706 Shares 7606 views

Denis Stoykov – gwiazda poranna kanału telewizyjnego „Rosja”

Rano szczególnie ważne, aby uzyskać dostaw energii i zabawy. Spotkanie nowy dzień w dobrym towarzystwie – klucz do dobrego nastroju. Ten sekret jest znany prezenterów programu „Dzień Rosji” na „1” Rosja kanału. Oni zawsze mają dobry nastrój, których naliczenia widza nawet w poprzek ekranu. Prowadząc Denis Stoykov wyróżnia się wśród gwiazd show męskich porannej części ekranu.

Biografia Denis Stoykova

Denis ścieżka do kanału telewizyjnego „Rosja 1” nie było łatwe. Aby dowiedzieć się więcej o słynnej gospodarz telewizyjnego, należy rozważyć niektóre z wydarzeń w jego życiu sportowym i dziennikarskiej.

kariera sportowa

Denis Stojkov rozpoczął karierę przed szkołą. Rodzice zabrali go do basenu, gdzie odbyła się pływanie. Po pewnym czasie zainteresował się pięciobój. Jest to sport, aby stać się główną Denis. Ze względu na jego sukces, był zespół „Dynamo” zdobył dwa srebrne medale na mistrzostwach świata i jeden złoty – na Mistrzostwach Europy. W 2000 roku został wybrany do rosyjskiej reprezentacji olimpijskiej, ale ze względu na tragiczne wydarzenia w Sydney nie udać. Przed wyborem olimpijskiej reprezentacji Denis został zaatakowany przez złodziei w swoim budynku mieszkalnym. W wyniku urazu głowy wypadek został zastosowany, co jest niedozwolone w celu przeprowadzenia dalszego szkolenia na olimpiadę.

Podczas swojej działalności sportowej Denis ukończył Akademię Sportu w Moskwie, a także otrzymał stopień – kandydat nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Zarządzania. Jednocześnie staje się mistrzem sportu Rosji klasy międzynarodowej w pięciobój nowoczesny.

dziennikarstwo Sport

Kiedy kariera sportowca stopniowo zbliża się do końca, żona Denisa, dziennikarka Vera Serebrovskaya, popchnął go do zmiany zawodu. Dennis postanowił spróbować się w dziennikarstwie sportowym. wygląd i korzyści, dykcja i wiedza sprawia, że łatwo to zrobić. Pierwszy schron był kanał „TVC”, gdzie za niewielką opłatą Denis pracował jako reporter, prezenter, wydawca. Mnogostanochny Praca ta pozwoliła zdobyć wiedzę i doświadczenie w zawodzie opanowane. Mentor w wydaniu sportowym był Sergei Cheskidov. Po pewnym czasie, powierzono mu prowadzenie własnej cotygodniowy program „Arena”, gdzie jest on doskonale sprawdził się jako wiodący wiadomościach sportowych.

Kanał „Sport”

Denis Stoykov jego głównym pozytywnym jakość uważa, chęci do nauki i rozwoju. Dlatego długo na kanale „TVC” on nie miał. W 2006 roku został zauważony przez ówczesnego szefa kanału „sport” Wasilija Kiknadze. Denis został zaproszony jako wiodący wiadomościach sportowych. Sposób mówienia aktualności widzowi Zrozumiałe prostego języka pozwoliło szybko zyskał popularność wśród kolegów i zwykłych ludzi. Wkrótce odmówił komentarza na temat różnych wydarzeń sportowych, prowadził „Diary of Olimpiadzie”, „Sport Panorama”. Podczas zawodów światowych Denis Stoykov pokryte głównie wydarzenia w szermierce, jazda konna, pływanie, strzelectwo, pięciobój. Po tych wszystkich sportów mu znane z pierwszej ręki.

„Rano Rosji”

W 2015 roku kierownictwo kanale „Rosja 1”, zdecydowano, aby zaktualizować skład prezenterów w porannym programie „Dzień Rosji”. Denis Stoykov został zaproszony na wakujące stanowisko. Widzowie najpierw pretensję zapraszanie nowych osób do programu. Ale Dennis został natychmiast przyjęty przez prostych mieszczan dopingować. Inni przybysze mieli cięższy. Po raz pierwszy w powietrzu „Rosja 1”, ukazał się w parę Anastasia Chernobrovin i od razu pasują do koncepcji programu telewizyjnego. Do tej pory, w parze z Elena Nikolaeva podoba Rosjan każdego dnia.

Filmografia

Denis Stoykov – wieloaspektowe osobowości. Wyróżnił się jako aktor filmów pełnometrażowych. Jednak jego rola aż epizodyczny. Ale Denis stale się rozwija, a być może wkrótce zobaczymy go jako głównego bohatera filmu.

poza życie zawodowe

25 lat życia spędził w sporcie zawodowym, nie mógł przejść tak po prostu. Link do aktywnego trybu życia pozostał Denis. Kilka razy w tygodniu nie było w sali gimnastycznej, aby utrzymać się w formie. Ponadto, jest on aktywnym uczestnikiem i administrator futbol amatorski zespół. Denis organizuje szkolenie, członkowie zespołu zbierają każdy tydzień. Treningi odbywają się w każdych warunkach pogodowych: nie boi się ani ciepło, ani zimno.

Dzięki swojemu położeniu aktywnym w życiu, pragnienie, aby nauczyć się czegoś nowego i chęć ciągłego uczenia się, zachowania prezentera fitness Denis Stoykov pozostaje w dobrej formie fizycznej i zawodowej.