232 Shares 7210 views

Natalia Stetsenko: biografia, rodzina

Działa w telewizji krajowej przez ponad cztery dekady. Dziś Natalia Stetsenko jest dyrektor generalny słynnego centrum produkcyjnego o nazwie „Play TV”. Zanim osiągnie wyżyny swojej kariery w telewizji, musiała pracować i redaktor i asystent reżysera oraz specjalny korespondent w wydaniu młodzieżowym CG i szef Studio „Eksperymentu” i producenta audycji rozrywkowej. Bez przesady można powiedzieć, że Natalia Stetsenko dokładnie zna wszystkie niuanse i subtelności procesu transmisji strzelania, które następnie trzeba zobaczyć publiczność „niebieskie ekrany”. Była autorką licznych projektów rozrywki i gatunków intelektualnej, w tym „Chodź, chłopaki!”, „Chodź, dziewczyny!” „Miłość od pierwszego wejrzenia”, „Mózg Ring” i tak dalej. Kto to jest Natalia Stetsenko i jaki był jej kariera? Rozważmy tę kwestię bardziej szczegółowo.

informacje biograficzne

Stetsenko Natalia Iwanowna jest rodem z rosyjskiej stolicy. Urodziła się w dniu 5 grudnia 1945 r. Dzieciństwo przyszłych gwiazd niebieskim ekranie nie są różowe i spokojny: po wojnie, miał poważne zakłócenia – Ludzie doświadczają ostrego potrzebę odzieży i żywności.

Mimo to udało jej się ukończyć szkoły średniej. Po otrzymaniu matura, Natalia Stetsenko biografię, która zawiera wiele ciekawych i niezwykłe, postanawia nauczyć się od filologa. Dziewczyna idzie do Państwowego Instytutu Pedagogicznego w Moskwie. Lenin do odpowiedniego działu.

nowy zawód

Po ukończeniu uniwersytetu Natalia dość długo nie mogła znaleźć pracy w swojej specjalności. W pewnym momencie, dowiaduje się, że radziecka telewizja organizuje kursy i tych, którzy zapisali się do nich zwrócić ładny „dobrego” stypendium w wysokości 100 rubli. Natalia Stetsenko, nie wahaj się skorzystać z tej oferty, a ona szybko zorientował się, że proces uczenia się nowego zawodu she szaleńczo zakochany. Po ukończeniu dziewczyna kursy skierowane do edycji młodzieżowej CG.

Początki kariery

W 1968 roku Natalia Stetsenko pierwszy zobaczyłem Ostankino korytarzy. Jest w budynku stacji telewizyjnej pracowała w wielu różnych cech wymienionych powyżej.

Gdzie zbiera cenne doświadczenie, że był przydatny w tworzeniu popularnej inteligentnego show, które do dziś jest popularny wśród rosyjskich widzów. Teraz każdy wie, że jest współautorem Natalia Stetsenko. „Co? Gdzie? Kiedy? „Szybko stał się ulubieńcem przenoszenia masy, ale przed tym szereg ciekawych projektów zostały stworzone, który” maczał palce „żona znanego Woroszyłowa. To, w szczególności, są programy „Sprint dla wszystkich”, „Świat i Młodzieży”, „aukcja”, „Zabawki”, „rewolucja kulturalna”.

kluczowym spotkanie

Po „Młodzież Edition” dał Stetsenko pracy pracowników „do pracy” do najbardziej Woroszyłowa. Ich znajomość się w jednym z korytarzy Shabolovka. Vladimir Y. natychmiast popełnił „niespodzianka” dopełniacza nieznajomego: „Więc kim jesteś! Masz taką samą pełnię jak ja, Natalia Stetsenko ". Tak więc początek komunikacji dziewczyna była oczywiście zniechęcać, ale udało jej się „znaleźć wspólną płaszczyznę” z słynnego reżysera, artysty i prezenter telewizyjny. W pierwszej chwili nie mógł przypuszczać, że będzie małżonek Vladimir Jakovljevic.

„Co? Gdzie? Kiedy? "

Wraz z Woroszyłow Stetsenko ustalenia nadawca „GRA”.

