127 Shares 9220 views

Lista Social Networking: Najlepiej z najbardziej popularnych środków do komunikacji

Tworząc listę sieci społecznych, które zajmują czołowe miejsca w światowych rankingach, eksperci zidentyfikowali dziesięć usługi, które udało się zebrać rekordową publiczność na ich przestrzenie. Globalne projekty spełniają wszystkie rodzaje ludzi żyjących w różnych krajach, w różnych religii, różnych od siebie poziomem dochodów, statusu społecznego, wieku, zainteresowań, i tak dalej. D.

Facebook

W ciągu ostatnich kilku lat, szybka i nowoczesna sieć Facebook pewnie utrzymuje wiodącą pozycję we wszystkich ocen. Teren stał się najbardziej popularnym i wspólny projekt tego typu na świecie, ale liczba użytkowników stale rośnie każdego dnia, z tendencją do liczby wszystkich posiadaczy urządzeń mobilnych. Rosnąca jakość i FB – są regularnie wprowadzając nowe narzędzia i możliwości, przyspieszając pracę, lepszą integrację z smartfonów.

Google+

Niedopuszczalne nie został uwzględniony w naszej liście sieci społecznych, które są połączone ze sobą miliony posiadaczy kont Google. Każdy, kto zarejestrował się na usługi e-mail z popularnej wyszukiwarki, można łatwo podłączyć do Google+. Projekt jest stale ewoluują, a teraz przez bogactwo funkcji i cech usługi nie jest gorszy od lidera – Facebook. Na przykład, niedawno twórcy pozwalają użytkownikom na tworzenie grupowych czatów wideo.

świergot

Lista sieci społecznych, które są najbardziej popularne, Twitter był bynajmniej przypadkowe. Po tym wszystkim, jest to najbardziej wygodna usługa publikowania krótkich wiadomości. Twitter udostępnia swoim użytkownikom narzędzia do publikowania zdjęć i nagrań wideo i używać go niemal wszystko, w tym wpływowych polityków i świata gwiazd show-biznesu.

Instagram

Jest to prawdziwy raj dla miłośników fotografii. Nie tak dawno temu dołączył Instagram na Facebooku dyspozycji, ale do tej pory wygląda projektem autonomicznym. Każdego dnia na stronie istnieją miliony nowych zdjęć, które zostały przetworzone przy użyciu pięknych jasnych filtrów. Użytkownicy chętnie oceniać i komentować nowe publikacje.

Foursquare

Bez listy Foursquare social networking nie będzie kompletna. Usługa ta jest okazją do rozmowy z przyjaciółmi online, ale jest to „trick” nie o to chodzi. Rejestrując się na stronie rejestracji w konkretnym miejscu na mapie. Dodając przyjaciół, masz obserwować ich ruchy i spotkać, jeśli to możliwe.

Tumblr

Jednym z najszybciej rozwijających się sieci społecznych w Internecie. To działa na zasadzie bloga, która nadaje mu szybką pracę i ogromną popularnością wśród użytkowników. Masz możliwość prowadzenia własnej magazyn online, jak również widok aktualności i ciekawe publikacje innych uczestników.

I co mamy?

Więc nadal składa się z najlepszej listy serwisów społecznościowych. Rosja w ostatnich latach wydał kilka obiecujących projektów, które mają szansę przebić się do światowej czołówki. Tak więc, coraz to nowe rekordy frekwencji hit site „VKontakte”. Oprócz nieskończonych możliwości komunikacji (w tym Web-kamery), użytkownicy „VKontakte” mają dostęp do dużej liczby społeczności z różnych tematów i skupienie z największych bibliotek w RuNet wideo i nagrań audio. Ponadto, wiele ciekawych funkcji i łatwość obsługi przyciągnęła uwagę projekty „koledzy”, „My World” z Mail.ru.

Wyspecjalizowane serwisy społecznościowe

Nie wystarczy i kilka stron spośród nawet wyliczyć cały świat sieci społecznej. Lista ponieważ w tym przypadku będzie zawierała w sobie i tysiące więcej nie są zbyt duże, ale ciekawe projekty, które pozwalają komunikować się ze sobą wąskim kręgu ludzi. Na przykład, wielu badaczy, naukowców, i tych, którzy są po prostu zainteresowani nauką, z wielką przyjemnością cieszył witryny Academia.edu. I, na przykład, usługa CafeMom pozwala rozmawiać i znaleźć wiele ciekawych i przydatnych informacji dla młodych matek. Chrześcijanie też ma swoją własną sieć społeczną, i to się nazywa Cross.tv.

Każdego roku w Internecie pojawia się coraz więcej tego typu projektów, a tym samym, aby znaleźć ludzi podobnie myślących lub reklamować swoje wyroby do tych, którzy naprawdę byłby zainteresowany kupnem, dzisiaj jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Sieci społeczne i jakie używacie?