102 Shares 2786 views

Zarobki w społecznych. sieciach. Jak zarabiać na husky w „Vkontakte”?

Więc dzisiaj będziemy zrozumieć, jak zrobić Husky w „Vkontakte”. W ogóle, to aktywność przyciągnęła wielu. I w przeciwieństwie do większości wirtualnych „pracy”, z naszej pracy dzisiaj będzie w stanie poradzić sobie z nawet dziecko. Więc nie bój się – trzeba wszystko potoczy. Powinno być tylko trochę postarać i zaopatrzyć się w czasie. Przynajmniej kilka godzin dziennie. Pomoże to już przyzwoity zarobkowania. Ale jak zrobić Husky w „Vkontakte”?


Rzeczywistość czy sen

Zanim odpowiemy na to pytanie, pomyśl o tym, lecz w ogóle istnieje taka możliwość? Jest jedna rzecz – powiedzieć, że zarobki w życiu społecznym. Sieci – jest to rzeczywistość, a drugi – do zarabiania w ten sposób. W Internecie, a więc pełne fałszywych informacji w tym zakresie.

W rzeczywistości, aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób, aby Husky w „VC”, jak to możliwe. Mimo wszystko, ta metoda działa w Internecie naprawdę istnieje. Tak, że nie od razu przynoszą wielkie dochody, ale płacić za dostęp do sieci World Wide Web, na przykład, wystarczy. Ale przy wyborze takiej pracy będzie musiał być czujny i uważny. Mimo wszystko, wiele osób stara się oszustwa, aby uzyskać husky. Zobaczmy, w jaki sposób środki utrzymania można zaufać.

samopiar

Pierwsza opcja nie jest dla wszystkich, ale tylko bardzo ambitny i towarzyski użytkowników. Jeśli myślisz o tym, jak zarobić husky w „Vkontakte” na swojej stronie, można zrobić własny PR, ale bardzo ostrożnie. Tylko informacją, że można umieścić Huskies na właściwych stanowiskach, a zdjęcia za opłatą. Następnie określ styki do połączenia ze sobą, jak również koszt jednego „kliknięcia”.

W zasadzie, ta opcja nie jest tak popularne wśród użytkowników. Boleśnie, to jest niewiarygodne. Kiedy ludzie są zainteresowani, jak zarabiać pieniądze „VKontakte” Husky, a następnie podjąć się sugerować bardziej uniwersalnych rozwiązań problemu. Jeśli masz dużo przyjaciół, którzy są w stanie pomóc w organizacji public relations, możliwe niezależne zarobki. Innym negatywnym podejściem – zbyt długo realizacja. Sam poszukać klienta, który zapłaci za ciebie „sympatii”.

hosting

I tu jest bardziej interesujący scenariusz – to nic takiego użycia specjalistycznych usług hostingowych do generowania dochodów na portalach społecznościowych. Jak mogę zarobić husky w „VC” tą metodą? W zasadzie nie ma nic trudnego lub nadzwyczajne.

Wystarczy zarejestrować się na wybrane konta hostingowego przywiązany do swojego profilu w „Vkontakte”, a następnie podjąć tzw pracy, robiąc, że będziesz zarabiać. Nawiasem mówiąc, przy pomocy specjalistycznych usług dla zarobków w portalach społecznościowych – to nie tylko dochody „sympatii”. W uzupełnieniu do tego typu prac, zostanie poproszony, aby napisać recenzję, odśwież, i tak dalej. Aby być uczciwym, łącząc wszystkie te zadania, można uzyskać dobre dochody. Mniej niż jedna – różne zadania i wymaga sporo.

Gdzie się udać?

Jeśli już zdecydowaliśmy się na siebie jak zrobić Husky w „Vkontakte”, która cię z opcją hostingu został wybrany, trzeba dokładnie zastanowić się, w niektórych miejscach można naprawdę zacząć pracować bez kłopotów. Po tym wszystkim, nie wszystkie specjalistyczne usługi opłacone realizacji zleceń. Może po prostu oszukany i zostawić z niczym.

Aby tego uniknąć, najlepiej jest skontaktować sprawdzony stron internetowych. Na przykład, VKtarget lub V-podobny. Na usługi transmisji danych otrzymasz od 30 do 50 centów za podobne. Wydawałoby się, nie tak dużo. Ale jeśli spróbujesz, można nie tylko zwiększyć koszty, ale także, aby otrzymać stabilne dochody, które będą tylko proszę.