W połowie lat 70-tych na niebieskim ekranie premiera ich wspólnego projektu pod tytułem „Co? Gdzie? ? Kiedy „Prawa do niego zostanie ustalona w następujący sposób: 60% trafiło do Władimira Jakovljević, a 40% – Natalię. W ciągu ostatnich lat, ocena tego elitarnego kasyna „gdzie każdy może zarabiać pieniądze na swoim własnym umyśle,” pozostaje na najwyższym poziomie. W 2015 roku projekt obchodzi swoje czterdzieste urodziny. Oto jak to odpowiada Natalia Stetsenko (żona Woroszyłow): „Jest to kolejna okazja do obserwacji, jak ludzie mogą myśleć, tworząc. Minuta, które się za rozwiązywanie rebus – jest to okres od kreatywności rodzi decyzję. Nigdzie w innych projektach inteligentny gatunek nie będzie widać, że logicznie zweryfikowana odpowiedź została podana w tak krótkim okresie czasu. Jest to również okazja, aby udowodnić innym swoje najlepsze cechy w sytuacji awaryjnej, gdy myśli się zaledwie 60 sekund. "

Jak już podkreślono, dziś Natalia jest niekwestionowanym liderem wśród firmy telewizyjnej „Game-TV”.

uznanie

Wiele osób wie, że projekty tworzone Stetsenko, wielokrotnie nominowany do tej nagrody.

Na przykład: „Co? Gdzie? Kiedy? „A projekt” rewolucja kulturalna „dwukrotnie uhonorowany najwyższym odznaczeniem Taffy. Obecnie Natalia nie przestaje angażować się w produkcję nowych programów w telewizji.

W 1989 roku założył MAC CPP (Międzynarodowe Stowarzyszenie Klubów „Co Gdzie Kiedy ???”) – struktura, która zrzesza około 96 „elite”, kasyno geograficznie położonych w regionach 20 krajów. Obecnie liczba klubów stała się jeszcze większa. Tak więc, w grze „Co? Gdzie? Kiedy? „Obecnie gra w skali globalnej.

poza zawodem

Niewątpliwie jej telewizją wiele znaczy. Ale nie jest zawodem szczęśliwy Natalia Stetsenko? życie osobiste jest dyrektor generalny „Play TV” został nierozerwalnie związany z Władimirem Yakovlevich Woroszyłowa. Od pierwszych dni znajomości z nim, próbowała pomóc w każdy możliwy sposób i przechowywać go w twórczych.

Ale z czasem, powieść Natalya i Woroszyłow udał się do „nie”. W ostatnich latach swego życia prowadzi, „Co? Gdzie? Kiedy „Żyłem z inną kobietą – Nataley Klimovoy, która urodziła mu córkę, Natalię. Jednak reżyser nie wymyślić rozwodu z Statsenko. Wiadomość o śmierci Włodzimierza Yakovlevich była prawdziwym szokiem dla całego zespołu Ostankino, a Natalia jest także śmierć głęboko zmartwiony męża. Ale wkrótce po tym Stetsenko był w centrum dużego skandalu, który obejmuje szczegółowo media. Kość niezgody pojawiła starszego Woroszyłowa, roszczenia, które było nie tylko CEO „Game TV”, ale także matką Władimira Jakovljević i Natalii Klímová. Jako dowód ich uzasadnionych żądań Natalia przedstawiła w sądzie czyn, który zalegalizowane sobie prawo do wszystkich dziedziczenia jako całości. W uczciwości sąd częściowo uwzględnił jej wniosek, ponieważ trzeba było szanować również interesy małoletniego dziecka. W rezultacie sześć stan milionowa w dolarach został podzielony w następujący sposób: 2/3 część została wyróżniona Stetsenko i 1/3 podzielony równo między matką a Klimovoj Woroszyłowa.

Od jego pierwszego małżeństwa Natalya jest synem Borysa Kryuk, który jest postacią krajowej telewizji jest daleki od końca. On jest doświadczonym mistrzem: wielu widzów pamięta jeszcze romantyczne 90s transmisji „miłość od pierwszego wejrzenia”.

Obecnie jest pierwsza transmisja osoba, „Co? Gdzie? Kiedy?”, A niektórzy eksperci twierdzą, że jego obowiązki zawodowe wykonuje on jeszcze trudniejsze niż ojczyma.

wniosek

Oczywiście, fakt, że Natalia Iwanowna Stetsenko miała miejsce w szeregu zawodów w telewizji – to tylko jej zasługa. Jej popularne projekty przyniosły jej sławę i uznanie narodowej. Ironią jest, ale programy tworzone przez niego w czasach komunistycznych, kochany i nie zapomniane przez współczesnych odbiorców.

Są to, jak wcześniej, obserwując szeroką publiczność w każdym wieku, a niektóre niuanse, a nawet przejąć elementów dzisiejszej autorów rozrywki intelektualnej i pokazów sportowych. I Natalia Stetsenko – miarą sukcesu, ale jak ona jest utalentowana – nie zobowiązują się do sądu, ponieważ musi określić odbiorców. Ale Natalia jest przekonana, że jeśli jesteś pasjonatem zawodu i wykonywać swoją pracę z maksymalną wydajnością, sukces nie jest długo czekać.