705 Shares 6327 views

Film „Miłość nie jest kartofel”: aktorzy i role

Okresowo, każdy z nas chce znaleźć film, który nie zostałby zakłócony swoje uczucia lub większego myślenia. To jest po prostu zrelaksować się przed ekranem telewizora i stworzyć prosty romantyczny melodramat. Do tej kategorii należy film „Miłość. – a nie z ziemniaków” Aktorzy, warto zauważyć, w tym taśma jest dość dobrze znane i często błysnęła na ekranie telewizora.

historia

Na tle piękne i kolorowe wiejskie krajobrazy rozwijającej zamieszania romans, któremu towarzyszy przez miejscowego dotyku – jest podstawą mini-serialu „Love. – a nie ziemniaczanej” Aktorzy musieli przedstawiać najbardziej prawdopodobnych typowych wieśniaków, trochę naiwny i jeszcze bardzo przyjazny.

Jeden z głównych bohaterów, starsza kobieta Panya, który spędził całe swoje życie w jego rodzinnej wsi i nie chce wyjść. Ale jej siostrzeniec obstaje przy sprzedaży domu. W tak trudnej sytuacji, aby pomóc jej przyjaciel Lisa przychodzi i oferuje do zawarcia małżeństwa z rozsądku do kompulsywnego stosunku trwale tyłu. Niestety, w miejscowości wyboru zalotników jest bardzo ograniczona, a jedyną szansą dla Pani zostaje wizyty artysty. Jednakże, mieszkaniec miasta nie jest jak miejscowe chłopaki. Czy uczucia mogą przezwyciężyć te różnice? Oczywiście, aktorzy filmu „Love – a nie ziemniaczanej” nie kończy się z trzech znaków. Rodzaj fabuły wprowadza córkę Lisę, który chce poślubić oligarchy. Kiedy zbliża wykonania cenionych pragnienie, zdajesz sobie sprawę, że miłość nie jest oparty na pieniądzach.

reżyser

Dyrektor melodramatów rozsławione za pracę Valery Uskov. Można go znaleźć w wielu wspaniałych obrazów, takich jak „Wiecznego Call”, „cień w południe”. Ostatnie prace można wyróżnić mini-serii „Dom z lilii”, obejmie okres ZSRR dla przykładu rodziny. Tworzenie wielu udanych i znanych obrazów w stałej współpracy z Władimirem Krasnopolsky, reżyser został wyróżniony wiele wyróżnień i nagród. Jeśli spojrzeć na całej filmografii tego utalentowanego człowieka, nie możemy wątpić w jakość filmu „Love -. A nie ziemniaczanej” Aktorzy i role są wybierane z maksymalną prawda.

scenarzysta

Mini-serial „Miłość – nie ziemniak” został pomyślany i powołany do życia słynną firmę „Rosyjski Świat Studios”. Ona już dała publiczność nie jest udany wzór do rodzinnego oglądania. W tym czasie w celu uzyskania skrypt jakości, zaproszono mnie Irina Kmit. Jej talent można zobaczyć w wielu nowych serii. Szczególną rolę wśród nich są „Zawsze mów zawsze”, „Artysta” i „Bogini prime time”. Już sądząc po tych prac możemy powiedzieć, że fabuła filmu „Love – nie kartofla”, aktorów i scenerią będzie na odpowiednim poziomie.

To było umieścić i gra Andreem Maksimovym. Inscenizacja miała również sukces z publicznością. Aktorzy byli zaangażowani w żaden wszystkich Nina Usatova i Aleksandra Pankratov-Cherny.

