769 Shares 2641 views

Po zamknięciu „Dom 2”? Zostanie zamknięta, czy „Dom 2”, czy jest to tylko plotka?

Żyjemy w „Wspaniałe stulecie”, kod może stać się sławna każdy, niezależnie od wiedzy i umiejętności. „U-rurki”, sieci społecznych, takich jak „VKontakte”, „Facebook” i „Instragram” reality show – wszystkich tych luk wykorzystywanych przez młodych ludzi, by dostać się na ekranie i dostać trochę chwały. Jednym z takich projektów – show „House 2”, znany we wszystkich rosyjskojęzycznych krajach byłego ZSRR. Mimo swojej popularności, większość widzów, którzy mieszkają gdzie projekt jest nadawany, zastanawiając się, czy przyjść logiczny koniec tego programu i zostanie zamknięty, gdy „Dom 2”.

„Dom” – początek

Aby zrozumieć tajemnicę popularności serialu, wróćmy z powrotem do swoich korzeni i historii występowania. Po tym wszystkim, aby dowiedzieć się, czy zamknięty „Dom 2”, trzeba dowiedzieć się, kiedy i dlaczego projekt został otwarty.

To zaczęło się w 2003 roku pod nazwą „Dom”, był czołowym Nikolay Baskov, a następnie zmienić go Swietłana Chorkina, a ostateczna linia podsumował Dmitrij Nagiyev. Istotą serialu był następujący: rodzina odbyła para zbudował dom dla projektu, który następnie przez widzów głosujących miał dostać jeden z pary (parę wygraną, nawiasem mówiąc, z domu odmówił i poprosił o pieniądze zamiast rozpoczynania działalności gospodarczej).

Że projekt nie był ani tak skandaliczne albo tak sławny jak kontynuować jego „brat”, ale pierwsza część zebrać wystarczająco dużo odbiorców, aby kontynuować pokaz. Podczas gdy producenci nie sugerują nawet, każdy pęd podnieść drugą część projektu, i że miliony widzów będą zainteresowani po zamknięciu „Dom 2”.

Aby być kontynuowane. „Dom 2”

„Dom 2” został pomyślany jako kontynuacja pierwszej części projektu, ale historia zmieniła się nieco. 8 dziewcząt i 7 chłopców (single i nie mieć miejsce w każdej relacji) miały również zbudować dom, ale poza tym, że były one w stanie budować swój związek. Dmitry Nagiyev zostali powołani prowadzący (który później opuścił show), Ksenia Sobczak i Ksenia Borodina (2008 Olga Buzova dołączył do nich).

W pierwszym sezonie serialu "House 2", rozpoczętego w maju 2004 roku, publiczność pamiętał Alain Vodonaeva Stepan Mienszykowa, Olga Buzova, Roman Tretyakov, Sun (Olga Nikolayeva) może Abrikosov, Elena Berkova. A potem były pytania o to, kiedy, aby zamknąć „Dom 2”. Powodem było pewne skandaliczne szczegóły prywatnego życia dzieci, a także historii Eleny Berkovoy, po której pokaz został zastrzelony w erotycznych filmach i pornokartinah.

Nowy format telewizyjny

W ramach projektu „Dom 2” Koncepcja wystawy została zmieniona. Założył pierwszą parę „domy” nie byli zainteresowani w przeglądarce jako single, które nie są zaangażowane w budowę domu, a kucie własną relację. Chłopaki kłótnia, pojednać, zakochał się i zaczęła spotykać. Było to pierwsze z serii pojawiły się pytania, kiedy się zamknąć „Dom 2”. Publiczność nie podobać wielu scenach, jednak jest to powszechne w życiu młodych ludzi.

Przez upadek dom został zbudowany, człowiek przeniósł się do niej z wagonów budynek, nadal budować relacje, i prowadząc miesięcznie nagrodzone nagrodami ktoś (wyjazd za granicę, samochód, mieszkanie). Starzy członkowie opuszczającej, nowe – aw 2014 roku przez „Domu 2” zostało ponad 750 osób.

Kto korzysta z projektu „Dom 2”?

