785 Shares 1475 views

Mihail Shats: biografia i telewizji rodzina gospodarza (foto)

Niewiele osób wie, że dobrze znanego prezentera telewizyjnego rosyjski, komik, aktor filmowy, teatru i pić, showman Michaiła Shatz Edukacji lekarza anestezjologa. Większość jego twórczych pomysłów zawarte w kanale STS, gdzie pracował jako producent specjalnych projektów. Na szczególną uwagę zasługuje jego małżeństwo z wiodących Tatyanoy Lazarevoy, z którymi spędza większość czasu, zarówno w pracy jak iw domu. Przekonajmy się historię swojego życia i rodziny kompozycji.


Dzieciństwo i uczeń humorysta

Shats Mihail Grigorevich urodził się 7 czerwca 1965 roku w bohatera miasta Leningradu. Jego ojciec był wojskowy, oficer sił powietrznych obsługujących w Kazachstanie poznał swoją przyszłą żonę, pediatra. Stacja obowiązek zmianie, ale w końcu rodzina osiedliła się w Leningradzie, gdzie urodził się chłopiec, Michaił. Schatz studiował w szkole numer 185 od 1972 do 1982 roku, chciał zostać kierowcą wyścigowym lub trener klubu piłkarskiego „Zenith”. Ale wprowadził pierwsze Leningrad Instytutu Medycznego, pozostawiając ich dzieci marzenia się spełniły. Po zakończeniu szkolenia na Wydziale Medycyny otrzymał anestezjologa handlową. W tym samym instytucie zdał staż ukończył w 1989 roku. Jak przystało na młodych specjalistów, dostał pracę jako lekarz i uratować życie za 6 lat. Już podczas studiów w Michael zainteresował się humor stał zainteresowany w grze KVN, gdzie rozpoczął swoją karierę artystyczną.

Udział w KVN i telekarera

Mihail Shats aktywnie uczestniczył w życiu artystycznym Leningradzkiego Instytutu Medycznego, jako członek zespołu KVN. Od 1991 do 1994 roku został włączony do reprezentacji WNP. On szczególnie udany rola lekarza i salon muzyczny, parodii „Glyukonatik”. W połowie lat 90. Schatz postanowił przenieść się do Moskwy, ale nie mógł znaleźć pracy w swojej dziedzinie. Równolegle do tego, wymyślić nowy projekt komedii „OSP-Studio” z innymi grami KVN. W 1995 roku Michael dostał pracę w telewizji-6 Moskwie, gdzie przez dwa lata pomagał tworzyć pokaz „raz w tygodniu”. 1996-1998 ,. – podczas gdy jest on uruchomiony w „ewidencji Pomimo!” – programy sportowe i komedie, gdzie występował w kilku rolach. Równolegle z tym przelew został wyemitowany „OSP-Studio”. Mihail Shats i jego współpracownicy (Tatyana Lazareva, Pavel Kabanov, Siergiej i Andriej Bocharov Belogolovtsev) dokonał przedstawienia komediowe są bardzo popularne w krótkim czasie. Trwały one na antenie aż do 2004 roku. 1996 przyniósł sławę ołowiu i postanowił opuścić karierę lekarza.

Programy, projekty i rola TV-6

1996 – 1998 rok. – „! Na przekór rekord” Udział w programie Rola Mishgana (fanem piłki nożnej), szansa (lekarz sportowy), trener piłkarski.

1997, 1999 – 2000. – aktor z serialu „33 metrów kwadratowych” pod marką „OSP-Studio”, pojawia się w roli kochanka i brata głównego bohatera, listonosz, astronauta, aktor, spa Lovelace, sąsiad, Kaukaski, alkoholu, spekulanta, racketeer i lekarzy.

1999 – 2001 rok. – Ban, wiodący projektu "Tavern OSP-krzesła", humorystyczny Program pop, było 15 kwestie.

1999 – 2000 roku. – członek "OS-Piosenki-99" i "OS-Song-2000", groteska pokazuje z udziałem członków "OSP-Studio" oraz gwiazdy muzyki pop.

2000 – Rola parodii w filmie telewizyjnym „Sister-3”.

