597 Shares 5610 views

Xenia Chepenko – model i prezenter telewizyjny

Xenia Chepenko – bardzo atrakcyjna dziewczyna, modelka, a także jest bardzo dobrze znany prezenter telewizyjny jednego z rosyjskich kanałów. Zaśpiewała swój cenionych marzenie z dzieciństwa, a teraz pracuje na kanale „24” Moscow News kotwicy.


Xenia Chepenko: biografia

Xenia urodziła się w mieście Saratowie w dniu 11 grudnia, niestety, urodziła się dziewczynka pozostaje nieznany. Ciekawostką w życiu telewizyjnego prezentera jest to, że przedszkola uczęszczała wszystkie pięć dni, nie lubiła go tam, a ona przekonała rodziców, aby odebrać stamtąd, zamiast tego, obiecała dobre zachowanie i słuchać dorosłych. Uczennice ukończył w rodzinnym mieście, a następnie studia na miejscowym uniwersytecie społeczno-gospodarczego. Również w tym okresie Xenia poważnie fond modelowania biznesu.

Nawet wtedy, że chce pracować w telewizji. I tak, kiedy dać szansę, aby przejść do odlewania wiodącego kanału miejskiego, Xenia Chepenko postanowił nie przegapić tej okazji. Warto zauważyć, że dziewczyna miała szczęście za pierwszym razem, a wkrótce, pracowała jako reporter lokalnej gazety, który zyskał na tyle dobrze.

kariera

W 2011 roku zdecydowała się przenieść do stolicy i odwiedzić jedną z odlewów w lokalnej stacji telewizyjnej. Znowu dziewczyna miała szczęście, że trafiła do Kanału „Moskwa 24”. Początkowo Xenia Chepenko pracował w powietrzu w ciągu dnia, ale później widzowie mogli go zobaczyć podczas porannej wiadomości. W wywiadach mówiła, że kocha swoją pracę, więc z przyjemnością się do niej.

Xenia Chepenko wielokrotnie pomyślnie przeszła casting do roli wiodącym, może to pomogło jej modelowania przeszłości. Dziewczyna nie wie, jak zachowywać się przed kamerą i jak zaprezentować siebie. Warto zauważyć, że Xenia jest naprawdę dobre i okazuje na to jest bardzo miłe dla oka.

życie osobiste

W tej chwili jest ona wolna od związku. Zarówno Xenia mówi w jej życiu była sytuacja, gdy uciekła od pana młodego przed ślubem. Miała 21 lat i uważany za młody na małżeństwo, i nie był pewien co do mężczyzn.

Xenia, podobnie jak wiele dziewcząt marzy, aby wziąć ślub i żyć szczęśliwie z jednej ukochanej życia.

Jego wolny czas lubi spędzać prezenter bardzo aktywny, spacery z moim psem, gra w tenisa czy jazda konna.

Życzymy to urocze dziewczyny dalszych sukcesów w swojej karierze i życiu osobistym.