Ponadto, należy zwrócić uwagę na VKserfing i Cashbox. Tutaj husky opłata wzrasta do około 5 rubli maksimum. Ale jest negatywne i bardzo znaczące – nie dość pracy. Tak więc, aby stać się bogatym jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Ale jeśli jesteś po prostu ciekawi, jak zarobić husky w „VC” usługi te nadają się idealnie. Jest to konieczne po gdzieś zacząć!

wymiana

Oczywiście, najbardziej nowoczesny praca wirtualny przeprowadzone za pomocą specjalnych mediatorów – wymiany pracy. I na portalach społecznościowych zastosować również te usługi. Oni przynajmniej daje pewność, że zadanie zostanie wypłacona. I, oczywiście, sam obiecał spełnić wszystkie elementy na czas i prawidłowo. W przeciwnym wypadku klient ma prawo nie płacić za pracę.

Ale co wymiana zwrócić uwagę? Na przykład, Qcomment. Tutaj będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie, jak zrobić Husky w „Vkontakte”, a także zrozumieć, jak do generowania przychodów z różnych sieci społecznościowych i różnych typów zadań. Wynagrodzenia zmienia się – od 10 centów i do 50 rubli. Oczywiście, nikt nie będzie płacić za Podobnie jak 5-10 rubli. Ale dla repost lub pisania komentarzy – łatwo.

Podobało się – jest to kolejny rynek, który pozwala nie tylko dokonać szybkiego zysku, ale nie ma problemu, aby wycofać środki z użyciem elektronicznej portmonetki „WebMoney”. Husky zarobki w „Vkontakte” tam i zapłaciłem około 50 centów. Praca i klientom kompletne. Rejestracji jest prosta.

ProfitTask – kolejna wymiana że jest godny uwagi, jeśli jesteś zainteresowany pracą w sieciach społecznych bez problemów i niepotrzebnych kłopotów. Minimalne przypisania charge – 1,5 rubli. Ale tu, podobnie jak w większości przypadków tak nie jest wystarczające. Ale ten rynek przez długi czas pokazuje się jako stabilny „pracodawcy”.

dodatkowy dochód

Cóż, kolejnym dobrym rozwiązaniem, aby zarobić pieniądze na portalach społecznościowych – to odwołanie do copywriting Exchange. Jak dziwne, jak się może wydawać, ale bardzo często tego rodzaju stron internetowych mają pracę, co oznacza, husky, odśwież i komentarz. Oczywiście, „Vkontakte” tam prawie w pierwszej kolejności. Oznacza to, że będzie można zarobić dobre pieniądze. Nawiasem mówiąc, płacisz za 1 Jak jest 1 rubel. Tamtejsi problemem, podobnie jak we wszystkich poprzednich wersjach – szukać zleceń.

Jeśli ta trudność nie straszyć, a następnie zarejestrować się na Etxt lub Advego, a następnie zacząć szukać klientów. Jeśli uda nam się znaleźć sobie dobrego pracodawcy, zarobki w portalach społecznościowych będzie dla Ciebie dodatkowym źródłem dochodu godnej. I to nie może nie podobać. Najważniejsze jest to, aby spróbować znaleźć przez cały ten czas.

wyniki

Teraz nadszedł czas, aby dokonać podsumowania naszej dzisiejszej rozmowy. Jak widać, zrozumieć Husky zarobki w „Vkontakte” jest całkiem proste. W taki sam sposób, jak wyłowić najlepsze rozwiązanie problemu. Jednak, jak pokazuje praktyka, to najlepiej, aby połączyć wszystkie możliwe metody, aby korzystać z sieci społecznościowych. Tylko w tym przypadku zyski z Husky w „Vkontakte” przyniesie Ci radość.

Najważniejsze to starać się nie przeprowadza się na propozycjach, które obiecują zapłacić do pracy w sieciach społecznościowych jest bardzo drogie. oszuści IT. Wszelkie pieniądze z tego rodzaju klientów jeszcze nie widział. Ale praca, choć nie tak trudne, nadal postępować. Bądź czujny podczas pracy w sieci.