237 Shares 7962 views

Valeria Hodos – biografia i twórczość

Hodos Valeria – aktorka, która nazywa się „gołąb Ukraińska scena”. Fakt, że ona doskonale działał jako Colombo. W ten sposób nasza bohaterka pojawiła się w sztuce „The Dove”. Uroczy i kruche aktorka pełen twórczych planach.

biografia

Valeriya Hodos urodził się w 1986 roku, 19 listopada, w Kijowie. Dzieci i młodzież z naszego wspomnienia bohaterki związanego z wyjściem na scenę. Śpiewała w chórze, był zaangażowany w kółku dramatycznym. Studiowała w Szkole Muzycznej. Znalazł go w klasie fortepianu. Dziś Valery Hodos siedzi za tego narzędzia z przyjemnością, jeśli ona ma czas. Aktorka, nasza bohaterka zdecydowała się stać, kiedy byłem w dziesiątej klasie. Wtedy właśnie ujrzała inscenizację „Mistrz i Małgorzata”. Występ odbył się w teatrze Iwana Franki. Uczennica szoku atmosferę panującego w korytarzu i fazie, a także czułości i profesjonalizm aktorów. W rezultacie miała nieodpartą chęć zdobycia za kulisami. W tym momencie wiedziała – jej miejsce na scenie koło aktorów. Po szkole, nasza bohaterka zdecydowała się zostać studentem Uniwersytetu Kijowskiego Teatru i Kina. Udało jej się zrobić za pierwszym razem. Aby przygotować się do pierwszej wycieczki twórcze dziewczyny pomogły Lydia Yaremchuk – aktorka. W 2009 roku, nasza bohaterka jest absolwentem uniwersytetu. Miejsce działalności wybrała Młodego Teatru, który znajduje się w Kijowie.

film

Valeria Hodos zawsze koncentruje się na teatrze. O filmie nie sądziła w czasie treningu. Oprócz studentów trzeciego roku zabroniono działania. Jednak, gdy spojrzałem na grupie asystent reżysera. Celem tego było stworzenie ludzkiej zdjęcia studenckich, które uzupełniają bazę Screen Actors. Nasza bohaterka nie chcą być fotografowane. Jednakże rama jeszcze wykonane. ściana w tle stał przy bufecie, który miał szary kolor. Sama przyszła aktorka była na zdjęciu bez makijażu, w dżinsach i nie mają specjalną fryzurę. Taki jest sposób jej codziennie podczas tego okresu. Obraz ten został szybko sprzedany do różnych agencji aktorskiej. Wkrótce nasza bohaterka zaoferowano rolę w epizodzie „The Mystery of St. Patrick”. w sukni musiała ładnie wir przedniej części aparatu. Dziewczyna jest bardzo umiejętnie radzić sobie z zadaniem. Do tej pracy dostała swoją pierwszą wypłatę jako aktorki filmowej. To było śledzone przez innych małych ról. Zagrał w „pułapkę” serii W 2013 roku aktorka. To był jej wielki debiut rola w filmie. I po 2 latach jej portfel został uzupełniony dokładnie. Ona aktywnie występował w dramatach i melodramatów. W filmie „Bad sąsiada”, nasza bohaterka pracowała z Anastasia Zadorozhnaya. Widzowie aktorka gra pamiętał i lubiany.

życie osobiste

Teraz wiesz, kto to Valeria Hodos. Życie osobiste to będzie opisane dalej. Sprawozdanie ze sceny aktorka nie chce rozmawiać. Ona mieszka w Kijowie. Jego głównym zajęciem – teatr. Poza tym, że jest profesorem w Instytucie Kultury. Kiedy ona nie chce słyszeć ani zrozumieć, nasza bohaterka idzie płakać. Jednak zdarza się to rzadko. Trudności i problemy aktorka wykorzystywane do pokonania na własną rękę. Ona nie lubi narzekać. O wsparcie przychodzi do najbliższych osób. Nasza bohaterka zauważa, że – szczęśliwy człowiek, ponieważ jej rodzina żyją bez większych problemów i zdrowe. stara się dołożyć wszelkich starań w celu ochrony tego szczęścia.

Filmografia

Valeria Hodos zagrała w „pajęczyna babie lato.” To było po roli w filmie „Kukułka”. Uczestniczyła również w następujących filmach: „zupełnie innym życiem”, „nowe życie”, „Female Doctor – 2”, „Wietrznym kobietę”, „złego sąsiada”, „Lover Lucy”, „Euphrosyne”, „Wróg numer jeden „” Do Paryża!”.