724 Shares 5104 views

Ocena na kanałach YouTube

Dawno minęły czasy, kiedy zasłania całą rodzinę TV oglądać ciekawe występy. Dziś na miejscu YouTube na telewizorze przyjść. Jest to video hosting service, gdzie użytkownicy mogą zamieszczać swoje własne filmy, aby pokazać innym ludziom. Ponadto, właściciel treści może zarabiać dla każdego widoku jego pracy. Praca „Youtube” rozpoczęła się w 2005 roku, w bardzo krótkim czasie stała się bardzo popularna na całym świecie. W 2012 roku został nagrany, że liczba odwiedzin przekroczyła 4 mld znak.

Krótko po premierze, wielu utalentowanych użytkownicy zaczęli tworzyć własne pokazy na udostępnianie wideo, a ich liczba rośnie tylko z każdym rokiem. Ostatnio niewiele mógł uwierzyć, że filmowania, można zarobić fortunę. Do 2016 roku na „YouTube” ogromna liczba blogerów, którzy pochwalić się wiele milionów armię fanów, dobre wynagrodzenie i uznanie społeczne.

Więc dzisiaj była rzeczywista ocena na kanałach YouTube. To, co zostanie omówione.

1. Pewdiepie

Kanał ocena powinna rozpocząć się z tego szwedzkiego chłopca, który w 26 lat znany jest na całym świecie. Prawdziwe nazwisko – Pewdiepie. Stworzyła swój własny kanał na wiosnę 2010 roku, ale szybki rozwój rozpoczął się dopiero w 2012 roku. Ocena kanał zdobył dzięki ogromnej publiczności. W 2016 roku na PewDiePie ponad 48 milionów abonentów na całym świecie. Jego filmy wyglądał około 13 miliardów razy. Jego kanał został uznany za najszybciej rozwijającą się w nowoczesnym „YouTube”. Ocena gier kanał tematem jest dziś szczególnie istotne. Wielu może powiedzieć z pewnością, że to Pewdiepie jednym z pierwszych, aby strzelać przejściu gry na aparat. Jej roczne przychody szacuje się między 1 a 18 milionów dolarów.

2. HolaSoyGerman

Ocena kanału i był popularny facet z Chile. Prawdziwe nazwisko – Herman Garmendia. Studiuje muzykę i ma swój własny zespół. Kanał często są przyczepy z jego występów. Na swoim kanale podpisało ponad 29 milionów użytkowników, co czyni go najpopularniejszym yutuberom Hiszpanie. W światowych rankingach „Youtube” -channels wszedł w drugiej linii. Na wiosnę 2016 roku opublikował książkę.

Herman w młodym wieku zaczął uczyć się muzyki, a od 13 lat stworzyła grupę z bratem. Pierwszy film przesłanych w 2011 roku, nie wiedząc, że spadek ratingu kanałów światowych. W 2016 roku otrzymał przycisk diamentu.

3. JustinBieberVEVO

Na trzecim miejscu w rankingu „Youtube” -channels chybił projektu znana piosenkarka pop. Dzisiaj, kanadyjski muzyk ma tylko 22 lat, a jej działalność jest oglądanie ponad 24 milionów abonentów na YouTube. Kanał zarejestrowany jesienią 2009 roku, przesłanych 125 filmów. W tym czasie ponad 12 milionów razy oglądano jego filmy. W dniu kanału jest podpisany przez około 14 milionów użytkowników, a zawartość jest postrzegana 11 milionów razy. Wzrost ten może być przedmiotem zazdrości wielu blogerów, którzy mają wydać, aby stworzyć film z tygodnia. Przez miesiąc kanał zarabia około $ 1 mln.

4. Smosh

Jeden z najstarszych kanałów w „YouTube”. Została założona w grudniu 2005 roku, kilka miesięcy po otwarciu udostępniania wideo. Kanał został założony przez dwóch komików, którzy rozpoczęli swoją karierę wcześniej. W lecie 2012 roku, kanał otrzymał ponad 5 milionów abonentów i stał się jednym z najbardziej popularnych stronie udostępniania wideo. W zimie 2013 roku, a faceci byli w stanie zrobić, aby stać się pierwszym w liczbie abonentów. Jednakże, wyprzedził „PyuDiPay” W sierpniu, które wykazały ogromny wzrost. Obecnie kanał został podpisany do 22,4 mln użytkowników. We wrześniu 2014 roku media informowały, że o sławnych Amerykanów usunięty film fabularny.

5. EeOneGuy

Ten kanał jest znany wielu rosyjskojęzycznych abonentów. Ratingi rosyjskich kanałów był kilka lat po jej powstaniu. W światowym szczycie jest tylko około 70 miejsc. Kanał „Ivangay” założył Ivanom Rudskim, który pochodzi z Ukrainy. Zyskała popularność dzięki wideo gry Minecraft. Kanał regularnie pojawiają letsplei i videoblogs. Jest uważany za jeden z najlepszych yutuberov w tej chwili. Kanał Ivan pojawił się wiosną 2013 roku, a jego młody można nazwać na „YouTube”. Bardzo szybko zacząłem rozwijać i już w 2016 roku posiada 9,3 mln abonentów. Według niepotwierdzonych doniesień, miesięczny dochód kanału może być 20 tysięcy dolarów. W rosyjskojęzyczna „Youtube” podkreślono fakt, że w krótkim czasie udało się wyprzedzić starszych i reprezentatywnych kanałów. Przeciętne miesięczne publiczność „Iwangi” rośnie o 300 milionów abonentów.