Aktorzy starszego pokolenia

Bohaterką starszego pokolenia odgrywa Valentine Telichkina Panya. Jej kariera aktorska rozpoczęła się w 1965 roku, gdy zagrała swoją pierwszą rolę w filmie „Taiga lądowanie”. Ta rozpoczęła swoją popularność i nieskończoną kolejnych ról. Więc można zauważyć nie tylko w takich serialach jak „Love -. Nie ziemniaka”

Spektakl, w którym aktorzy muszą być przygotowane jak to możliwe, i nie boi się Valentine. Ze względu na jego rolę w studio aktor teatralny, a także wielu z nich są bardzo dobrze znane. Na przykład, „Dom”, „Niezwykła wystawa” lub „Jesień Wesele” przyniosła jej zasłużoną miłość publiczności w młodości. Ostatnio Valentin Telichkina można zobaczyć w serii bardzo wysokim profilu. Widzowie Pamiętała za role w „Jesienina”, „Brygada”, gdzie zostanie udowodnione, że i role wspierające mogą być odtwarzane tak, że będą pamiętać przez długi czas.

Miejskie artysty, który przyszedł do wsi w poszukiwaniu inspiracji, śpiewał Aleksandr Mihaylov. Na początku 2000 roku został znany z działalności społecznej i charytatywnej, tak wiele osób pamięta go jako nazwa Prezesa Fundacji M. S. Evdokimova, lub jako członek Izby Społecznej. Ostatnio Michajłow znowu zaczął brać udział w filmie. Lista jego prac były role w takich filmach jak „Ivan Poddubny”, „Jak poślubić milionera” i „manna z nieba”. Warto zauważyć, że jego kariera jako aktor rozpoczął w 1973 roku. Ona trwa. Może to wskazywać zarówno jego talent i jego zapotrzebowania.

młodsze pokolenie aktorów

W historii wciąż istnieje i rozwija się równolegle do linii miłości między młodymi bohaterami serialu „Love. – a nie ziemniaczanej” Aktorzy grający role Tatiany (córka Lisy) i jej beau w Moskwie, już całkiem poważne biografię. Na przykład, Taisiya Vilkova do tej roli uczestniczył w takich serialach jak „Babes and Chicks”, który wciąż jest jednym z kanałów. Zaczęła brać udział w filmie od 2005 roku, kiedy w wieku 7 lat zagrał w filmie „Gwiazdy epoki.” Ponadto aktorka rozwija swój talent nawet jako prezenter telewizyjny na kanale „Disney”.

W historii Tatiany w miłości z prostym facetem z Moskwy, grany przez Wiktora Horinyak. A jeśli jeszcze Taisiya Vilkova tylko początkujący aktorka, Victor było wielkim przeżyciem. Po ukończeniu studiów pracował stale w towarzystwie Moskiewskiego Teatru Artystycznego. A. P. Chehova. Na tak krótkim czasie, stać się członkiem produkcjach – „Zbrodnia i kara”, „Ondine”, „Golovlevs”, a dodatkowo także opanowane spektaklu „Miłość – nie ziemniak”, aktorzy i roli, w której wybrany pisarz umiejętnie rękę. Większość widzów zapamięta go do serii „kuchni”, gdzie gra rolę barmana. Warto zauważyć, że nasz bohater jest oznaczony również w serii „Budowa batalionu dowodzenia”, „Che” i wiele innych filmów.

opinie

Podczas łączenia się z obrazem utalentowanego reżysera i nie mniej utalentowanych aktorów możemy spodziewać się pozytywnego rezultatu. To dzieło „Love – a nie ziemniaczanej” nie jest wyjątkiem od tej reguły. Wielu widzów zauważyli, łatwość i prostota fabuły, co tylko dodaje im uroku oryginalnego filmu. Dobra historia miłosna na tle pięknego krajobrazu wiejskiego stały się doskonałym tematem dla oglądania z rodziną wieczorem off. Ponadto, z takich filmów nie może czekać na silnym działki lub złym celu. Że melodramat planu pokazać ludziom, że kocham nadal istnieje i nie ma żadnych przeszkód dla niej. Nie ma znaczenia, ile masz lat i ile masz pieniędzy. Jeśli uczucia są prawdziwe, będą wygrać wszystkie ziemskie problemy.