883 Shares 9824 views

Jak przywrócić „Instagramm”: standardowe metody i przypadków, jeśli zapomniane MAIL

Instagram, jak wiadomo, jest dziś prawie najpopularniejsza usługa udostępniania zdjęć, a jego popularność rośnie z dnia na dzień. Naturalnie, w celu skorzystania z wszystkich usług w sieci, należy utworzyć konto i zalogować się do swojego konta. Ale wiele może zapomnieć swojego hasła lub, co gorsza, adres e-mail lub hasło wejścia do niego. Bez tego znaku jest po prostu niemożliwe, ponieważ adres e-mail i nazwę użytkownika. Kto zbada jak przywrócić „Instagramm” czy jakieś dane rejestracyjne zapomniane lub utracone.

Ogólne zasady odzyskiwania hasła

Tak więc uważamy, bardzo prosty przykład, kiedy jakaś dziewczyna zapomniałem hasło z „Instagramma”. Jak go odzyskać, co robić, co robić? Przed rozwiązania tego problemu, konieczne jest, aby wiedzieć, jak to jest w większości przypadków działania naprawczego lub resetowanie haseł.

Dzisiaj, sieci społeczne lub inne wyspecjalizowane usługi oferowane potwierdzenie rejestracji, która musi być aktywowany poprzez specjalny link w mailu, który przychodzi do określonego adresu po wpisaniu danych osobowych. Po aktywacji konta adres e-mail przypisany do Twojego konta. To sprawia, że możliwe, aby przywrócić, jeśli coś się dzieje, gdy tracą swoje hasło. Poczta po aktywacji usługi otrzyma e-mail z linkiem po przejściu przez które można pobrać albo zmodyfikować dane.

Jak przywrócić „Instagramm”. standardowa metoda

Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik zapomniał lub utraty hasła, to nie ma znaczenia. Po wprowadzeniu go z komputera, urządzeń mobilnych, które, gdy próbowano wprowadzić hasło lub bez konieczne jest, aby zwrócić uwagę na ekran, gdzie znajduje się pytające Link „Zapomniałeś hasła?”.

Jak odzyskać hasło w „Instagramme”? Prosta. Kliknięcie na ten link na nowej stronie, można użyć zwrotu przez właściwą nazwę, która zostanie poproszony o wpisanie, a następnie system będzie szukać. Gdy rachunek bieżący zostanie znaleziony, można kliknąć na link, aby wysłać odpowiednie pismo na adres związany. Po tym znajdzie tylko w pudełku na mail z linkiem i reset po przejściu przez niego, aby wprowadzić nowy potwierdzenie hasła. Ale co zrobić, gdy na przykład, dziewczyna zapomniałem hasło z „Instagramma”, jak go przywrócić, wiem to, ale to podano przy rejestracji adres e-mail nie pamięta? Tutaj w poręcznej jednego uniwersalnego sposobu, który wiele osób zapomina, a może po prostu nie wiem.

Jak przywrócić „Instagramm”, jeśli nie pamiętasz adresu e-mail. Komputery Komunikacja z urządzeniami mobilnymi

Nie jest tajemnicą, że wielu z Instagramma zarejestrowani użytkownicy „bardzo często wytwarzają wejście nie tylko z komputerów lub laptopów poprzez przeglądarkę, ale również stworzenie specjalnej aplikacji na urządzeniach mobilnych na bezpośredni dostęp, z pominięciem przeglądarki internetowej. Taki wniosek po pierwszym wejściu dane rejestracyjne przechowuje je w urządzeniu.

Tak więc problem jak odzyskać „Instagramm” bez poczty elektronicznej, rozwiązany w elementarny. Jeśli użytkownik nie pamięta adres, który otrzyma list potwierdzający zmianę hasła, nie ma nic łatwiejszego niż wejść w mailu z urządzenia mobilnego. Jednak najprostszym sposobem, aby wejść do programu i zmienić hasło bezpośrednio w nim (wejście na smartfonie lub tablecie, w większości przypadków odbywa się to automatycznie).

Zmień adres e-mail do jednego z systemów

Oprócz przywrócenia hasła można edytować i adres e-mail. Aby to zrobić na tym samym urządzeniu mobilnym powinno wejść w edycji profilu, należy usunąć istniejący adres, zarejestruj adres zamiast nowej (innej) polu i kliknij przycisk Zapisz.

Aby to sprawdzić, można spróbować użyć odzyskiwania hasła z początkowego okna, które pojawia się w przeglądarce na komputerze, przy wejściu do serwisu. Naturalnie, te maile muszą zapamiętać lub zanotować.

Odnawianie rejestracji za pomocą Facebooka

Wreszcie kwestia jak przywrócić „Instagramm”, można zdecydować, czy użytkownik ma przywiązany konto w serwisie społecznościowym Facebook, co jest dość często, to w serwisie Facebook Instagram po raz pierwszy pojawił, aw pierwszej rejestracji był przywiązany specjalnie do konta sieci społecznościowej.

Aby przywrócić lub zresetować hasło w ten sposób w metodzie selekcji okno powinno być powiązanie odzyskanie przez Facebook. Faktycznie, można to zrobić na kilka sposobów. Można zmienić oryginalnej wiadomości w sieci, ale jest to nieco niewygodne. Najprostszym sposobem na korzystanie z wejścia za pośrednictwem sieci społecznej z urządzeń mobilnych z aplikacji na Facebooku (na Androida jest częścią standardowego zestawu systemu).

List wskazuje odnośnik może zostać wysłana do Gmaila, jeśli oryginalny wpis w aplikacji została wykonana za pośrednictwem konta Google rejestracji. Z urządzenia mobilnego wejdzie tylko w określonym oknie i powtórz powyższe czynności.

Uwaga: Adres e-mail Instagramm i Facebook są różne od siebie, nie zapominaj o tym.

zamiast wynik

Jak widać, problem jak odzyskać „Instagramm”, jeśli nie pamiętasz adresu e-mail, wystarczy po prostu jest rozwiązany. Jeśli dasz radę, to najlepiej użyć techniki, które polega na konto wiążącej, nie tylko do skrzynki pocztowej, ale także do aplikacji zainstalowanej na urządzeniu przenośnym, które mogą znacznie ułatwić proces zdrowienia. Jeśli to nie zadziała, pytanie, jak przywrócić „Instagramm”, może być łatwo rozwiązany za pośrednictwem usługi z ważną rejestracją w serwisie społecznościowym Facebook. W ogóle, to wyjście jest zawsze.