498 Shares 5358 views

Benny Urkides: biografia i zdjęcia

Jednym z najlepszych kickboxerów profesjonalnych przydomek Jet (Jet) – Benny Urkides. Jego filmy wciąż patrzeć z przyjemnością. Umiejętność Benny nie pokazał tylko w filmie. Spośród dwustu walk nigdy nie przegrał walkę i pozostał niepokonany. W artykule przedstawiono jego biografię.

Benny Urkides: dzieciństwo

Kolebką lekkoatleta 10 czerwca 1952 To wtedy w Stanach Zjednoczonych, w Kalifornii, w Los Angeles, Benny urodził. Jego rodzice byli zawodowi sportowcy. Jego matka była zapasy, a ojciec – boks. Rodzice, zgodnie z Benny, odgrywał ważną rolę w karierze swojego myśliwca. I walczyć zaczął uczyć się od dzieciństwa. Około połowa pochodzenia Hiszpanie Benny, częściowo w nim krew Indian amerykańskich.

Początek kariery sportowej

Benni Urkides rozpoczął boks trzy lata. Pięć już zaczął występować w ringu. Na 8 lat zaczął trening. Jego pierwszym trenerem był Bill Ryuisaki. W rezultacie otrzymał czarny pas w wieku 14 lat. I to było bardzo nietypowe dla 60-tych. Przez 1964 Benny uznano kolorowe bojowników.

światowym poziomie

W 1973 Urkides mówił na międzynarodowych mistrzostwach w walce bezstykowy. I pokonał Dzhona Natividada. W 1974 roku wystąpił w zawodach w Belgii i Anglii. W tym czasie on już był członkiem amerykańskiego zespołu E. Parker. W tym samym roku, nie chciał walczyć w stylu bezstykowej. Brał udział w Pucharze Świata w sztukach walki i wygrał.

W ciągu dwudziestu lat kariery sportowej Benny Urkides występował w wielu wersjach kickboxingu. I zaczął nagrywać do zwycięstw. Ponad 20 lat Urkides udało się zachować tytuł. W 1977 roku wyjechał do Japonii, którą odwiedził po raz pierwszy wtedy. W konkursach w pierwszej walce w szóstej rundzie nokaut Katsuyuki Suzuki.

Następnie został on wystawiony przeciwko niepokonany wojownik Kunimatsu Okau. W czwartej rundzie, i zapukał to Urkides. Od 1980 roku Benny rzadziej pojawił się w ringu. W latach od 1981 do 1984 roku. Walki były bardzo nieliczne. Okres ten zakończył się zwycięstwem nad innym Benny J. Sprung.

Od 1985 roku, kariera sportowa Urkides nieco „zwolnił”. W 1989 roku walczył z Nobuo Azuki, aw 1993 roku – ze znacznikami jest Yoshihisa. Po tym, Benni przeszkoleni w przeważającej części w autokarze.

Koniec kariery sportowe

kariera sportowa Urkides trwała wystarczająco długo. Zdobył 6 World Cup '24 i grał w różnych kategoriach wagowych. Ostatnia walka Benni Urkides odbyło się 25-letnich japońskich tytułów mistrzowskich z. Konkurs odbył się w roku 1993. W tym czasie miał okazało 42 lat.

Po zakończeniu kariery sportowej Benni jego Urkides (kickboxing) stał się trenerem. Skoro ma dziewięć czarnych pasów w różnych sztukach walki (karate, aikido, itp), napisałem wiele książek szkoleniowych i był autorem filmów szkoleniowych. Jego klub coachingu znajduje się w Kalifornii, w Hollywood.

B. Urkides – najwyższa wypłacona i słynny nauczyciel sztuk walki na świecie. On jest osobistym trenerem wielu topowych modeli i hollywoodzkich gwiazd. Na przykład, Van Damme, Chuck Norris, Nicole Kidman, i wiele innych.

Profesjonalne kickboxer Benny Urkides: jego filmy

Po 1993 roku nie tylko stał się profesjonalnym trenerem kickboxingu. Włożył wiele sztuczek dla bojowników. I osobiście wystąpił w wielu filmach. Jego brat Urk, oprócz sportowej karierze, był zarówno aktorem. Wraz z nim, Benny pojawił się w filmie dokumentalnym.

Po zakończeniu jego kariery sportowej, nie stał się tylko trener. Okresowo usuwany w filmach. Na przykład, Benni Urkides i Dzheki Chan grali razem w filmie „Wieczne smoki” i „Interes na kółkach”. Słynny sportowiec i stał się bohaterem japońskich komiksów „Jet Benny”.

życie osobiste

Benny żona imię Sara. Mają córkę, która para nazwie Monique. Nie tylko Benny nadal ćwiczyć kickboxing w klubie, ale także jego piękne kobiety. Sarah i Monique są również zaangażowane w walkę. Urkides ogłosił, że w jego życiu nie ma tylko trzy kobiety: żony, córki i matki.

Ciekawostki Urkides

Pierścienia „trick” Urkides – kopnięty w skoku z kolei (inaczej – wiatraczek). 200 walk, który miał sportowca, nie traci neiodnogo razy. A 63 x meczów mistrzostw świata 57 razy nokaut. I Urkides często walczył nawet z tymi, którzy są lepsze od jego kategorii wagowej i wzrostu. W latach 80-tych. Benny Leonard R. kwestionowane, ale bokser nie podjąć to wyzwanie.

To Benni Urkides stał się założycielem „Karate Ukidokan”. I ten styl w Japonii uznawane jako oficjalne sztuki. nazywa „Ukidokan karate” synteza dziewięciu dyscyplinach. Wziął mój najlepszy właśnie to, czego potrzebował, i połączone w jedną. W rezultacie powstał zupełnie nowy styl. Ten styl nie jest walka tylko w ringu, ma elementy walk ulicznych. Benny uczy swoich uczniów, aby oprzeć się wroga w żadnej bójki. Łącznie w walkach ulicznych.

B. Mamy trzy Urkides ciemną plamkę na boisku sportowym. „Bez rezultatu i zapowiedzi” został nagrany trzy razy wyniki walk. W 1977 Urkides przeciwieństwie Narongnoya Kiatbandita (w stylu Muay Thai). W 9 rundzie, był na podłodze. Druga bitwa w 1978 roku jest wyraźnie widoczne w filmie. I to jest jasne, że wygrał Urkides przeciwnika. Trzeci raz Benny stracił amerykański Billy Jackson.

Ale wszystkie trzy razy był powody wyniki bitwy nie zostały ujawnione, ale pretendentów zwycięstwo nie Urkides policzone. To naruszenie zasad walki, bitwa była tylko orientacyjne, rękawice mają większy rozmiar. W ten sposób wszystkie trzy Porażki Urkides niezauważone i poszedł pod „bez ogłoszenia wyniku” rekordu.