674 Shares 4846 views

Inteligentny kasyno „Co? Gdzie? Kiedy?” Kto Ołów „Co? Gdzie? Kiedy?” Ciekawostki o programie

Ta transmisja dekady mocno w pierwszym starcie kanału transmisji, gdzie było po wytworzeniu. Czas wymagać aktualizacji, które zainteresowane studio projektowe, zasady, obwody turnieju. Zmieniono i tych, którzy wciąż pozostawał za kulisami. Kto Ołów „Co? Gdzie? Kiedy? „- ten i inne problemy nadal analizować.

Proste zasady i główną tajemnicą

Jest uważany za jeden z pierwszych gier intelektualnych telewizji. Zasady są dość proste i jasne. Sześć osób z zespołem powinien poprawnie odpowiedzieć na pytania przesyłane przez widzów. Lek podaje się jedną minutę. W przypadku błędnej odpowiedzi wpłacić pieniądze na wysyłane są do odbiorców linii (szacowana ilość emisji).

Z góry jest głosem mistrza. Ani eksperci, ani widzowie nie mogą go zobaczyć, a przez długi czas wszyscy zastanawiałem się, kim jest wiodącym „Co? Gdzie? Kiedy? „Czy to jest człowiek żyjący, lub montowane głos? Oczywiście, istniały przypuszczenia, ale teraz fakt ten nie pozostawia żadnych wątpliwości. Tym bardziej, że stworzenie wiodącego transmisji zmieniał się kilkakrotnie. Pomimo tego, obrazem niewidzialnego człowieka jest nadal główną cechą programu.

Wiek – nie imadło

Tworzenie pokazu gry jest zakorzenione w historii i sięga do 1975 roku .. To był pierwszy raz, Vladimir Woroszyłow przedstawił swój pomysł. On stał się człowiekiem, aby zrealizować swój pomysł, co powinno być przekazywanie i długo pozostawał jej niekwestionowany mistrz. Początkowo zasady różnią się od tych znanych z aktualnym publiczności, ale jako całość ogólna atmosfera gry jest przechowywany tutaj na długi czterdziestu lat.

Niemal natychmiast został wymyślony przez słynnego „bączka”, który jest symbolem programu. On decyduje, które będą rozpatrywane pytanie, kto będzie odpowiedzialny. Później gra została umieszczona w telewizji Youth Club. W okresie istnienia programu była ogromna liczba fanów. Ale czy wiedzą, że cała historia?

Na przykład, niewiele osób pamięta, że pierwszy Woroszyłow był związany z przeniesieniem jej twórcy. Pozostał za kulisami, obserwując z boku. W tym przypadku jest to dość logiczne pytanie o to, kto jest liderem, „Co? Gdzie? Kiedy? „W pierwszej grze. Wiele będzie zaskoczony, ale debiut edycja odbyła się pod przewodnictwem Aleksandra Maslyakova. Dał drogę Władimira Jakovljević, i wrócił do swego „KVN”.

Po pierwsze, nie było polecenie od telewidzów. Ona pojawiła się później. Więc Vladimir Woroszyłow osobiście wynalazł pierwszą pracę. Kiedy te opłaty są przeciwko niemu zostały wycofane, redaktorzy musiał prowizji tysiące listów, szukając najciekawszych pytań. Od 1991 roku związany nieistotnych zmian, które dotyka zwykłych reguł gry. Tak więc okazało się kasynie intelektualnej. Według widzów, nazwa najtrafniej odzwierciedla prawdziwą istotę. Transferu wolno zarabiać własne zdanie, że to szczególnie ważne w trudnym okresie dla kraju.

Nowe twarze, stare trendy

W 2001 roku Władimir Woroszyłow nie było. To była wielka strata dla programu, ale kierownictwo kanału nie ma go zamknąć. Nowy Borys stał się wiodącym hak. „Co? Gdzie? Kiedy? „Nie uległa globalnych zmian, ale dodaje odrobinę intrygi. W pierwszych edycjach, gdzie Borys był zaangażowany jak ołów, za pomocą komputera zniekształcony głos, tak że nikt nie mógł odgadnąć, kto ukrywa się w kabinie komentarzem. Po chwili otworzył jego osobowość, ale powstrzymał się od pojawiające się w ramce.

Boris Kryuk dostał w telewizji w okresie dojrzewania. Jego matka Natalia Stetsenko był głównym asystentem Vladimira Woroszyłowa w tworzeniu transferu. Ponadto, wyszła za niego. zatem Władimir Y. stała Hook ojczyma. Od pierwszych zagadnień usiadł obok Woroszyłowa, słuchając jego techniki i doświadczenia. Przez długi czas prowadził „miłość od pierwszego wejrzenia” i „mózgiem Ring”.

Wraz z nadejściem Boris w grze, wiele zauważyć jego niezwykły styl sędziów, który nie jest zawsze lubiłem ekspertów i publiczności. W tym przypadku, przeniesienia „What? Gdzie? Kiedy? „Stało się bardziej intensywne i emocjonalne. Najważniejszą rzeczą jest to, że nadal odczuwa podniecenie intelektualnej. Oprócz swojej obecnej pozycji w grze, Boris Kryuk jest Wiceprezes Stowarzyszenia Klubu. Ma również wiodącą pozycję firmy „Play TV”.

Współczesna trafności

Zapoznanie ze sposobem, że program upłynął od momentu jej powstania, a teraz wiemy, kto jest gospodarzem „co? Gdzie? Kiedy? „Dzisiaj, transfer nie traci na popularności. Musimy przyznać, że gra stała się bardziej skomercjalizowane. Ale publiczność z takim samym zainteresowaniem oczekują na nową serię, ale przed ekspertami otworzył kolejną szansę na znajomości rzeczy wokół nas.