jest to tak proste.

Fakt, że skład wypełnienia z komputera lub urządzenia mobilnego w dowolnej z dobrze znanych formatów audio na „ściana” jest po prostu niemożliwe, ponieważ ta opcja nie jest dostępna początkowo. Ale jeśli podejść do sprawy z praktycznego punktu widzenia, takie ograniczenie można ominąć.

Muzyka w „Facebook”: Jak dodać utwór do wiadomości?

Najprostszym sposobem, aby wysłać do znajomych ścieżek dźwiękowych w wiadomościach. Metoda oczywiście wymagać, aby wysłać dużo czasu, ale że ta technika jest bardzo prosta.

Jak w „Facebook”, by dodać muzykę w takiej sytuacji? To proste! Wybierz inną, aby wysłać wiadomość, naciśnij przycisk dodaj klip plik oznaczony, wskazując lokalizację ścieżki audio na dysku twardym lub nośniku wymiennym i wysłać. Po pobraniu wysłana wiadomość zostanie wyświetlona utwór tytułowy oraz mini-bar do słuchania.

Sposób, oczywiście, nie jest to bardzo wygodne, ponieważ kompozycja może słuchać tylko tych znajomych, którzy wysłanych wiadomości. Aby śledzić jest teraz dostępna dla wszystkich użytkowników, trzeba publikować w „ściana”. W tej kompozycji, jeśli nie ustawić ograniczenia bezpieczeństwa, będą mogli posłuchać nie tylko przyjaciół, ale także do wszystkich innych użytkowników, którzy przychodzą na swojej stronie lub znajomych znajomych, którzy nie są zaznajomieni z wami.

Dodawanie muzyki do „ściany” poprzez linki

Na „ścianie”, aby dodać utwory na kilka sposobów. Klasyczna metoda może być uznana publikacja linków do muzyki w Internecie, stosowanie specjalnych dodatkowych aplikacji, które, nawiasem mówiąc, również pozwalają na publikowanie linków do własnych baz danych, a następnie ponowne przekształcenie dźwięku w filmie.

Rozważmy dwie pierwsze opcje. Jak dodać muzykę do „Facebook” na „ścianie”? Wystarczy przejść na stronę z utworów muzycznych, wybrać ulubiony, skopiuj link i wklej go do swojej publikacji.

W niektórych przypadkach, gdy chodzi o wyspecjalizowanych zasobów w internecie, że jest po prostu zaprojektowane, aby opublikować swoją muzykę i albumy, to nie jest konieczne, aby angażować się w kopiowanie linków.

W tej sytuacji, po prostu wejść na stronę, przy użyciu własnych zarejestrowany w sieci społecznej, wybierz utwór lub album, a następnie, jak w wielu innych przypadkach, użyj przycisku „Udostępnij”. Nagraj kilka sekund pojawi się na publikację na „ścianie”.

Z drugiej strony, można skorzystać z usługi własną sieć społeczną, klikając na „Music” w lewym panelu (sekcja Application). Odpowiedzialny za to osób trzecich dodatki w postaci programów, takich jak Spotify i Earbits. Jak dodać muzykę w „Facebook” z nimi? Zbyt łatwe. Wybierz utwór lub album, naciśnij przycisk start, aby wysłuchać, a następnie użyć „Wyślij”.

Uwaga: przy wejściu do takich usług może wymagać utworzenia nowego konta specjalnie dla nich, a wejście do rachunku „Facebooku” będzie realizowany dopiero po rejestracji w serwisie.

Dodawanie muzyki przez konwersję

Wreszcie, istnieje jeden uniwersalny sposób, aby odpowiedzieć na pytanie, jak dodać muzykę do „Facebook”. można po prostu zmienić format audio, konwertowanie go do filmu.

Można to zrobić za pomocą bardzo prostego konwertera, który obsługuje konwersję plików MP3 do DivX AVI. To tylko dla formatu wyjściowego najlepiej jest wybrać MP4, w porównaniu do AVI to ma znacznie mniejszą objętość.

Właściwie tylko konwersja może być przeprowadzona przy użyciu dowolnego edytora audio lub wideo, a następnie zapisz plik na dysku twardym. Jak już wspomniano, wideo na „ścianie” dodaje się bez żadnych problemów. Użyj jako program może być cokolwiek. Na przykład dobrze nadaje się samo Adobe Audition, w którym przy zachowaniu wystarczy wybrać funkcję eksportu lub konwertowanie. Można również użyć dowolny, nawet najbardziej prosty edytor wideo, w którym chcesz wstawić dźwięk do projektu i zapisać go w żądanym formacie wideo.

zamiast wynik

Jak widać, prawie wszystkie sposoby są dość proste. Ale zazwyczaj większość ludzi nie są zaangażowane w konwersję, ale po prostu podzielić się linki do utworów muzycznych i albumów, albo skopiować link z Internetu lub korzystania z usług pomocniczych. Konwersja jest przydatna jedynie w przypadkach, gdy odniesienie do utworu w internecie nie jest, a oryginalny plik przechowywany na dysku twardym komputera lub na urządzeniu przenośnym (na przykład, gdy użytkownik nie napisał sam skład). W tym przypadku, konwersja będzie jedynym możliwym sposobem dodawania utworów (nie licząc jego wcześniejszej publikacji, powiedzmy na YouTube z automatycznej konwersji).