847 Shares 5119 views

Elena Mikhailovskaya – prowadząca z Białorusi

Elena Mihaylovskaya – białoruski lider „STV”, pracował w państwowej telewizji przez dziesięć lat, dobrze, a teraz przeniósł się do pracy na rosyjskim kanale LifeNews. Laureat Nagrody Federacja Handlu Związków dziennikarstwa.


Biografia, kariera Eleny Mihaylovskoy

Elena urodziła się w Mińsku w 1977 roku. Jako nastolatek, który marzy o zostaniu egiptolog, a ekran nie będzie świecić. Ale sprawy potoczyły się zupełnie inaczej. Podczas studiów w szkole TV nie był zainteresowany, ale po nieudanym egzaminie do Narxoz wykorzystać swój potencjał na wydziale dziennikarstwa. Kariera nie od razu udał się na wzgórze, najpierw musiał pracować w radiu, aby pracować jako korespondent, aby zebrać informacje, wywiady, tematy zamontowany.

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa, przez jakiś czas pracował w wydawnictwie „białoruski Encyklopedii”, od 2001 roku pracował w Białoruskiego Radia od 2003 stał się korespondent służbie informatycznych i informacyjnych programów wiodących STV. Od 2007 roku osiadł w Beltelearadiocompany, gdzie kilka lat został wiodących ekscytujący program na First National Channel i „Belarus-TV”. Wrócił do ETS po kilku latach, w których do tej pory prowadziły program informacyjny „24 godzin”. Teraz ona jest tylko LifeNews wiodący kanał, który daje głos poważne wiadomości przed ogromną publicznością z jasnym makijażu, w sukienki z dekoltem, który pozwala widzowi zobaczyć piękną formę.

Elena Mikhailovskaya – gospodarz kanał TV LifeNews

To LifeNews skupia się na seksualności i atrakcyjności Białorusinów Eleny Mihaylovskoy. Charakter jej bardzo hojnie obdarzona wszystkimi wdzięki kobiet, ona nie znudzi nam pokazać. Były pracownik białoruskiej telewizji państwowej harmonijnie i łatwo wpisuje się w ogólny trend dużego odpływu pracowników z Białorusi. Ludzie z Białorusi, a także z innych krajów iść tam, gdzie są one lepsze, gdzie są one cenione, zapłacić więcej, które pozwalają rozwijać i nie tłumią inicjatywę. Państwo jest zainteresowany w tym, że dziennikarz lub reporter pragnie przedstawić informacje niezbędne do widzów i zrobił to z całego serca swego iz całej odpowiedzialności.

Udział w maratonie

W ubiegłym roku, Elena Mihaylovskaya wzięło udział w projekcie Dream Team prowadził 5,5 km na maratonie w Mińsku. Niech mały dystans, ale Helen jest dumna, aby móc to zrobić.

Szkolenie odbyło się nawet na wakacjach, a od dziennikarza dwie córki, które są sportowy styl życia, konieczne jest, żeby nadążyć. Rodzina Michaela kocha rowerowa, tenis, piłka nożna kobiet. Wszystko, w taki czy inny sposób związane ze sportem i dać wystarczająco dużo czasu, energii i wysiłku. Po Elena Mihaylovskaya powiedział: „Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu – zacznij uprawiać sport!”