736 Shares 3329 views

Maxim Grishin: nadzieja rosyjskiego MMA

Rosyjscy sportowcy wyraźnie działają w wielu dyscyplinach sportowych. Nie jest wyjątkiem w tym walk mieszanych, w których liczba wybitnych i utalentowanych wojowników z Rosji po prostu przewraca. Jednym z takich pojedyncza walka, która jest mówić bardziej szczegółowo, jest Maxim Grishin. Jego losy i osiągnięcia zostaną omówione w tym artykule.

tylko fakty

Maxim Grishin, którego zdjęcie jest poniżej, urodził się w miasteczku o nazwie Tambov 02 maja 1984. W sporcie chodzi z armią walki wręcz. Służył w wojsku w Trans-Bajkał Okręgu Wojskowego, gdzie był w stanie wygrać wszystko, co jest możliwe w tym sporcie dla żołnierza. Maxim posiada wykształcenie wyższe. Uznane przez sportowca, w domu spędza wspieranie tylko szkolenie w judo, boks i treningu siłowego. A w tych dniach, kiedy postawić się w optymalnym kształtem do nadchodzącej walki zawodowej, idzie na zgrupowaniu w Stary Oskoł.

W MMA do 2011 pełnił w wadze ciężkiej, a od 2012 roku do chwili obecnej jest wojownikiem półciężkiej klasa wagi, jak w tym dziale nie ma żadnych korzyści lub do kierowania własnym ciężarem. Pociągi pod kierunkiem Aleksandra Michkova i Vladimir Woronow. Klub jest Akhmat Podziemny krąg. Trzymał 28 zawodowych walk, z których 22 wygrał. Oprócz MMA, a nasz bohater miał jedną profesjonalną walkę zgodnie z zasadami kickboxingu, który był w stanie wygrać. Również Maxim Grishin – wojownikiem, który znany jest również fakt, że podczas występów słynnego Fedora Emelianenko był jego stałym partnerem sparing.

W 2010 roku za swoje osiągnięcia sportowe Maxim została umieszczona na trzydziestym piątym miejscu rankingu wagi ciężkiej planety szanowanego magazynu o MMA walka.

początek

W walkach mieszanych Maxim Grishin zadebiutował w World Championship 2008. Pankration Turnieju Już w swoim debiutanckim walce mógł wygrać decyzję Gela Getsadze sędziów. Jednak w drugiej walce mistrzostw rosyjski przyznał wcześniej, brakuje ruch składania, aby jego rodak Baga Agaev.

trudna droga

Po takim kontrowersyjnym rozpocząć karierę zawodową Maksim Grishin wygrał Magomed Umarowa, tracąc Shane Spraw Rosario i Joaquim Ferreira i ponownie wydany dwa zwycięstwa na sam walczyć. Jednak w grudniu 2009 roku, ustąpiła niemieckiego David Baziaku na KSW 12. Po tym turnieju Grishin zdobył trzy zwycięstwa z rzędu, aw jednym przypadku – szeroko znane dzisiaj Bellator i UFC fighter Aleksandrom Volkovym. Rosjanie sukces seria została przerwana przez nieżyjącego gruziński Guram Gugenishvili wiosną 2011 roku.

Walka o tytuł

Na jesieni 2011 roku Maxim Grishin, którego biografia jest pełna wzlotów i upadków w tym sporcie, ma prawo wejść do walki o pas mistrza wagi ciężkiej okresowego-M-1 organizacji. Jego przeciwnikiem był Amerykanin Kenny Garner. Prawdziwe wykorzystał do Garner. W piątej rundzie rosyjskim brakowało kilku twardych uderzeń i musiała dać sygnał poddania. Zatem Maxim stracił szansę stać się mistrzem tymczasowy i przegrał przez TKO.

Nawiasem mówiąc, po walce obaj zawodnicy byli w szpitalu, a przegrany Maxim został zwolniony z nią jeszcze przed zwycięskimi Amerykanów. Jednocześnie Grishina zdiagnozowano wstrząs. Należy uczciwie powiedzieć, że w tej walce, Max wszedł z ławki rannych Gugenishvili i przeleciał pół świata, aby walczyć z Garner. Niemniej, brak odpowiedniego szkolenia i aklimatyzacji dały negatywne wyniki w postaci wczesnych zmian.

Ciąg dalszy kariery

Po tak głośnym porażki Grishin postanowił zejść do kategorii. Jego pierwsza walka w nowej kategorii wagowej odbyła się 16 maja 2012. I w przeciwieństwie mu Szwed Joachim Christensen. Maxim był w stanie wygrać miażdżące zwycięstwo na punkty. Po tej walce zostali pokonani przez nokaut Amerykanów Uilyam Hill i Ray Lopez. Jednak na tym Maxim Grishin – bojownika z charakterem żelaza – nie powstrzymało. On nadal wykonywać i wygrał serię siedmiu kolejnych zwycięstw. Jego ręce spadły przez przedstawicieli USA, Nowej Zelandii, Brazylii, Polski, Rosji. Jednak 04 października 2016 stracił ponownie. Tym razem był to sprawca Mohammed Ankalaev. W tej chwili Twoja ostatnia walka Grishin odbędzie 26 lutego 2017 roku, który był w stanie wbić kopniaka w głowę Mateja Batinicha.