566 Shares 9014 views

Tatuaże wargi. Konsekwencje i jak ich uniknąć

Co za kobieta przynajmniej raz w życiu marzył, że poranny makijaż stworzony tak, jakby za sprawą magii? Rzeczywiście, aż podberesh odcień dokładnie puttest ton zarysować kontur ust i oczu podvedesh, może upłynąć dużo cennego czasu. I to jest bardzo ważne dla tych, którzy w żadnym wypadku nie może się spóźnić do pracy. Co robić? Czy piękno powinien cierpieć z powodu ciągłego pośpiechu? Jest rozwiązanie – tatuaż brwi i usta.


Teraz, procedura ta jest bardzo popularna wśród pań w każdym wieku. Mimo to, że odnosi się to raczej ryzykowne. Mimo to, po nieudanym tatuażem nie mogą być myte wodą lub środki do demakijażu. A mówimy o człowieku, który jest zawsze w centrum uwagi. Im większa chęć wyglądać dobrze o każdej porze dnia i nocy, tym więcej wątpliwości. Dzisiaj patrzymy na najbardziej oczywistych niedociągnięć tej procedury kosmetycznej.

Tatuaże wargi. Efekty

Wady są obecne praktycznie w każdym procesie, który wpływa na skórę. Tutaj mówimy o stałej (stałego) makijaż, który jest stosowany z pigmentu barwiącego. Jest on wprowadzany do górnej warstwy skóry warg, specjalnej igły piercing. Ten rodzaj makijażu jest trochę jak tworzenie tatuaże. Tylko w tym przypadku obraz będzie dokładnie w tym samym czerwoną linię warg. Jakie pułapki czekają tutaj dziewczyny?

  1. sprzęt wielokrotnego użytku. Być może najgorsze zaniechanie, które mogą pozwolić tylko kreatora, który będzie pracować z wami. Po tym wszystkim, nikt nie może zagwarantować, że wszyscy klienci byli całkowicie zdrowy przed wami. Dlatego myślę kilka razy przed uwieść kabinie kuszące reklamy z niskich cenach. Zazwyczaj są to propozycje mogą stać się realnym zagrożeniem dla zdrowia. Nie skąpić na wysoko wykwalifikowanych rzemieślników i renomowanych wnętrza, co czyni stałe wargi makijażu. Konsekwencje leczenia w tanich i tandetnych instytucji mogą być katastrofalne.
  2. Pojawienie się opryszczki tatuaż na miejscu. Ta sama choroba nie jest szczególnie przyjemne, ale w tym przypadku, może znacząco zwiększyć czas gojenia. Więc nie bądź leniwy, aby zorganizować sesję zapobiegając co najmniej na tydzień przed zabiegiem planowanego.
  3. Pojawienie się obrzęków i nowotworów. Proces ten jest zupełnie naturalny jeśli wziąć pod uwagę, jakie skutki są narażone na twoich ustach. Jednakże, jeśli obwód jest bardzo opuchnięte, że nadszedł czas, aby działać. Po pierwsze, należy skonsultować się z mistrzem, zrobić sobie tatuaż warg, których konsekwencje są tak bezstronny. Jest możliwe, że będzie on skieruje Cię do specjalisty profilu medycznym.
  4. Chrupiący i łuszczenie. Ten problem jest również całkiem naturalne dla tatuaż. To może być wyeliminowane poprzez zastosowanie specjalnych maści i kremów, które doradzą mistrz. Po uzdrowieniu, efekt powinien iść.
  5. Reakcja alergiczna na składniki barwników. Aby tego uniknąć, trzeba wiedzieć z góry skład pigmentu być wstrzykiwany pod skórę. Należy także unikać zakładów, które łączą z usług fryzjera i salonu robi stałe wargi makijażu. Konsekwencje w postaci alergii w tym przypadku, są niemal gwarantowane ze względu na ciągle unosi się w powietrzu agresywnych chemikaliów.
  6. Niewłaściwy kolor konturu. Aby zabezpieczyć się przed takim rozczarowaniu po zabiegu, należy skonsultować się z mistrzem i słuchać jego opinii. Pamiętaj, że makijaż permanentny będzie z wami cały czas, więc to jest bardzo starannie o pożądanym kolorze konturu warg. W przeciwnym razie jest to dość bolesne procedura musi być powtarzana w celu skorygowania wady.

I wreszcie, zawsze pamiętać o jednej złotej reguły. Nie należy zadać sobie pytanie, ile tatuowania warg. Być zainteresowany tym, jak wiele dyplomów i tytułów wybranego mistrza, a jeśli miał portfel. Idealnie byłoby dobrze, aby zastosować tylko do sprawdzonych ekspertów, który można polecić znajomym. Tylko jeśli cena jest w pełni spójne procedury jakości.