Znana praca na kanale STS

Od 2004 roku oficjalna Mihail Shats – wiodący kanał CTC, gdzie uczestniczył i prowadził następujące transfery:

1. „Dobre żarty”. Prowadząc program, wraz z Tatyanoy Lazarevoy i Aleksandra Fur. Od 2010 do 2012 roku. strzelanie zatrzymał się, a następnie przenieść ponownie emitowany z nowej scenerii, ale teraz show jest wstrzymana.

2. 2004 – udział w grze, „Fort Boyard”, jako część jednej z drużyn.

3. 2006 – 2010. – wiodącym pokaz improwizacji „Dziękuję Bogu, że przyszedł”.

4. 2007 – „Więcej dobre żarty” Mihail Shats i jego stałymi współpracownikami Lazarev i futrzane prowadzić program Projekt nie trwał miesiąc, został zamknięty, nie spełnił oczekiwań.

5. 2008 – udział w inteligencji pokazuje „50 blondynki”.

6. 2009 – jeden z wiodących Daily Show "Song of the Day" na STS.

7. 2009 – została zaproszona do programu strzelanie yumoristichesokoy „Ubój Nocy” (TNT) jako gość specjalny.

8. 2010 – powołany jako producent specjalnych projektów CTC, doprowadziły interaktywny pokaz „Random połączenia.”

9. 2011 – Lazareva Tatyana i Mihail Shats z dziećmi udał się do rosyjskiej prowincji i za granicą, biorąc równolegle Travel-show. Ale rozsyłaniem nie jest obecnie, choć nakręcony wystarczająco dużo problemów.

10. 2011 – produkuje show "Sing!" i „Poznaj mojego tatę”, jest program „Moja rodzina przeciw wszystkim”.

11. Umowa z kanału CTC zakończyła swoją działalność w 2012 roku. W 2013 Schatz był współgospodarzem w przekazywaniu „kostki-show” (kanał „Nasza piłkarskiego”), aw 2014 roku Michael widać było na „Olimpijskim Kanału” ( „Sport Plus”).

Teatr, kino i działania społeczne

Role w filmach aż Michaiła Two – kryminolog w „Bardzo rosyjskiej Detektyw” i Chapaev w ten sam film. Ale głos pana słychać w głosie działając kreskówki „Film o pszczołach: Miód plot”, „Cloudy with a Chance of Meatballs”, „Potwory na wakacjach”. Próbował swoich sił w teatrze w 2008 roku przedstawiana Toni Blera w spektaklu „PAB”.

Mihail Shats, którego biografia pełna jest rozmaitych twórczych projektów, wspiera fundację „Creation” z żoną. Przez siedem lat mają wspomaga szpitale i sierocińce. Również para sławna przyczynia się do pracy z funduszu „Minusem Up”, który ma na celu dostosowanie się do społeczeństwa dzieci z zespołem Downa.

rodzina prezenter telewizyjny

Małżonkowie nie pamiętam dokładnej daty jego miłości, ale KVN festiwalu w Soczi w 1991 roku, oni już znali. Tatiana Nowosybirsk grał dla zespołu, a Michael – Leningrad. Przez długi czas utrzymywali ciepłe stosunki, ale nie w pośpiechu, aby przyjechać. Poza Lazarev w tym czasie był żonaty, a potem miała dziecko. Ku jej zaskoczeniu, Michael nie zostawił prób, aby uzyskać uwagę i miejsce kobiety w ciąży otoczony opieką Tatiany, a później został osobistym lekarzem pierworodnych, Stepan Lazareva. Małżeństwo zrobili tylko 17 lipca 1998 r ponieważ razem żyć i pracować. Cokolwiek napisano o nich w tabloidach, para zaprzeczył pogłoski o rozwodzie. Oczywiście, mają powód do kłótni i drobnych konfliktów, ale są ludzie z poczuciem humoru, tak umiejętnie z jakichkolwiek kłopotów życiowych. Ponadto, więcej niż jedno dziecko w rodzinie. Tatiana urodziła dwóch dziewcząt, Sophia i Antonina i Mihail Shats (którego dzieci już dorosła) jest absolutnie szczęśliwa w małżeństwie, nawet żartuje o następnym planowaniu niemowlęcym.