867 Shares 7723 views

Jak nadgarstek wiatr otula krok po kroku instrukcje z obrazkami

Początkujący bokserzy często są zainteresowane z pytaniem: jak wiatr okłady na nadgarstek? Jest to prosta sprawa, ale to wymaga cierpliwości i opieki od ciebie. Istnieje wiele sposobów, jak wiatr okłady na nadgarstek, a tylko niektóre z nich są bardzo łatwe w użyciu. Każdy bokser wybiera metodę, która mu odpowiada bardziej niż inni. W artykule omówiono sposób rolce nadgarstka okłady najpopularniejszym sposobem. Nawiasem mówiąc, taka metoda jest używana i zawodowych bokserów. Nasz artykuł ze zdjęciami, a dzięki nim będzie można jeszcze łatwiej zrozumieć jak wiatr okłady nadgarstka. Zaczynamy od wizyty w sklepie sportowym. Wybrać wystarczającą bandaże 3-5 metrów (w zależności od wielkości dłoni). Koszt tego produktu to około 100-300 rubli. Istnieją, oczywiście, i droższe, z dobrze znanych marek, ale nadal są przybysze do niczego.

Jako okłady na nadgarstek wiatr: instrukcja

Etap 1.

Aby rozpocząć, należy wziąć bandaż i nosić „hak”, aby zostać ustalony na kciuka. Zaczynają wiatr bandaż z górnym dłoni. W żadnym wypadku nie zaczynają się trząść od wewnątrz, ponieważ w takim przypadku, bandaż może po prostu naprawić złe nadgarstek i będzie zagrażać obrażeń. Aby zrozumieć, spojrzeć na zdjęcie.

Etap 2

Poświęć kilka motki (dwa, trzy lub cztery) wokół nadgarstka. W tym samym czasie, upewnij się, że bandaż ciasno i nagrał swoją rękę, ale nie szczypać go w tym samym czasie. Zobacz także, aby uniknąć marszczenia tkaniny.

etap trzeci

Teraz, podnosząc bandaż, weź dwa motki na dłoni na górze palcem (patrz rysunek). Kończąc drugą turę, przewiń w dół i zawinąć ponownie nadgarstka dla lepszego utrwalenia.

etap 4-ty

Teraz zaczynają się konsolidować między palcami. Kiedy już zwinięty bandaż poprzek nadgarstka (koniec trzeciego etapu), umieścić go między małym palcem i serdecznego palca, robiąc obrót poprzez wewnętrznej stronie dłoni. Ponownie zamocować go na nadgarstku. W ten sam sposób, do tyłu pozostałe trzy palce. Upewnij się, że tkanina nie tworzy fałd, albo w intensywnym treningu mogą uszkodzić skórę między palcami.

Etap 5 Th

Po 4. etapie potrwać kilka (trzy, cztery lub pięć) cewki wokół kostkach ich lepszej ochrony przed kontuzji.

etap 6-ty

Po tym, ta sama metoda naprawić całą rękę. Zrób kilka obrotów wokół kości nadgarstka. Kontynuować aż do momentu, gdy opatrunek jest skończona. Przesuń rękę zginać i prostować palce. Posłuchaj: Czy wiesz, że jeśli nic nie zakłóca przyjazny dla użytkownika?

Krok 7: Jak zawiązać okłady na nadgarstek

Po zawinięte całą tkaninę pod ręką, można zobaczyć na rzep. Teraz wystarczy go naprawić końcówkę bandaża, przyklejony do tkaniny. Ten łącznik może być w każdym bandaża.

Jak nadgarstek wiatr otula 35?

Podobnie jak w każdej innej długości. Wystarczy pamiętać, że dla dużej dłoni tej wielkości może nie wystarczyć. Dorośli mężczyźni są najlepiej kupić bandaż boks 4-5 metrów. Kobiety dopasowanie i mniejsze długo. Teraz, gdy wiesz, jak wiatr nadgarstek zawija poprawnie.