Ludzie, dobrowolnie lub mimowolnie stają publiczność projektu „Dom 2”, zastanawiam się, dlaczego młodzi ludzie biorą udział w takim projekcie i umieścić swoje życie na wyświetlaczu? Po tym wszystkim, co widzimy na ekranie, nazywane są nie tylko jako „prać brudów publicznie.” Po zamknięciu „Dom 2” do tego spektakularnego pokazu nie jest już zranić przetargu młodych zdanie?

W rzeczywistości projekt jest korzystny dla wszystkich. Widzów darmową rozrywkę, dużo bardziej interesujący niż oper mydlanych i seriali. Twórcy spektakli i właścicieli praw telewizyjnych do „House 2” zarobić miliony na wysoce rentownych projektów, ponieważ wszystkie one mają robić – ma służyć terytorium, do domu chłopaków i płacić im małe wynagrodzenie i spektakularne show za darmo kolorze uczestników.

Młodzież uczestnicząca w projekcie otrzymuje również „bułka z masłem”. To pieniądze od producentów, produktów reklamowych (płatne przez kosmetologami armii, farmaceutów, sklepikarzy dla że faceci byli jak w swoich produktach na ekranie przed milionami widzów) oraz kwot, jakie otrzymują od organizacji imprez firmowych i uroczystości, organizowane przez fanów show " dom 2. " Kiedy projekt zostanie zamknięty, wszystkie z tych osób pozostaje bez pracy, ale dlatego, że są bardziej zainteresowani innymi jego nieskończony czas.

„Dom 2” jako przedmiot krytyki

Uważa się, że ten projekt nie pozostawia nikogo obojętnym. Jego albo oglądają, lub otwarcie gardzą i dziwnego „Kiedy zostaną zamknięte«House 2»„2014 w międzyczasie stał się dziesiątym roku projektu na powietrzu, a wiodącym Ksenia Borodina powiedział, że ma nadzieję, że projekt będzie trwał aż do drugiej zera na figurze 10.

Ten transfer jest od dawna przedmiotem parodii, żartów, co dodatkowo przyczynia się do jego popularności. Najczęściej jest skazany upadek moralności wystawionej w pokazach. Rzeczywiście, w każdym numerze, nie tylko można zobaczyć czułości i pocałunków, ale także stać się mimowolnym świadkiem walki, przekleństwa, używając wulgarnego języka, sceny erotycznej i seksualnej natury. Ponadto skrytykował oczywistą grać na aparacie Większość ludzi żyjących w „Domu 2”, jak płace, młodzi ludzie są gotowi budować fikcyjnej relacji i organizować występy, aby przyciągnąć widzów. Pokaż fani zauważyć, że brakuje w tradycyjnych filmach i serialach telewizyjnych, więc „House 2” nie różni się od innych programów nowoczesnej telewizji.

spór

W 2005 roku został po raz pierwszy zakwestionował projekt. Ludmiła Stebenkova zastępca z Komisją na temat młodzieży poprosił prokuraturę, aby zamknąć projekt z udziałem czołowych Ksenia Sobczak ścigane. Powodem tego zabiegu był udział w pokazie nieletnich (Olgi Buzovoy, który w tym czasie miał 16 lat i siedemnastoletnia letnia Rita Agibalova) oraz „wykorzystywanie zainteresowania seksem.”

Po tym czasie została zmieniona kwestie nadawcze: rano „Dom-2 Lite” zaczęły być publikowane o godzinie 9.00 zamiast 15:30 normalnych dziennych godzinach „Dom 2. City of Love” – o godzinie 23:00, a wieczorem pół godziny „Dom-2. Po zachodzie słońca „, rozpoczął nadawanie na północy.

Długie lata „House 2”

Mimo wszystkich kłopotów, projekt nadal jest sukcesem przez ostatnie 10 lat.

Wszyscy nowi ludzie przychodzą, aby spróbować swoich sił w show i wygrzać się w chwale. Wszyscy nowi widzowie wpaść w sieć „Domu 2” i stają się stałymi członkami publiczności milionów. Trudno jest odpowiedzieć na pytanie, kiedy zostanie zamknięty „Dom 2” data nie jest dokładnie znana każdemu. Dlaczego powinno zamknąć tę puszkę Pandory, która po wielu latach po odkryciu nadal popularne i omawiane?