601 Shares 8471 views

„VKontakte”: człowiek i jego poszukiwanie

W przypadku korzystania z usługi „portalu VKontakte” ludzie chcą znaleźć przyjaciela, za to istnieje kilka sposobów. Korzystanie z portali społecznościowych często zależy od możliwości komunikacji między ludźmi na odległość w dowolnym momencie. „VKontakte” jest bardzo łatwe: wystarczy mieć konto. W związku z tym nasuwa się naturalne pytanie: jak znaleźć osobę „VKontakte”? Warto zastanowić się ten problem w szczegółach.

Globalny poszukiwanie

Najpierw podkreślić, że jest to możliwe, a wariant, w którym ludzie szukaj „VKontakte” bez rejestracji. Dlaczego on, dlaczego nie przyłączyć się do sieci? Załóżmy, że użytkownik nie ma zapotrzebowania na to, czy on nie chce nagłośnić jego zainteresowanie. W tym przypadku konieczne jest, aby przypomnieć sobie wszystkie dane związane z konkretną osobą. W szczególności imię i nazwisko, pseudonim, możliwej daty urodzenia i miasto, w którym żyje. Powinniśmy również powiedzieć o wyszukiwarkach. Fakt, że nie ma różnicy, który z nich korzystać i na jakiej przeglądarce ich uruchomienia. Wyszukiwane powinien wyglądać mniej więcej tak: „VKontakte Mariya Potapova” lub „VC Masha Rasteryasha Psków”. Dozwolone wszelkie możliwe odmiany. Jeśli strona użytkownik nie jest ukryty w ustawieniach prywatności zapytań nie są użytkownikami sieci społecznej, na ekranie pokaże liczbę linków do witryny „Vkontakte”. Osoba szukasz może być wśród nich.

konto

Jeśli darmowa wyszukiwarka dał nic, należy zwrócić uwagę na istniejące konto lub wykorzystać profil znajomego. Następnie spojrzeć na pasku po lewej stronie profilu. Nie będzie lista „Wiadomości”, przycisk „Zdjęcia”, etc. I prawie na samym dole jest funkcją „Wiadomości”. Musisz iść do niej, a na górnym panelu strony, który pojawia się, aby przejść do sekcji „Szukaj”, lub użyć kolumny „Przyjaciele” prawa, które mają również elementy do filtrowania użytkowników. Podobna możliwość istnieje, a na górze, powyżej rachunku fotograficznym, jednak pierwsza obejmuje zaawansowane opcje. Teraz konieczne jest, aby przypomnieć po raz kolejny wszystkie znane wiarygodne informacje na temat pożądanego obiektu, i zapisać je w dół. Ten ostatni punkt jest ważny, ponieważ „są wyświetlane dokładnie tak, jak napisane.” Taki szczegółowy wyszukiwania dla ludzi w oparciu o zasadę Posiadanie konta „VKontakte”, człowiek może ukryć ustawienia prywatności wymaganych informacji lub nie podać go w ogóle, dlatego jego strona będzie automatycznie w lewo. Połączyliśmy zestaw danych wejściowych. Tak więc, w dolnej linii na poszukiwaniu usług portalu „VKontakte” sprowadza się do ludzi na wiele sposobów: poprzez wypełnienie pól z podstawowych informacji, zdjęciem i numerem telefonu. Możliwe jest również łączenie lub wskazanie tylko raz.

„VKontakte”: Podstawowe informacje

Teraz trzeba zdecydować, co jest najlepsze w celu realizacji wyszukiwania: szybki i zaawansowany. Jeśli inicjały danej osoby są znane, można spróbować „Express”. Jeśli użytkownik nie widział go ani rozmawiał osobiście z nieznaną osobę, należy wprowadzić dodatkowe dane w postaci miasta, data urodzenia, szkoła, dostępności wykształcenia, płci wyższej i wieku, a także możliwej sytuacji rodzinnej.

Szukaj zdjęć i numer telefonu

Jeśli informacje, które są poszukiwane przez „VKontakte” osób nieznanych, chyba że nazwa jest dostępna, można umieścić w specjalnej sekcji o nazwie „Tylko ze zdjęciem” i zacząć patrzeć na osoby używającej pamięć wzrokową. Jeśli nagle mieć jeden kontakt, można wprowadzić ciąg kwerendy i numer telefonu. Istnieją dwa warianty: z 8 lub 7, a także siedem. Jeśli numer jest podany, wówczas osoba gwarantowana jest znaleźć. W przypadku jego kilku stronach internetowych, aby śledzić wystarczająco, który z nich miałby pojawić się częściej i napisz do użytkownika.

To podstawowe sposoby znalezienia osoby w sieci społecznej zarówno rejestracji i bez, a także z dodatkowymi danymi. Jest to dość proste, jeśli spojrzeć.